• Spectre Online | 90 Cap CH | Görülmemiş Yeni Sistem | EU Etkinliği | 14.12.2018
  1. #1
   Spy
   Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   Owner
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   522
   Mesajlar 
   13,298
   Beğenme 
   793
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive

   Büyük Açılış : 5 Ekim Cuma 2018
   "Serverımıza giriş yapamayan, launcher START bastıktan sonra ilerleme sağlayamıyor iseniz Windows Defender ve bilgisayarınızda kurulu olan Anti-Virus programını kapatmanız gerekmektedir."


   Oyun içerisinde oluşan rekabetin ve çekişmenin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda haksızlık oluşabileceğini düşündüğümüz alanlarda kısıtlamalar yapmaya karar verdik. Çoğunuzun tahmin ettiği üzere bu kısıtlamalar "PC - İP" limitleri için geçerli olacaktır. Ayrıca SpySRO "Zeus" sunucumuzda "Delirius" isimli stat ve skill basma özelliği engellenmiştir.


   Forum adresimiz www.joymax.org olarak kalacaktır ve hiç bir şekilde değişmeyecektir.
   SpySRO tüm yönetim ekibimize forum, forum(özel mesaj), Facebook ve Discord "https://discord.gg/xhd7kHc" adresinden ulaşabileceksiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz ve bu sebepten dolayı destek hatlarımız 7/24 açık ve hizmetinizde olacaktır.


   SpySRO "ZEUS" sunucumuz için genel server bilgileri aşağıda ki gibidir.


   "Zeus" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir. Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık.


   Oyunumuz içerisinde biraz daha farklı bir hava ve grafik arayüzü oluşturmak adına tüm elixirlerin envanter harici grafiklerini değiştirdik. Bu yol ile sizlere biraz daha eğlenceli zaman sağlayabileceğimizi umuyoruz.

   Sunucumuzda "Magic Pop" sistemi aktif olacaktır fakat tam kapasite olarak sizlere hizmet vermeyecektir. Oyunumuzda dengeyi korumak amacı ile bu sistem üzerinden herhangi bir silah, kıyafet veya takı elde edilmesinin doğru olmadığını düşünüyoruz. Kısacası bu sistem üzerinden sadece oyun içi görünümünüzü etkileyen özellikler sizlere hizmet verecektir. Kısacası bu sistem üzerinden sadece özel silk eşyalara erişiminiz olacaktır.

   - Özel Dressler
   - Özel Titlelar
   - Global
   - LMP
   - 1D Magic powder
   - Damage Scroll
   - Gold Dragon Flag
   Oyun içerisinde sizleri bazı zorluklardan kurtarmak amacı ile npc itemleri değiştirdik. Artık npc itemler 1-9DG arası olmak üzere npcler üzerinden "Seal Of Star" olarak sizlerin hizmetinde olacaktır. Ayrıca bu itemleri biraz daha güçlendirerek ekstra özellik olarak +3 ve full blue şekilde npclere ekledik.

   Oyun içerisinde huzuru ve dengeyi korumak adına bazı eşyalara ve sistemlere bekleme süresi eklenmiştir.
   Dirilme Kağıtları Sürekli öldüğü yerden kalkıp sizi kesen bir oyuncuyu kimse istemez. Bu yüzden Dirilme Kağıtlarını kaldırdık.
   Stall Gecikmesi Bazı bugları engellemek için stallınızı kapattıktan sonra 20 saniye içerisinde yeni stall açamayacaksınız.
   Exchange Gecikmesi Skill bazlı bugları engellemek amacıyla exc attıktan sonra 20 saniye içerisinde tekrar exchange atamayacaksınız.
   Job Suit Reverse Gecikmesi Herkes için eşit bir ortam sağlamak amacıyla, Job Suit varken 3 dakikada bir Reverse kullanabileceksiniz.

   Çoğunuzun bildiği üzere belkide bu oyun içerisinde rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır. Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına mevcut halde açık olacak kale sayısı "2" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kaleler "Hotan ve Jangan" olarak ayarlanmıştır. Ayrıca Zeus sunucumuzda kale sahiplerinin şehirlerden talep edebilecekleri vergi %5 olarak ayarlanmıştır.
   Oyun içerisinde Guild-Union dengesini sağlamak amacı ile, Guild Limit : 24 ve Union Limit : 3 olarak ayarlanmıştır.   UNION ICON - GUILD ICON !

