• Spectre Online | 90 Cap CH | Görülmemiş Yeni Sistem | EU Etkinliği | 14.12.2018
  1. #1
   Özel Ödeme Firması
   Paywant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   22 Eylül 2017
   Şehir 
   KKTC
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   1
   Beğenme 
   2
   Beğenilme 
   1
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Paywant nedir ? : Paywant bir çok ödeme yöntemini tek çatı altında toplayan ve son kullanıcıya tek ekranda tüm ödeme yöntemlerini sunarak ürün almasını sağlayan ödeme servisidir.
   Paywant sisteminde neler yok ? :


   1- Oyuncu oyun sitesinden ayrılıp farklı sitelere yönlendirilmez.


   2- Farklı sitelere gidip gereksiz üyelik işlemleri ile uğraşmaz.


   3- Üyelik sonrası üyelik bilgilerini aklında tutmasına gerek kalmaz.


   4- Ödeme yöntemlerinde YÜKSEK KOMİSYON oranlarıyla karşılaşmaz. ( Bu işi yapan diğer siteler mobil ödeme servislerinde oyunculardan 1 TL için 2 TL gibi %100 komisyon yansıtır ve kullanıcıyı ödeme yapmaktan vazgeçirir. )


   5- Oyuncunuz Ödeme sonrası epin kodunu alıp tekrar oyun sitesine gidip kodu girme gibi uğraştırıcı adımlarla karşılaşmaz. Paywant'da ödemesi tamamlandığı an hizmet kullanıcıya yüklenir.


   6- Epin kodu hatalı, teslim edilmedi, kaybettim gibi sorunlar yaşamaz.


   7- DOLANDIRILMA, EPİNİ çaldırma gibi sorunlar ise asla yaşanmaz. Çünkü Paywant sisteminde EPİN Kodu yok, yüklemeler otomatik!


   Paywant'ın avantajları nedir ? :


   1- Tüm bayilere eşit %10 komisyon oranı sağlanır. ( PAYWANT TECHNOLOGY LTD. Şirket olarak bu hizmeti verdiğimizden dolayı, bu oran en düşük komisyondur. Düşük komisyon oranı sunan vergiye tabi olmadan bu işi yapan şahıslar ile bizleri bir tutmayınız. )


   2- Bayilerimize sunduğumuz detaylı bayi paneli;
   - Bayi hesabınızdan sahip olduğunuz her oyun için Mağaza oluşturabilir tüm oyunlardan kazancınızı tek bayi hesabınızdan kontrol edebilirsiniz.


   - Mağazanızdan her ödeme yöntemi için ayrı ayrı ürün ekleyebilirsiniz. Örneğin; Mobil ödemede 100 Silk 10 TL iken, Kredi Kartında 150 Silk 10 TL olarak satış yapabilirsiniz. Her ödeme yöntemine ayrı ayrı dilediğiniz gibi kampanyalı ürün ekleyebilirsiniz. ( Bu işi yapan diğer yerlerde belli başlı ürünler ile hizmet kısıtlanır, oyuncular dilediği tutarda ödeme yapamaz ve oyun sahipleri özel kampanyalar düzenleyemez. Paywant'da ise tamamen özgürsünüz dilediğiniz ürünü istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Dilerseniz komisyonun bir kısmını kendinize veya tüm komisyonu kendinize yada tüm komisyonu oyuncuya yansıtabilirsiniz. )


   - Rapor bölümünden detaylı olarak tüm işlemleri görebilirsiniz. ( Günlük, Haftalık, Aylık yada ödeme aldığınız kanallara göre (Kredi Kartı, Banka Havale/Eft/ TTNET Ödeme / Mobil Ödeme vb.) )


   3- Para talepleriniz en kısa sürede hesabınıza aktarılır. Günlerce haftalarca beklemezsiniz.


   - Ziraat hesabına yapılan para talepleri haftanın 7 günü 09:00 ile 23:59 arası talep süresinden en geç 30 dakika içerisinde banka hesabınıza aktarılmış olur. ( Resmi tatillerde de aynı şartlarda gönderim sağlanmaktadır. )


   - Diğer banka hesabına yapılan para çekme talepleri hafta içi ( Pazartesi - Cuma ) 09:00 ile 16:30 arası talep süresinden en geç 30 dakika içerisinde banka hesabınıza aktarılmış olur.


