1. #1
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead  JoySro Resmi Site Linkleri

  Oyunu aşağıda ki linkten indirebilirsiniz :
  http://tibet.joysro.com/download.php

  JoySro Tanıtım :
  2011 yılından beri siz değerli oyuncularımıza kesintisiz bir şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. An itibari ile 3 adet serverımız bulunmaktadır, Hazar(120-Cap), Saltuk(110-Cap) ve İris(110-Cap) bu serverlarımız aktifliğini korumak ile beraber sizlere kesintisiz hizmetine devam edecektir. Bununla kalmayıp, oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine Tibet(80-CAP) sunucumuza güncelleme yapma kararı verdik. Güncelleme mevcut halde 80-cap olarak bulunan Tibet serverımızı, 90 cap yapmak olacaktır.

  Amacımız :
  JoySro olarak amacımız size lag olmayan bir oyun ve platform sunmak istiyoruz. Evet eski serverlarımızda bazı hatalarımız oldu bunu kabul ediyoruz fakat değişen datacenterımızla beraber bütün problemler ortadan kalkmıştır. 2017 yılı JoySro'nun yılı olacak dediğimiz zaman bu konuda ciddiydik. Şimdi ise tahmini olarak "13 Ekim" günü güncelleme yapılacak olan, TİBET sunucumuz JoySro'nun tekrardan eski, güzel ve klasik zamanlarına geri döneceğini umuyoruz.

  Tibet Hakkında :
  Tahmini olarak "13 Ekim" günü güncellenecek Tibet(80-Cap) serverımız hakkında size kısa bilgiler vermek istiyoruz. Tibet(90-CAP) serverımız her zaman olduğu gibi tamamen emeğe dayalı bir server olacaktır. Emeğe dayalı olacak derken şunu da vurgulamak istiyorum ki, ne kadar fazla çabalarsanız o kadar güçleneceğiniz bir sistem demektir bu. Çoğunuzun bildiği gibi piyasada devam etmekte olan çoğu private serverların aksine biz hiç bir zaman oyunumuzu baştan sona özel editler ve itemler ile donatmıyoruz çünkü bize göre bu bir online oyun ve sıradan bir oyun değil. Bizde sizler gibi zamanında günlerimizi aylarımızı bu oyunu oynayarak geçirdik ve tahmin ediyoruz ki sizde bu eski Silkroad yapısından ve sisteminden uzaklaşamıyorsunuz. Fakat Tibet(90-CAP) serverımızda sizleri 1-2 adet ufak ve güzel sürprizler bekliyor olacaktır.

  Server Bilgileri:
  Tibet(90-Cap) sunucumuz hakkında ki, özet bilgiler aşağıda ki gibidir.  Charmender & Pikachu :
  Yeni 2 adet toplayıcı pet oyunumuza entegre edilmiştir. Bu yeni petleri, F-10 üzerinden temin edebilirsiniz.

  İtem - Mall Ayarlamaları :
  Bu paketleri yeni başlayan oyuncularımıza ve + basmak ile çok zaman harcayan oyuncularımız için yaptık. Normal, tekli alımlardan daha karlı olan bu paketlere F-10(İtem-Mall) üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Starter Pack :
  1x Premium Plus
  1x Toplayıcı Pet
  1x Devil
  11x Global Chatting
  11x Reverse Return Scroll

  Alchemy Package :
  Bu paketin 2 farklı versiyonu vardır ve bunlar Large-Medium olarak ayrılmıştır. Eğer bu paketin "Large" versiyonunu seçerseniz anında 10 adet 9DG Immortal Stone'a sahip olursunuz. Eğer "Medium" versiyonunu seçerseniz, 5 adet 9DG Immortal Stone'a sahip olursunuz.


  9DG - Sun Clothes :
  Tibet(90-CAP) sunucumuzda, "Seal Of Sun" (Clothes) dropları kapatılmıştır. Yani kestiğiniz canavarlardan sadece "Seal Of Star" ve "Seal Of Moon" itemları elde edebilirsiniz. "Seal Of Sun" (Protector - Armor - Garment - Light Armor - Heavy Armor - Robe) elde etmek içinse, Legend II zamanına uyarlanmış olan "Job Cave" üzerinden coin toplayarak elde edebilirsiniz. Topladığınız coinler ile, Hotan(Teleport) yanında bulunan "JoyStore" adlı npc'yi kullanabilirsiniz.

  9DG - Sun Weapons :
  9DG tüm "Seal Of Sun" silahları, Legend II güncellemesine uygun olan, "Flame Mountain" adlı özel bölgede gerekli kitapları toplayarak elde edebilirsiniz. Yani bu sistem, 11DG "Forgotten World" adlı bölge ile aynı mantıkta işlemektedir. Tabii ki, "Seal Of Star" ve "Seal Of Moon"
  özelliği taşıyan silahları kestiğiniz canavarlardan düşürebilirsiniz, fakat "Seal Of Sun" özelliği taşıyan silahların dropları kapatılmıştır.

