• Spectre Online | 90 Cap CH | Görülmemiş Yeni Sistem | EU Etkinliği | 14.12.2018
  1. #1
   JoyGamer
   domsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   08 Şubat 2018
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    

   Giriş
   Bu sektör yıllarca aynı döngü içerisinde dönüp durdu, ama artık birşeyler değişiyor! Öncelikle sizlere RiaGames'i tanıtmaktan gurur duyuyorum. Herhangi bir problem veya sıkıntı ile karşılaşmayacağınız bir altyapı üzerine aylar süren çalışmamız küllerinden yeniden doğuyor! zamanının en iyisi olan düzenlemeler ve yenilikler sizler için ekibimiz tarafından gururla tasarlanıp kullanıma sunulmuştur. Sabırsızlıkla beklediğiniz özlem duyduğunuz Silkroad'ın en iyi hali olan RiaGames-#Glory artık sizlerle.


   Başlamadan Önce;
   Öncelikle Ekibimizin bu proje için çok çaba sarfettiğini söylemeliyim. Oynanış açısından çok fazla değişiklik yapmak istemedik ve sizleri SilkRoad yerine KidRoad gibi oyunda oynatmak istemedik. Sadece Silkroad'un en keyifli zamanlarını eski Silkroad Online hatıralarımızdan esinlenerek eski zamanlar adına aynı tadı bozmadan farklı bir deneyim yaşamanız kaidesiyle sizler için güzel bir ortam yarattığımızı umuyoruz. ve umarız bize katılırsınız.


   RiaGames Hakkında;
   Şu anda denemeye layık herhangi bir oynanabilir 110 cap Ch/Eu sunucu bulunmadığından, Sizler için adil olacak bir oyun sistemi sunmak için buradayız. Projemizi tüm Silkroad severler için yaptık, herkesin birbirine yardım edebileceği bir topluluk yaratmak istiyoruz, gerçekten çok kaliteli bir sunucu sunabileceğimizi söyleyerek açgözlü görünmek istemiyoruz. Ancak, sunabileceğimiz kalite konusunda eminiz. Hiçbir kritik hata, gecikme veya problem içermeyen bir sunucuyla tüm Silkroad oyuncularına umdukları gibi bir oyun ortamı sunmaya çalışıyoruz. Herkese dengeli ve adil bir oyun oynatmak için buradayız. RiaGames'de arkadaşlarınızla deneyebileceğiniz çok eğlenceli etkinlikler mevcut ve Tüm oyuncuların en iyi olabilme şansı var. RiaGames, evinizde boş zamanınızda keyif alarak oynayacağınızı düşündüğümüz bir sunucudur.


   Koruma;
   NakreGuard Exploit / DDOS Production's
   NakreGuard Şüphesizki Şuan Piyasada olan en iyi ve sorunsuz Filter'lerden bir tanesidir. Sizlere Sorunsuz bir oyun sunmak için en üst Düzey paket kullanacağız.


   Amacımız Ne ?
   Değişik fikirlerimiz, bir misyonuzmuz, bir amacımız, tutkumuz ve bu işe en başından verdiğimiz gönlümüz var. Tamamiyle yenilikci ve siz değerli oyuncularımızın
   Silkroad Macerasuna son noktayı koyabilecekleri uzun vadeli ve soluksuz bir oyun keyfi yaşatmak istiyoruz. Eminizki bunu yaşatacağız

   Davetiye.
   Discord sohbetinde bize katılarak bizimle iletişime geçebilirsin. Elbette yalnızca bizimle değil, diğer bütün oyuncularımızlada iletişimde olacaksın. Yalnızca iletişim, sohbet olarakta değil. Bug bildirimi, ticket sistemi(evet, discord sunucumuza ticket sistemi ekledik!), önerileriniz içinde bekliyoruz!


   KAPALI BETA AŞAMASI;
   Ria Games'de beta aşaması, en önemli aşamadır. Beta süreci sırasında mevcut sistemimizde değişiklikler olabilir. Sistemi kendimize göre değil, oyuncularımız tarafından yeniden tasarlayabilme imkanı bulacağız. Elbette, insan olduğumuzdan ve hatalar yapabileceğimizden dolayı karşı karşıya kalacağınız hatalar veya sorunlar olabilir, ancak hepsini düzeltmeye hazırız & kesintiler / buglarla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken şey bizlere bildirmektir. Beta sürecine katılacak oyuncularımız için sürprizlerimiz olacak.
   Beta Tarihi: 05/02/2018 20:00'da olacaktır.