   - Para talebiniz gönderilip sistem üzerinden onaylandığında telefonunuza kısa sms ile bilgilendirme mesajı gönderilir. Bildirimim onaylandı mı, param aktarıldı mı diye beklemenize gerek kalmaz.


   - Bu işi yapan diğer sitelerde para talepleriniz günler sonrası hesabınıza aktarılır, acil nakit ihtiyacınız da mağdur olursunuz. Paywant size belirtilen kriterlere uygun şekilde çekilen taleplerde Mağdur etmeyeceğini garanti eder. ( Diğer siteler bayilerin parasını harcar, işletir ve gün geldiğinde bayilere ödeme yapmakta zorlanır ve ödemeleri geciktirebilir. Paywant ise tüm bayilere ödenecek paranın fazlasını her zaman havuzunda hazır tutar. )


   - Bu işi yapan diğer siteler para çekme alt limiti olarak 55 TL kısıtlaması getirmektedir. Acil durumda ihtiyacınız olduğu durumda hesabınızda ki bakiyeye ihtiyacınız varsa bile bu tutar altındaysa bu paranızı çekip kullanamazsınız. Paywant ise size bu kısıtlamayı getirmez para taleplerinizi en hızlı şekilde aktarır. Paywant için bayi paranız da ki para sizin hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir bakiyedir.


   4- Mobil ödeme ve diğer kanallardan yaptığınız satışların kazançlarını aynı gün banka hesabınıza talep edebilirsiniz.


   5- Ürün satın alma işlemi 3 adımla tamamlanır; Kullanıcı sizin sitenizden bakiye yükle butonuna basar, ödeme yapmak istediği yöntemi seçer, satın almak istediği ürünü seçer ve ödemesini yapar. Başarılı ödeme sonrası seçmiş olduğu hizmet hesabına yüklenir / siparişi oluşturulur. Demo talebi için 7. maddedeki iletişim kanallarımızdan biriyle irtibat kurabilirsiniz.


   6- Çoğu oyun panelinde entegrasyonumuz hazır şekilde bulunmakta, admin panelden Paywant'ı saniyeler içinde aktif edip kullanıma başlayabilirsiniz. Entegrasyon sürecini beklemezsiniz.


   7- Müşterilerinize sadece canlı destek'den değil, bire bir Telefon 0850 302 38 83, Skype : paywant , Facebook sayfası : Sayfa Mesajı, Mail : contact[at]paywant.com ve Paywant ödeme ekranı mesaj sistemi üzerinden destek vermekteyiz.


   8- Müşterilerinize daha fazla ödeme yöntemi sunarak kazançlarınızı arttırabiliriz. Bu işi yapan diğer siteler bir kaç banka hesabı ile hizmeti vermeye çalışırken bir çok kişi için bu hesaplar yetersiz kalmakta, biz ise ATM ücreti olmayan banka hesaplarımız ile müşterilerinize ekstra ücret ödetmeden daha fazla banka hesapları sunarak müşterilerinizin rahat ödeme yapabilmesini sağlıyoruz.


   - Ödeme Yöntemlerimiz -

   - Ziraat Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Kuveyttürk ve QNB Finans bank ( Bu hesaplarda ATM İŞLEM ÜCRETİ YOK, bir çok yerde ATM'si bulunan büyük bankalardır. Rakiplerimizin banka hesapları arasında işlem ücretsiz hesap bulunmamakta. Müşteriniz bu yüzden ödeme yapmaktan vazcayabilir. )

   - İş bankası, Deniz Bank, Halk Bankası, PTT, Teb ve Vakıf Bank ( Bu hesaplarda Atm işlem ücreti banka tarafından alınmaktadır. )


   NOT : Ödeme bildirimleri 7/24 kontrol edilmektedir. ( Bu işi yapan diğer siteler 7/24 kontrol diyerek kullanıcıları yanıltmakta ve bildirimleri belli sürelerde kontrol ederek, kullanıcınızın değerli süresini gasp etmektedir. )


   - Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone hatları üzerinden 7/24 ödeme imkanı (Aynı hizmeti sağlayan yerlerde 1 TL için müşterinizden 2 TL tahsis eder, %100 komisyon yansıtarak müşterinizi ödeme yapmaktan vazgeçirir. )


   - Kredi Kartı, Banka/Maaş Kartı, Paybyme Kartı ve Ön ödemeli kartlar ile 7/24 ödeme yapabilme imkanı


   - Mikrocard ile ödeme yapabilme imkanı ( Sanal mağazalarda satışı olan bir üründür. Müşterileriniz sanal mağazalardan tedarik ederek ödeme yapabilir. )   9- Anlaşmalı olduğumuz sunucu satışı ve oyun kurulumu yapan güvenilir firmalara sizi yönlendirerek daha iyi ve hızlı hizmet almanızı sağlarız. Bu sayede paranız çöp olmaz güzel bir oyun sahibi olmuş olursunuz.