   Sizlere daha önceden de belirtmiştik büyük yenilikler ve ilkler ile karşınızda olacağımızı.
   Tekrardan karşınızdayız !

   Bildiğiniz üzere daha öncesinde kale sahipleri için bir icon hazırlanmıştı ve bu iconlar sadece kale sahiplerine veriliyordu.

   UNION ICON Hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

   Bildiğiniz üzere Fortess War'da kaleyi alan guilde bir icon gelmekteydi ve guildin her daim yanında olan union da bir icon bulunmuyordu. Bunu düşünerek çalışmalarımızı başlattık ve artık kaleyi alan guildin unionunda da bir icon olacak !
   Sistem işleyişi ; Sistem oldukça basit bir şekilde çalışmaktadır. Kaleyi alan guild ve union yapmış oldukları teleport sonrasında direkt olarak özel olarak ayarlanmış iki icon'a sahip olacaktır. Ekstra olarak Kale sahibi olan guildin masterına özel title verilecektir.

   Kale sahibi guild - Kırmızı İcon
   Union Guild - Mor icon   İtem parlamaları +8 ve üzeri itemler için yeniden yapılandırılmıştır. Yeni item parlamaları sadece [+9, +12] arası itemlerde gözükecektir.
   Oyunumuza 4 adet yeni NPC eklenmiştir ve bu npcler "Donwhang Teleport" noktasında bulunmaktadır. Bu npcler oyun içerisinde daha güzel bir görselliğe ulaşmak ve kullanıcı ara yüzünü daha da kolaylaştırmak için eklenmiştir. Yeni eklenen npcler içerisinde birbirinden güzel ve yararlı eşyalar bulundurmaktadır.   Priest Pallus : Bu npcyi kullanarak "Seal Of Moon" itemleri elde edebilirsiniz. Gerekli coin miktarlarını ve gold miktarını topladıktan sonra bu npc üzerinden "Seal Of Moon" parçaları satın alabileceksiniz.   Inn Hostess : Bu npc üzerinden yepyeni ve birbirinden güzel "Job Suitlere" ulaşabilirsiniz. Her job için bulunan 4 farklı suit'e bu npcden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı suitler ise özel efekt içermektedir.   Ali Baba : Gold ile eklenmiş olan Silk itemlerini burada bulabilirsiniz.   Naggis : Bu npc üzerinden "Title Scroll" alabilirsiniz. Oyuna renk katacağını düşündüğümüz bazı "Title Scrolları" bu npc üzerinden sizlere sunduk. Ayrıca 2. sayfasından da Titlelarınızı renkli hale getirebileceğiniz scrolllara ulaşabilirsiniz.


   Donwhang teleport noktasında bulunan "Inn Hostess" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz. Örneğin Novice Trader Suit(1LV) - Expert Thief Suit(4LV) gibi. Aldığınız suitlerde levelları ile doğru orantılı bir şekilde artış miktarına sahip olacak "Physical ve Magical" bufflar şöyledir ; 1 level suitler için %1 , 4 level suitler için %4'lük bir hasar artışı elde edebileceksiniz. Ayrıca 4 level (EXPERT) suitlerde özel efektler bulunmaktadır. Ayrıca %4 güçlendirme etkilerine sahip olan "Job Suitler" 1B satış fiyatına sahip olacaktır. Ayrıca tüm suitler str - int 1 içermektedir.


   Sahip olduğunuz mesleklere ve büyük kervan partilerine renk katacak özenli bir şekilde hazırlanan "Behemoth" sizler ile.Toplamda 12 adet slota sahip olan "Behemoth" "Devil Shaitan" - "Bone Roc" ve "Medusa - STR Medusa" uniquelerinden elde edilebilecektir. Ayrıca klasik isro sisteminde olduğu gibi kale sahipleri de bu peti elde edebileceklerdir.   Seal of Star(+1): Seal of Star eşyaları kasarken elde edebileceksiniz. 90 Level üstü her mobdan düşme olasılığı var.