  9DG - Sun Shields :
  9DG tüm "Seal Of Sun" kalkanları, Legend II güncellemesine uygun olan "Flame Mountain" adlı bölge içerisinde, karışılaştığınız "Flame Cow King" adlı canavarı keserek, elde edebilirsiniz.

  ShinMoo The Man Of Flames :
  Roc Mountain bölgesinde, 10-12 saat arasında rastgele bir şekilde belirecektir. İçerisinde, çeşitli silk itemler bulunduracaktır.

  9DG - Job Cave :
  Bu güncelleme ile birlikte, 110 cap sunucularda bulunan, "Job Cave" başarılı bir şekilde 9DG olarak uyarlanmıştır. "Job Cave" içeriği tamamen aynıdır ve sadece içinde bulunan moblar 90 Level'a göre editlenmiştir. Bu alana, "Roc Mountain" bölgesinden giriş yapabilirsiniz. 110 level uniquelerin 90 level'a göre uyarlanmış hallerini keserek, yine "Gold - Silver" coin elde edebilirsiniz. Bu caveye giriş noktaları, haritada "Roc Mountain" bölgesinde küçük iconlar ile belirtilmiştir.

  Job Sistemi :
  Tibet(80-Cap) sunucumuza güncelleme ile gelen, Togoi adlı harita, Tibet(90-Cap) güncellemesinde kaldırılmıştır. Artık Tibet sunucumuzda istediğiniz gibi, eski sisteme dayalı olan "Job" sistemini kullanabilirsiniz. Kazançlar 2x olarak ayarlanmıştır.

  Roc Mountain :
  Bu bölgede bulunan bütün canavarların "Spawn" süresi 3 kat azaltılmıştır.

  Job Cave Saatler :
  Selket , Neith
  11.00 - 13.00
  16.00 - 18.00
  21.00 - 23.00
  Anubis , İsis
  13.00 - 15.00
  19.00 - 21.00
  22.00 - 00.00
  Haroeris , Seth
  15.00 - 17.00
  20.00 - 22.00

  Cave Unique Hunt :
  Bu yepyeni görevi artık Hotan(BlackSmith) npcsinden temin edebilirsiniz. Görevin içeriği, 9DG sisteme uyarlanan, "Job - Cave" içerisinde bulunan çeşitli uniqueleri kesmektir. Toplamda bu görevi 3 kere tekrar edebilirsiniz ve 3 farklı ödülü, görev teslim sırasında alabilirsiniz. Ödüller aşağıda ki gibidir.

  • Title Scroll : Karakterinizin ırkına göre, yanınızda title sistemine bağlı olarak "Captain veya Knight" yazmasını sağlar.
  • Job Blue Scroll : Bu scroll ile birlikte Ali-Baba npcsi üzerinden aldığınız her job suite, 3 STR - INT ekleyebilirsiniz.
  • Silk Scroll : Bu scroll ile birlikte karakterinize 50 silk yükleyebilirsiniz.

  CH Skill Düzenlemeleri :
  Çin karakterlerin, Cold - Light - Fire pasif skillerinin 8 ve 9 level güçlendirmeleri 2 katına çıkartılmıştır. Ayrıca, Lightning classında bulunan, Force - Piercing Force skillinde ise level başına %1 lik bir artış yapılmıştır.

  Npc İtemler:
  Tibet(90-CAP) serverımızda 8DG'ye kadar olan itemler ve silahlar her iki ırk için geçerli olmak koşulu ile Hotan(Protector Shop) da özel itemler sizlere satışa açılacaktır. 1-7DG arası kıyafetler ve silahlar (CH-EU) Sun +5 (60.000 Gold) olarak npc üzerinde bulunmaktadır. 8DG kıyafetler ve silahlar ise yine aynı şekilde 60.000 gold olarak satışta olacaktır fakat bu itemler sos +5 olacaktır.


  Job Suits :
  Herkesin bayıldığı o eski job suitler artık size 1 adım uzaklıkta. Her iki ırk içinde mevcut olan bu job kıyafetleri Ali-Baba npc üzerinden 100 silk karşılığı satılacaktır. Aldığınız suit'lere blue eklemek için "Cave Unique Hunt" görevini tamamlayarak job suitinize blue eklemek için işe yarayan scroll'u ödül olarak seçebilirsiniz.

  Ve sizler için Yeni bir Magic Pop Card ! 2. #2
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Konu %80 oranında tamamlanmıştır. Eksiklikler 24 saat içerisinde giderilecektir ve konu son şeklini alacaktır. Fakat şuanda konu üzerinde hali hazırda yazan maddeler değişmeyecektir.

 3. #3
  JoyGamer
  zapo053 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  25 Kasım 2016
  Şehir 
  kocaeli
  Konular 
  23
  Mesajlar 
  55
  Beğenme 
  5
  Beğenilme 
  3
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  item-mall ayarlamalarını anlamadım hersey güzel hoşda

 4. #4
  JoyGamer
  Sparkle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  16 Ocak 2017
  Şehir 
  Muğla
  Konular 
  0
  Mesajlar 
  57
  Beğenme 
  14
  Beğenilme 
  29
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  Güzel bir güncelleme olmuş,server bot tarzından çıkartılıp biraz aktifliğe yönlendirilmiş bu konuda çalışma yapmanız da ayrı güzel olmuş başarılar.
  Spy ve Hoslex bunu beğendiler.