   BÜYÜK AÇILIŞ;
   Büyük açılış tarihi geldiğinde nihayet Beta sürecinde bulunan buglar/karşılaşılan hatalar vesaire çözülmüş olacak ve gerçek macera'ya atılmak için belirli bir tarih verilecektir. Beta aşaması boyunca ısrarcı bir şekilde büyük açılış için acele etmeyi düşünmüyoruz. Ne zaman ki bütün sorunları çözdük ve artık oyunu gerçek aşamaya geçirebileceğimiz konusunda karar alma vakti geldi, o zaman herhangi bir problem yaşamamak adına gerçek açılışı yapacağız. Komşu serverlarımızda bazen karşılaştığımız durumlar olabilmekte bu yüzden beta bittiğinde betadan sonraki ilk-açılış döneminde sizin bizden gördüğünüz yönetim anlayışını tekrar aynı şekilde büyük açılışta da bizler siz değerli oyuncularımızdan görmek isteriz. Bu sebeple RiaGames-Projemizde Beta süreci bittiğinden emin olana dek oyun beta konumunda kalacaktır.
   Açılış Tarihi: 09/02/2018 20:00'da olacaktır.
   • Ria Games Ekibinin Hazırladığı 100 Cap Sade, Şık ve bi okadar'da yenilikci tad Alabileceğiniz bir Server.
   • Oyunumuzda Seal of Sos - Seal of Moon Olmak üzere 2 Adet Sox Çeşidi vardır. SoS İtemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir 30 35 Bin Mobda 1 Adet düşecek Şekilde Ayarlanmıştır.
   • SoM İtemler Oyunumuzun 2. haftası Donwhang Item's Shop'a Coin & Gold bar karşışığı Eklenecekdir. Silah & Weapon Accessory Olmak üzere.
   • Medusa, Roc, Unique'lerinden Drop Olarak; TL Token, Global & Adv+2 Parçcaları Düşmektedir.
   • Her Job Level 7 Olduğunda F10 İtem Mall Kısmında 50 Job Point Eklenir. 200-400-600-800-1000 Puana Ulaştıkca Job Suitiniz & JobDebuff'larınız 1'er Kademe Yükselir.
   • Donwhang'da bulunan Quest Manager Allice Npc'sinden Kesme & Toplama Görevi yaparak Oyun icerisinde bulunan Box & Coinlere Sahip Olabilirsiniz.
   • Günün belirli Saatlerinde Survival Arenaya Katılıp PvP yaparak Honor Rank Sıralamasına girebilir. Honor Buff Elde Edebilirsiniz. Sistem Sizlere Notice Olarak Haberdar Eder.
   • Aylık Guild Yarışı Etkinliğine Tüm Guild Masterleri Katılabilir. Her Ayın 25.'de Guild Rank 1. Olan Guild Masterine 50 TL Epin Admin tarafından yüklenir. Guild GP Bağışı olmayacaktır.
   • Hotan Kalesi Sizleri bekliyor. ilk Kale Savaşını Kazanan Guildin Direk Olarak Banka Hesabına 75 TL Havale Edilecektir. (Koşulsuz Şartsız.)
   • Hem TR Hemde ENG Support Ekibimizle Sizlere Gerek Facebook, Skype, Ts3, Discort Kanallarımızdan 7/24 Destek Sağlayacağımızdan Emin olabilirsiniz.
   • Donwhang'da bulunan Npc'mizden 8-14 Degree Model Switcher'lere Hem TL Hemde Coin Karşılığı Sahip Olabilirsiniz.
   • Oyun Sistemimiz 2 3 Haftalık bir sistem değil, en az 1.5 Ay Dolu Dolu oynanabilecek bir rate ile ayarlanmıştır. Unutmayın Biz Amatör Kişiler değil. Silkroad Game Editörlük konusunda Uzman Kişileriz.

   -Oyun Başlangıç Leveli 81 Leveldir. 81-100 Level Arası Kasmak biraz Zordur. Sizleri 1-81 Level Arası Mob Spawn'larını En Aza İndirerek Oyun Sistemimizde Lag delay olma sorununu ortadan kaldırdık.
   -RiaGames Special Npc'mizde Bulunan Skill Up Scrollarla Skillerinizi Direkt Olarak 81'level Max yapabilirsiniz.
   Ayrıca Oyun Balkangıçta 9 Degree Seal Of Star +7 Full Blue 100 Stat itemlerle Gücsüz Kalmaz Rahatca kasılma slotlarınıza gidebilirsiniz.