   10- Sunduğumuz hizmeti kendi şirketimiz olan PAYWANT TECHNOLOGY LTD. olarak sağlamaktayız. İletişim bölümünde yer alan şirket ve banka hesaplarımızdan görebilirsiniz.


   Ödeme alma/gönderme hizmeti güven gerektirir. İşinizi ve gelirinizi kimlere emanet ettiğiniz bu hususta çok önemlidir. Şirketimiz bilgi ve birikimiyle, senelerdir elde ettiği deneyimlerle size ve sizin müşterilerinize ödeme konusunda güvenliği hissettirecektir.
   www.paywant.com


   Şirketimiz hakkında değerlendirmeler ; facebook.com/paywant/reviews
   İletişim adreslerimiz;


   Telefon : 0850 302 38 83


   Skype : paywant


   Mail : contact@paywant.com


   Facebook Mesaj : www.facebook.com/messages/Paywant
   www.r10.net üzerinden aldığımız değerlendirmelerimiz;


   Alıntı BacardiMohito Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   %100 Tavsiye ederim, şimdi satış yapın beş dakika sonra alın. Kesinlikle tavsiye.

   Alıntı strawb3rryx7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kaliteden taviz vermeyen, hızlı başarılı ve bir o kadar bilgili bir ekip. Allah utandırmasın.

   Alıntı MesutDincer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Paywant ile uzun süredir çalışıyorum gerek yardım gerek iş açısından sektörde bence tekler. 1 kuruş eksik gelmeyen ve gecikmeyen ödemeleri için teşekkürü borç bilirim. Gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.

   Alıntı AldagBilisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Sektörde bulunan hatırı sayılır tek çözüm ortağı diyebilirim,
   Teşekkürler Paywant

   Alıntı Alptug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Alıntı Alptug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Hani gözü kapalı çalışırım deyimi varya işte bu adamlar için söylenmiş bir söz, deyim yerindeyse. Her zaman sizinleyim, hiçbir zamanda gözüm arkada kalmayacak bundan eminim. Daha uzun uzun yıllar çalışmak dileğimle.   Alıntı HACKHERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Paywant ile çalıştığım süre boyunca sürekli çözüm odaklı yaklaştılar, para taleplerim 5 dakika içinde gönderildi verdikleri hizmet muhteşem başarıların devamını dilerim

   Alıntı osmanevgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileri ile yeni çalışmaya başladım ama uzun sürelerdir farklı kurumlar ile çalışıyordum. Diğer kurumlarda Yüksek Komisyonlar, 2-3 Haftalık Blokeler, Aylarca gerçekleşmeyen ödemeleri düşününce; Paywant bu sektörde kesinlikle Liderliği hak ediyor. Temennim en kısa süredede olması gerektiği yerde olması olacaktır. Kesinlikle böyle bir ihtiyacınız varsa ve Paywant ile tanışmış iseniz, Kıyaslaya bileceğiniz bir şirket yok, HERKESE TAVSİYE EDERİM.

   Alıntı oktayakbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Tek kelimeyle bu ödeme sektörünün standartlarını değiştiren bir firma. Kısa sürede Paywant ismini duymayan kalmayacak

   Alıntı Layfon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Şu an için 2 server olarak ödeme sistemlerini kullanmaya başladık, gayet kullanışlı ve ilgili çalışanlar sayesinde çok memnun kaldım. Uzun süreli çalışmak nasip olur inşAllah, hayırlı kazançlar

   Alıntı aog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileriyle uzun süredir karşılıklı ticaretlerimizi gerçekleştirmekteyiz.


   Hayırlı olması dileğiyle.