   Seal of Olympos(+2): Seal of Olympos'u FGW'den elde edebileceksiniz. Kartların hepsini biriktirdiğinizde "Quest NPC"sinden istediğiniz silahı elde edebileceksiniz. Ekstra olarak FGW'de bulunan en son Unique Serenesten 2x SOO Box drop olacaktır.
   1* %15 ihtimal SOO Box Drop
   2* %25 ihtimal SOO Box Drop
   3* %40 ihtimal SOO Box Drop
   4* %75 ihtimal SOO Box Drop
   şeklinde olacaktır.
   Soo Boxlardan itemlerin elde edilme oranı %5 olarak ayarlanmıştır. Aksesuarlar ve silahlar hariç diğer itemleri bu kutudan elde edebileceksiniz.

   Seal of Moon(+4): Gerekli coin miktarlarına ulaştığınızda "Priest Pallus"tan istediğiniz itemi elde edebileceksiniz.   Çok güzel ve bir o kadar da eğlenceli bir sistem ile karşınızda olan Seal Of Moon sistemi hakkında detaylı bilgiler şöyledir. Öncelikle Seal Of Moon weaponlar(silahlar) için gerekli açıklamayı yapalım. Her şeyden önce istediğiniz herhangi bir Seal Of Moon weaponu almak için "3" farklı coine ihtiyacınız vardır. Bunlar "S-P-Y" isimli SPY coindir. Bu coinleri toplamayı tamamladıktan sonra Seal Of Moon weaponları donwhang teleport noktasında bulunan Priest Pallus npcsinden temin edebilirsiniz. Peki bu coinler nasıl elde edilir ?

   S coin : BA, CTF, Survival ve Fire Templada ki Kill Pointleriniz ile elde edebileceksiniz.

   P coin : Oyun içerisinde ki tüm Uniquelerden elde etme ihtimaliniz vardır. Ayrıca Job Garden üzerinden de elde edebilirsiniz.

   Y coin : Oyun içerisinde gerçekleştirdiğiniz Job aktivitelerinden haftalık 400 limite sahip olarak elde edebileceksiniz.


   Önemli Not : Oyunumuzda Seal of Star 10DG Shield'ı özel Uniquelerden %15 şans ile elde edebileceksiniz.(Medusa, Bone Roc, Devil Shaitan)
   Oyunumuzda Seal of Olympos 10DG Shield'ı FGW'de ki en son bosstan 2 adet SOO Box düşecektir bu kutulardan Shield elde etme oranınız %10.
   Seal of Moon 10DG Shield'ı "Priest Pallus" npcsinden coin ile satın alabilirsiniz.
   Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Aşağıda bulunan tabloya bakarak bu oranları öğrenebilirsiniz.   Oyunumuzda oyuncularımızın istediği Job'u seçebilmeleri için her Job çeşidini eşit miktarda coin vereceğiz.

   Trader : 7 Y Coin
   Thief : 7 Y Coin
   Hunter : 1 Y Coin (Party'de ki Trader başına)

   Not : Coin elde edebilmeniz için sadece 5* kervan çekilmesi/çalmanız/korumanız gerekmektedir.

   Thief kaçırdıkları 5* mal başına 50m gold kazanacaktır.
   Hunterlar partysinde bulunan trader başına 7m gold kazanacaktır.   Kervan sisteminin daha kolay ve zevkli olması adına alımları ve satımları daha hızlı yapmak istiyoruz. Bu neden ile kervan slotlarını ve eşya stacklerini arttırıyoruz. Normal kervanlar 10 adet "SLOTA" sahip iken, "BEHEMOTH" 12 adet slota sahip olacaktır. Ayrıca kervan eşya stackleri "10" olarak ayarlanmıştır.
   "Special Trade" günde 1 kez olmak üzere saat 21:45-22:45 arasında yapılacaktır. Gold kazançları 2 katı olacaktır.


   Burada günde 1 kere tekrarlanacak olan, çok büyük bir etkinlik yapılacak. Tıpkı Survival'daki gibi bir bölgeye ışınlanacaksınız ve otomatik peçe takacaksınız. Daha sonrasında haritanın ortasında Bone Roc ortaya çıkacak ve birbirinizle savaşırken aynı zamanda bu uniqueyide katletmeye çalışacaksınız. Katlettiğiniz her player için 1 S coin elde edeceksiniz ve Bone Roc'unda özel olarak size verdiği itemler olacak.