   • Ria Games'te Kervan Çekmek Çok eğlenceli bir hal aldı. Jandan, Donwhang, Hotan, Special Güzergahları Aktiftir. RiaGames bir yandan Eskiyi tatdırırken bir yandanda yeniyi kazanmayı hedefliyor.
   • her job Level 7 Oluduktan sonra Relog(Restart) Atmanız durumunda 3 Adet Job Coin & 50 Job Point Kazanırsınız. Job Pointleriniz F10'da Silk bölümünde görünmektedir.
   • 200-400-600-800-1000 Job Puanına ulaştığınızda Job Suit ve buflarınız otomatikmen 1'er kademe yükselir.
   • Job Coinler İle Seal of Moon Set Patçası & Silah almanız için gerekli olacaktır.

   Seal of Star Itemler;
   Seal Of Star itemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir. Drop Rate Oranı :0,0000146 Ortalama Günde 1-2 Tane Düşecek Şekildedir.

   Seal of Moon Weapon & Set;
   Seal Of Moon Weapon & Set Parçaları Oyunumuza Kale Savaşı Sonrası yapılacak Olan bakımdan Sonra Getirilecektir.
   Job Coin & Gold Bar ile RiaGames Items'Shoptan Alınır.

   Seal of Moon Accessory;
   Seal Of Moon Accessory Itemler Oyunumuza Npc'ye Kale Savaşı Sonrası yapılacak Olan bakımdan Sonra Getirilecektir. Fakat Job Cave Uniquelerinden %10 Ihtimalle Drop olarakta elde edilmektedir.
   Npc'ye Eklendikten sonra Arena Coin & Gold bar ile Alabilmeniz mümkündür.

   Seal of Sun Itemler;
   Seal of Sun Itemler Oyunumuzda hem Drop, Hemde Coin Sistem olarak Kapalıdır. hiç bir şekilde elde edilemez. Sebebi ise Oyun dengesini gerçekten bozmasıdır.


   Arena Coin;
   Arena Coin Sadece Battle ve Özel Görevlerden Elde edilmektedir. Arena Coin Ticarete(Trade) Kapalı durumdadır. Exchange ile Aktarılamaz, Bankaya konulmaz.

   Job Coin;
   Job Coin Job Cave Uniquelerinden ve Kervan Çekilerek Elde edilir. Her Job leveliniz 7 Olup Relog(Restart) Atmanız Durumunda Inventorynize gelmektedir. Ticarete Açık durumdadır.   So Box;

   Oyunumuzda Bulundan Job Cave Uniquelerinden Drop olarak elde edilir. İçerisinden;
   1 Adet Tıtle(Rütbe)
   1 Adet %10 Damage INC - ABS & Atack Rate, Parry Rate Scrollar
   1-2 Adet TL Coin Düşme Olasılığı vardır.


   Quest Box;
   Quest Box Donwhang Quest Manager Allice Npc'sinden Alından Kesme görevlerinden elde edilir.
   içerisinden;
   10 Degree Seal of Star Set parçaları elde edilmektedir.
   Seal of Mon Accessory Alabilmeniz için Arena Coin'e ihtiyacınız olacaktır. Battle Arena'da PC limit [1] olarak ayarlanmıştır.
   Battle Arena Sizlere Random, Party, Guild ve Job Şeklinde hizmet verecektir. Tüm Battle Arena'lar Score şeklindedir.
   Guıld/Job Battle Arena kazanan [15], kaybeden [4] Arena Coin.
   Party / Random Battle Arena kazanan [9], kaybeden [2] Arena Coin.   İsterseniz kervan çekerek istersenizde thief olup kervanlara saldırarak, bu eşsiz job suitlere sahip olabilirsiniz.
   7 olduğunda Oyundan Çıkıp girdiğinizde 50 Job Point & [3]x Job Coin kazanırsınız. Toplam kazandığınız Job Point’lerinizi F10 Bölümünde sağ altta bulundan silk kısmından görebilirsiniz.
   Job suitleri sadece 100 lvl olan kullanıcılar giyebilir Job Point’leriniz 200-400-600-800-1000 Gibi Miktarla ulaştığında Restart(Relog) Atmanız Durumunda Üzerinizdeki Suit'ler ve Buff'ları Değişecektir.
   #NOT : Suit Takılı olmadan Relog Atılması Durumunda Yeni Suit Gelmez. bu konuda dikkatli olmalısınız.


  2. #2
   JoyGamer
   domsday1337 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   08 Şubat 2018
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   #güncel

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Giriş  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447