 5. #5
  JoyGamer
  aso41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  18 Aralık 2012
  Şehir 
  İzmit
  Konular 
  18
  Mesajlar 
  265
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  2
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  İtem gold drop ratelerin 1x olması gayet iyi olmus yanlız exp rate biraz düşünülürse iyi olur ardis gibi 1 ay sürecek gibi 90 olmak

 6. #6
  JoyGamer
  ALABEYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  18 Nisan 2015
  Şehir 
  Eskişehir
  Konular 
  9
  Mesajlar 
  33
  Beğenme 
  15
  Beğenilme 
  10
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  IP Limit'i PC Limit olarak değerlendirme ihtimaliniz varmı ?
  Seal Of Moon Drop'u canavarlardan düşmektemi ?

  Elinize sağlık konu için

 7. #7
  JoyGamer
  deeploy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  20 Mart 2017
  Şehir 
  izmi
  Konular 
  0
  Mesajlar 
  36
  Beğenme 
  8
  Beğenilme 
  31
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  teşekkür ederiz itemlerimizi emeklerimizi zamanımızı çöp ettğiniz için ne söylesek az
  derjokerr, mzyildiz, DontCry ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

 8. #8
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Konudaki anlatım ve mantık eksiklikleri yarına kadar giderilecektir. Bu sadece taslak paylaşılmıştır.

 9. #9
  JoyGamer
  WongueR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  07 Ağustos 2012
  Şehir 
  Bursa
  Konular 
  30
  Mesajlar 
  341
  Beğenme 
  45
  Beğenilme 
  102
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  Unique Süreleri Tg-Cerb-Uri -İvy-İsy-Lord- Ds 30 Dk ile 1 saat arası yapılmalı. Cüzi coinler eklenirse 1 tane felan gibi uniq rekabeti artar uniqci guildleride server katmış olursunuz. Davet edebilceğim insanlar var uptade gecikince başka yerlerde takıldık. 3 4 saat olayı sacma buna acıklık bekliyoruz

 10. #10
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  #Güncel

 11. #11
  JoyGamer
  derjokerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  18 Nisan 2017
  Şehir 
  istanbul
  Konular 
  7
  Mesajlar 
  59
  Beğenme 
  63
  Beğenilme 
  18
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  Alıntı Eolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Konu %80 oranında tamamlanmıştır. Eksiklikler 24 saat içerisinde giderilecektir ve konu son şeklini alacaktır. Fakat şuanda konu üzerinde hali hazırda yazan maddeler değişmeyecektir.
  .
  Solo takılan veya tek başına oynamak zorunda olup veya günde 2-3 saat max oynayabılen arkadaşlar hiç bir halt yiyemeyecek.inş sw ömrü uzun olur bu çabalarınızı takdir ediyorum fakat şahsi düşüncem şuan eski playerların hepsi bu tanıtım konusunu okuduktan sonra bu nedir a.q böyle iş mi olur diyerek sövmüşlerdir�� Herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim...
  ALABEYI bunu beğendi.


  https://i.hizliresim.com/zB20JO.jpg  "RÜZGARA GÖRE YÖN DEĞİŞTİRİP KALIBA GÖRE ŞEKİL ALANLAR MENZİLE VARAMAZ"

 12. #12
  JoyGamer
  omeReis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  28 Ekim 2014
  Şehir 
  Edirne
  Konular 
  21
  Mesajlar 
  371
  Beğenme 
  14
  Beğenilme 
  15
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  Merhaba

  9DD Sun Weaponları, şu an hali hazırda mevcut olan talismanlarla mı alınacak? Çünkü mevcut FGW 9DG FGW yeri. Herhangi bir değişim yapılacak mı?

  @Eolo @Spy
  RevengeTime <==========> McGonagaLL

 13. #13
  JoyGamer
  soner26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  01 Şubat 2016
  Şehir 
  Eskişehir
  Konular 
  1
  Mesajlar 
  7
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  0
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   

  Güncelleme güzel elinize sağlık yalnız mobların azaltılması kasarken sıkıntı yaratabilir

 14. #14
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Alıntı soner26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Güncelleme güzel elinize sağlık yalnız mobların azaltılması kasarken sıkıntı yaratabilir
  Azaltılmadı.

 15. #15
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,094
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Alıntı omeReis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba

  9DD Sun Weaponları, şu an hali hazırda mevcut olan talismanlarla mı alınacak? Çünkü mevcut FGW 9DG FGW yeri. Herhangi bir değişim yapılacak mı?

  @Eolo @Spy
  Hayır mevcut kitaplar kullanılamayacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 35 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 33 misafir)

 1. ibrahimakbas35,
 2. mzyildiz

Bu Konu için Etiketler

Giriş

Giriş


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427