   Alıntı PurePower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   %100 tavsiye ederim paywant ile uzun zamandır çalışıyoruz ilgili kişiler

   Alıntı ArasOzkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileriyle çalışmaktayım, büyük bütçeli ödemeleri bile anında yapabiliyolar. Ve teknik destek harika. Teşekkürler

   Alıntı KnoXviLLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileri ile kısa bir süredir çalışıyoruz ve tüm ödemeleri anında yapıyorlar.Şuan için herhangi bir sıkıntı görmedim.Teknik destek vs iyi.Umarım uzun süre çalışırız

   Alıntı MehmetIZMRLG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Çok güzel bir sistem tavsiye ederim. Desteklerinden çok memnum kaldım.

   Alıntı on2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Çıkmış olduğum uzun yolda bana yol arkadaşlığı sağladığı için paywant'a teşekkür ederim. ödemeler ve alışverişlerimde büyük etken sağlamıştır..


   hayırlı işler

   Alıntı PandaSoftware Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Yaklaşık 1 aydır kendileriyle çalışıyorum.24 saat kesintisiz cevap alabildiğim gerçek anlamda yüklü ödemelerde bile en ufak sorun yaşamadığım %100 güvenilir firma.Kendileriyle çalışmaya başladıktan sonra tüm çalıştığım firmalarla ilişkimi kestim.Tavsiye ederim pişman olmazsınız.

   Alıntı TGAMES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Yaklaşık 1.5 aydır kendileri ile çalışıyorum, gayet güvenli ve sorunsuz bir hizmet aldım şu ana kadar, teşekkürler paywant

   Alıntı IyibirNet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   hızlı destekleri anında ödeme işlemleri gayet kaliteli hizmet herkese öneririm

   Alıntı SelimCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Paywant ödeme yöntemi kullanan bir satıcı ile problem yaşadım. Saolsun şirket olarak paywant hemen ilgilendi satıcıya uyarı yaptı ürünümü yollaması için 24 saat içinde sorunum çözüldü kendilerine teşekkür ediyorum.
   İlgi ve hizmet üst düzeyde.

   Alıntı kalitelihostorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Senelerdir .Paywant ve Diger Ödeme Sistemlerini kullanıyoruz. Sorunsuz ödeme almaktayız. Teşekkürler.

   Alıntı Demirel Ajans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileri ile bir sitemiz için çalışıyoruz , tavsiye ederim.

   Alıntı SociGrows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Paywant ile 3 aydır sorunsuz olarak çalışmaktayım , çok hızlı bir destekleri var ödemeleriniz gün içerisinde hesabınıza geçiyor.Destek konusundada mükemmeller hiçbir eksikleri yok, büyük meblalara ulaşmaya başladık çalışmaya devam ediyoruz. Hayırlı işler bol kazançlar

   Alıntı Reklameta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Daha önce birçok iş yaptık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca ödeme yapmalarındaki hızları her seferinde şaşkınlık veriyor. Yıllarca çalışacağız gibi görünüyor. Başarılar Paywant!

   Alıntı optimur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Kendileriyle 1 yıldan uzun bir süredir çalışıyoruz. Ve bugüne kadar en ufak bir sorun yaşamadık. Skype üzerinden istediğim her an sorularıma cevap aldım.
   tayyibinkayni bunu beğendi.


  2. #2
   Administrator
   BlackStyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   316
   Mesajlar 
   2,018
   Beğenme 
   32
   Beğenilme 
   171
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Amazed
   Paywant firmasıyla yapmış olduğumuz anlaşma ile bundan sonraki süreçte forumumuzda reklamları yer alacaktır. Türkiye'nin en yenilikçi firmalarından Paywant'a iş birlikleri için teşekkür ederiz. Silkroad, Metin2 ve diğer online oyun firmalarında ödeme yöntemleri konusunda adından birçok kez söz ettirmiştir.

   Silkroad ve Metin2 serverlarının; kaliteli, güvenli ve kolayca ödeme yapıp-çekebilcekleri bu firmayı önermekten mutluluk duyarız.
   Paywant bunu beğendi.
   - Vatani görev nedeniyle buralardan epeyce bir uzaktayım..   BlackStyle Energy Loading

  3. #3
   JoyGamer
   tayyibinkayni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   07 Eylül 2017
   Şehir 
   Bursa
   Konular 
   0
   Mesajlar 
   7
   Beğenme 
   4
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Paywant son senelerde çok büyük bir firma haline büründüğünü düşünüyorum. Hayırlısı olmuş
   Paywant bunu beğendi.

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

  Bu Konu için Etiketler

  Giriş  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488