   Günde 1 defa tekrarlayabileceğiniz etkinliklerden biride bu. 4'lü partyler halinde içeri girip, içerideki yaratıkları ve uniqueleri kesmeye çalışıyorsunuz. En sondaki büyük uniqueden süpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
   İçeride bulunan "Shadow Unique"leri katletmeye çalışacaksınız. Bu bölgede 3 adet Shadow Unique olacak. En son Shadow Isyutaru'yu kestiğiniz 1 saat süre ile kullanabileceğiniz %2 Lucky Buff'ı elde edeceksiniz. Giriş silk ile olacak ve günde 3 kere tekrarlayabileceksiniz.
   Bu bölgelerde günde 1 kereye mahsus olarak STR ve INT Medusa çıkacak. Medusa'dan çeşitli özel ödülleri elde edebilirsiniz.


   Ayrıca Medusa üzerindende SOS Box düşürme oranınız daha yüksektir.
   Wanted sistemi sadece karakteriniz Hunter, Trader ve Thief suitlerini kullandığı sırada aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden 10-20-30-40-50 karakter öldürdüğünüzde sistem sizi otomatik olarak bir sonraki Hero Mode levelına yükseltecektir. Wanted sisteminde puan alabilmek için sizin ve karşı tarafta bulunan karakterin 100 level olması gerekmektedir. Aynı karakteri 24 saat içerisinde en fazla 3 defa öldürebilirsiniz, daha fazla öldürmeniz durumunda sistem size puan eklemeyecektir.   Herkesin bildiği üzere oyunun temel taşlarından biri olan "Unique" avı çoğu zaman elde edilen zevkten çok bir işkenceye dönüşmektedir. Bu konuda spawn sürelerine bağlı olan zorluğu azaltmak adına "Devil Shaitan, Bone Rock ve Medusa" hariç bütün uniquelerin spawn süresi (1-2) saat arası olarak ayarlanmıştır.
   Oyun içerisinde STR ve INT karakterlere aynı imkanları tanımak için iki farklı unique çeşidi olacaktır. Harita üzerinde rastgele belirlenen default uniqueler artık, STR ve INT olarak spawn olacaktır. STR uniquelerin "Magical", INT uniquelerin ise "Physical" defansları yüksek olacaktır. Böylelikle INT karakterler veya STR karakterler karşı cins uniquelere hasar veremeyeceklerdir.


   Donwhang teleport taşından ekstra slotlara gidiş sağlayabilirsiniz.
   Zeus(100CAP) sunucumuz otomatik etkinlik botu eklenmiştir. Çoğunuzun bildiği üzere bu bot günlük olarak, önceden belirlenmiş etkinlikleri yaparak sizlerin her zaman keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. Ayrıca her etkinlik başına sizlere silk hediye edecektir.

   Maximum Level Etkinliği : Serverımız da maximum level'e ulaşan ilk 300 kişiye Silk ödülü olacaktır. 1-50 arasına 300 Silk, 51-200 arasına 200 Silk, 201-300 100 Silk verilecektir.   KillTheBotEvent : Bu etkinlik oldukça basit olmak ile birlikte sizlere eğlenceli dakikalar ve güzel silk ödülleri sağlayacaktır. İsminden de anlaşıldığı üzere, [GM] Kill etkinliği ile aynı mantığa sahiptir. Her etkinlik saatinde, KillTheBotEvent 3 tur olarak tekrarlanacaktır ve her turda ödül vermeye devam edecektir. Notice yolu ile belirtilen alanda belirecek olan eventBot yüksek bir can miktarına fakat ortalama bir defansa sahip olacaktır. Etkinliğin kazananı ise eventBot ölmeden önce, öldürücü darbeyi vuran kişi(son vuran) olacaktır. Her round 40 silk ödül verilecektir.


