KOLAY GELSİN.

Biz birkaç arkadaşım ile birlikte TİBET sunucusunda oynamaktayız ve bağlantımızı yurt dışından yapıyoruz. Oyunda sadece geceleri aktif olabiliyoruz gündüzleri sadece botta bırakıp geceleri sabaha kadar saat 02:00-08:00 arasında sürekli olarak çevrimiçi olabiliyoruz.
Gündüzleri belli saatlerde Job cave uniqueleri olduğu için geceleri bizim oyunda çok fazla yapacak bir aktivitemiz kalmıyor bota kurmaktan başka. Sunucu da aylık ortalama 75-150 TL değerinde silk çekiyoruz ve istekliyiz şikayetçi değiliz fakat; geceleri de belli saat dilimleri arasına job cave uniqueleri yerleştirmenizi istiyoruz oyunda bizim de katkımız olsun istiyoruz ve biraz da verdiklerimizin karşılığını almak istiyoruz diyebiliriz. Bunu sadece kendim adına yazmıyorum belki bu durumun gerçekleşmesini isteyen benim gibi bir çok oyuncu vardır. Sunucuya farklı bir hava katma potansiyeli olan bir durum rekabeti arttırıcı faktör olarak bakabilirsiniz.
Sunucu da gündüz oynayan oyuncular kadar gece oynayan oyuncular da oyunun güzel yanlarını yaşamalı diye düşünüyorum.
Umarım bu isteğimiz sizin gözünüzde çok büyük bir istekmiş gibi görünmez ve yerine getirebilirsiniz. Şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.