Merhaba sevgili üyelerimiz ; bu konu altında Zifisu.com üzerinden nasıl JoySro - İRİS serverinde silk alabiliriz ve nasıl karakterimize yükleyebiliriz ? Bunu öğreneceğiz.Zifisu.com'dan JoySro (İRİS) Silk Nasıl Alınır ?Öncelikle Zifisu.com adresine girerek üye girişi yapıyoruz.

Üye girişini gerçekleştirdikten sonra sitenin sağ tarafta ki arama yerine ''JoySRO'' yazıp JoySRO - İRİS (100 CAP ) seçiyoruz.

Önümüze gelen sayfada hangi üründen almak istiyorsak onun karşısındaki ''Satın Al'' butonuna tıklıyoruz.
Sıradaki işlemde ise açılan pencerede kaç adet almak istiyorsak yazıyoruz. Ardından ''Onayla'' butonuna tıklıyoruz. Kabul ediyormusunuz? şeklinde mesaj gelecektir. ''Evet'' diyerek devam ediyoruz.

Şimdi, sitenin sağ üst kısmında ''Hesabım'' sekmesinden ''Siparişlerim'' penceresine tıklıyoruz. Açılan pencerede verdiğimiz siparişi buluyoruz. Üzerine tıkladığımızda E-pin kodunu ve şifresini göreceksiniz.

SIRA JOYSRO(İRİS)'DAKİ KARAKTERİMİZE SİLK'i YÜKLEMEYE GELDİÖncelikle İris Serveri Resmi Web Sitesi adresine giderek silk yüklemek istediğimiz karakterimizin bilgileriyle üye girişi yapıyoruz.

Sitenin sol kısmındaki kullanıcı panelinden ''Silk Yükle'' seçeneğini seçiyoruz.

Önümüze gelen sayfadaki seçeneklerden ''E-Pin ile Yükleme'' Seçeneğini seçiyoruz.

Karşımıza ; Zifisu.com'dan aldığımız e-pin i yazmak için bir bölüm geliyor. Buraya E-pin yazıyoruz ve ''Yükle'' butonuna basıyoruz.

Yükleme işlemimiz burada son buluyor.Eğer herşeyi doğru yaptıysak yukarıdaki onay mesajı karşımıza çıkacak.