   Hide&Seek : Bu etkinlik ise, hepimizin alıştığı kayıp [GM] etkinliği ile aynı işleyişe sahiptir. Haritada bir yerlere saklanan etkinlik botumuzu bulan ve exchange atan ilk oyuncumuz kazanan ilan edilecektir. Ödül 100 silk   Search&Destroy : Bu etkinlik çoğu oyuncumuzun bildiği üzere, Kayıp Unique etkinliği ile aynı işleyişe sahip olacaktır. Ödül 150 Silk   LastManStanding : Bu etkinlik çok zevkli bir o kadarda kaos ortamına sahip olan, "Ayakta Son Kalan" kazanır etkinliğidir. Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine teleport eder. Bu alanda combat moduna geçmeniz gereklidir yani "Pvp Cape" takılı olması zorunludur. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi x kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz(en son canlı kalan) etkinliğin kazananı olacaktır. Ödül 100 silk


   LuckyPartyNumber : Bu etkinlik bildiğimiz, alıştığımız ve sevdiğimiz party form etkinliği ile aynı mantığa sahip olacaktır. Belirtilen party numarası aralığında ilk party numarasını açmayı başarın oyuncumuz etkinliğin kazananı olacaktır. Ödül 50 silk   Survival Arena : Katılan herkesin peçe kullanmak zorunda olacağı, pvp yaparken aynı anda Honor Buff'ı için puanda kazanabileceğiniz eğlenceli bir alan. Survival Arena'da
   1. 200 Silk
   2. 150 Silk
   3. 100 Silk
   Ödül verilecektir.


   Lottery Event : Lottery NPC'den elde edeceğiniz, Lottery Ticket'ları envanterinizde tutarak etkinliğe katılabilirsiniz. Ödül olarak 10 kişiye silk verilecek.   CTF : So-Ok kayıt yaptırdıktan sonra takımlar halinde yapacağınız PVP'de kazanan takıma kişi başı 5 S coin, kaybeden takıma 1 S coin verilecektir.   BA Guild : Kazanan takıma 7 S coin, kaybeden takıma 2 S coin verilecektir.

   Not : Yukarıda belirtilen etkinlik saatleri, ödülleri veya tur sayıları değişiklik gösterebilir. Eğer herhangi bir değişikliğe gidilirse bu değişiklikten önce mutlaka oyuncularımızın bundan haberi olacaktır.   1) "Seal Of Moon" weapon ve shield parçaları "1" ay boyunca satışa kapalı kalacaktır. Server açılışından tam 30 gün sonra bu parçalar satışa açık şekilde tekrar ayarlanacaktır.

   2) "Seal Of Moon" protector parçaları "1"ay boyunca satışa kapalı kalacaktır. Server açılışından tam 30 gün sonra bu parçalar satışa açık şekilde tekrar ayarlanacaktır.

   3) "Seal Of Moon" parçalar için gerekli coin miktarları server açılışından 30 gün sonra duyurulacaktır.

   4) "Sadece S coin" takasa açık olarak ayarlanmıştır.

   5) "Medusa" - "Temple Unique" sos drop oranı %20 olarak ayarlanmıştır.

   6) "Zeus" sunucumuzda diğer karakterlere "PK" olma özelliği kapatılmıştır.

   7) "Zeus" sunucumuzda gerçekleşecek olan ilk kale savaşı, büyük açılıştan "2" hafta sonra gerçekleşecektir.

   8) Survival Arenada herkes isimsiz ve guildsiz olacak.

   9) Serverımızın ilk haftası pc limit 1 olacaktır, 2. hafta pc limit 2 olarak güncellenecektir.

   10) TL ile satış yapmak yasaktır.

   Önemli Not

   Serverımızın BETA evresinden sonra tanıtım konusunda değişiklikler yapılabilir.
   Tamina, Antoinette ve Father bunu beğendiler.


  2. #2
   JoyGamer
   Father - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   10 Eylül 2018
   Şehir 
   Aydın
   Konular 
   7
   Mesajlar 
   15
   Beğenme 
   9
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hadi bakalım
   Spy ve Claria bunu beğendiler.

  3. #3
   JoyGamer
   BUTCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   25 Haziran 2017
   Şehir 
   Brighton
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   5
   Beğenme 
   2
   Beğenilme 
   1
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hadi hayırlısı olsun ^^
   Father bunu beğendi.

  4. #4
   JoyGamer
   sveed1911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   23 Mart 2016
   Şehir 
   izmir
   Konular 
   25
   Mesajlar 
   51
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   1
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Bomba gibi geliyor
   Father bunu beğendi.

  5. #5
   JoyGamer
   *semih* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   17 Haziran 2011
   Şehir 
   Kastamonu
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   3
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   1
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Gene basarili olacaginizdan eminim
   Father bunu beğendi.

  6. #6
   JoyGamer
   BeyazzMelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   13 Mayıs 2016
   Şehir 
   İZMİR
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   47
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   2
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayırlısı Olsun
   Father ve Claria bunu beğendiler.

  7. #7
   JoyGamer
   AdmiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   07 Ekim 2011
   Şehir 
   Giresun
   Konular 
   0
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   2
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Yapıyorsun bu işi Spy
   Father ve Claria bunu beğendiler.

  8. #8
   JoyGamer
   LibertyShade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   11 Aralık 2013
   Şehir 
   Muğla Fethiye
   Konular 
   16
   Mesajlar 
   86
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   hadi bakalım

  9. #9
   JoyGamer
   WhySoSerious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   29 Ağustos 2017
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   16
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Beta tarihi nedir, birde honor elde etmeyi sadece Survivale eklemekten sıkılmadınız mı uniq jop ctf battle arena gibi yerlere de eklenirse gerçekten güzel olacaktır.

   bir de alchemy rateyi göremedim tanıtımda.

   Oyun güzel olacaktır yeter ki daha önceki serverde yapılan hatalar dikkate alınsın .

  10. #10
   JoyGamer
   MyLifee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   27 Haziran 2017
   Şehir 
   denizli
   Konular 
   2
   Mesajlar 
   25
   Beğenme 
   15
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayırlı olsun
   Beklemedeyiz
   Tufan KARACA


   Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

  11. #11
   Spy
   Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   Owner
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   522
   Mesajlar 
   13,298
   Beğenme 
   793
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   �� İşte yeni serverımız Zeus'un beta indirme linkleri ��


   �� Here is the beta client download links of our new server Zeus ��


   Not : Beta süreci saat 19:00'da başlayacaktır.


   PS : Beta phase will start at 19:00 GMT +3


   Discord : https://discord.gg/8qsqkFc


   http://bit.ly/ZeusGoogleD >> Google Drive

   http://bit.ly/ZeusMEGA >> Mega

   http://bit.ly/ZeusYandex >> Yandex

  12. #12
   Administrator
   BlackStyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   316
   Mesajlar 
   2,018
   Beğenme 
   32
   Beğenilme 
   171
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Amazed
   Sistemleri ve cap seçeneğiyle harika bir serüven olucak eminim, şimdiden tadından yenmez yav
   Spy bunu beğendi.
   - Vatani görev nedeniyle buralardan epeyce bir uzaktayım..   BlackStyle Energy Loading

  13. #13
   JoyGamer
   JagerBomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   07 Ekim 2014
   Şehir 
   Kibris
   Konular 
   7
   Mesajlar 
   36
   Beğenme 
   6
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayirlisi olsun WhyLionsBest?
   Spy bunu beğendi.
   Nick: JagerBomb
   Job:LC_JagerBomb
   Guild:LionsOfCihad
   I am The Punıshment Of God If You Had Not Commıtted Great Sıns God Wourld Not Have Sent a Punıshment Lıke Me Upon you
   A shot of vodka?
   I can t
   Tequila?
   I can t
   After party?
   I can t
   Play - N - Skillz Lil Jon <3

  14. #14
   JoyGamer
   kullanici42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   02 Ağustos 2012
   Şehir 
   konya
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   8
   Beğenme 
   1
   Beğenilme 
   1
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Mega ve Google drive dan indirdiğim dosyalar rardan çıkmıyor. Bende mi sıkıntı var, dosyalar mı hatalı acaba

  15. #15
   Spy
   Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   Owner
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   522
   Mesajlar 
   13,298
   Beğenme 
   793
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   Alıntı kullanici42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Mega ve Google drive dan indirdiğim dosyalar rardan çıkmıyor. Bende mi sıkıntı var, dosyalar mı hatalı acaba

   7zip programını indirip o şekilde çıkartın, winrar programınız hatalı.
   kullanici42 bunu beğendi.

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler

  Giriş  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447