• SpySRO - HERA - 120 Cap CH&EU - JUPİTER - 26 Mayıs
 • SpySRO - ROME - 100CAP - CH - COİN SİSTEM
  1. #1
   Founder Administrator
   Skylla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Ankara
   Konular 
   204
   Mesajlar 
   6,076
   Beğenme 
   39
   Beğenilme 
   38
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    


   Evet arkadaşlar bu rehberde sizlere Rogue/Warlock buildi hakkında bilgi vermeye çalışacağım umarım beğenirsiniz.Rogue/Warlock buildi pvp dayalı bir builddir, 1vs1 de kesemeyeceğiniz adam yoktur.Fakat bunun yanında xBow skillerinin range olması nedeniyle solo olarak kasarkende çok zorlanmassınız fakat bu buildin sorunuda yüksek lwl de eu pt de yer bulamazsınız çünkü wizardlar varken kimse rogueyi atak olarak pt ye almak istemez veya 1 wizarddan vazgeçip warlock olarakda almazlar bu yüzden genel olarak solo olarak kasacağız.
   Arkadaşlar ben size giysi seçimi olarak Robe öneriyorum çünkü warlock skilleri gerçekten çok mp yiyor bizde str bir karakter olduğumuz için süreklli mp mizn bitmesiyle uğraşmak zorunda kalırız bu nedenle Robe öneriyorum tabi isteyen L.A da giyebilir.

   11D de giyeceğimiz giysilerimiz ve silahlarımız

   11D Robe Set 11D xBow & Dagger 11D Rod & Shield

   -Rogue Skilleri-


   Siyahlar kesin açılması gerekenler.
   Kırmızılar isteğe bağlı açılabilir.


   Görünmezlik skilleri şahsen ben açılması gereksiz olarak görüyorum zaten warlock uz elimize warlockları alıp rakibi zehirlemek varken görünmez olup saldırmak bence gereksiz ayrıca artık pk2 olsun sbot olsun çoğu kişi görünmezleri görüyor.Tabi isteyen ve bol sp si olan açabilir.


   Görünmezleri görme skilleri.Artık görünmezleri görmenin bir sürü yolu var boşa sp harcamaya gerek yok bence, tabi isteyen açabilir.


   Evet arkadaşlar bu skilide rakibe kullandığımızda rakip kendine healing cycle skilini basamıyor doğru yerlerde kullanıldığında pvp de kullanışlı bir skill.


   Bu skilleri istediğimiz bir oyuncuya kullanıyoruz ve haritada bu skili kullandığımız kişinin nerde olduğunu belirli bir mesafeye kadar görebiliyoruz.Özellikle thief olan arkadaşlar bunu kullanabilirler trader e bu skili attığınızda nerde olduğunu görebilirsiniz siz kapamadıkça veya kullandığınız kişi belirli mesafenin dışına çıkmadığı sürece skill kapanmaz.


   Bu skill zehir skilleridir bu skili kullanıp mob a veya rakibe saldırdığımızda rakip zehirlenir ve sürekli canı azalır.


   Maske yapma skillerimiz mob u kesip ardından hemen bu skili kullandığımızda öldürdüğümüz mobun maskesi oluşur.


   Bu skill seçtiğimiz ehrhangi bir oyuncunun tipine dönüşmemizi sağlar.


   Crossbow skillerimizin damage ını arttıran ve skilleri açmamız için uplamamız gereken pasif skill.


   Vuruş mesafemizi arttıran pasif skill.


   Bize karşı yapılan phy damage ın bir bölümünü absorbe eden pasif skilimiz.


   Crossbow Extreme skilimiz bu skill canımızı %50, phy defansımızı %40 oranında düşürür fakat %75 phy atak ve bunun yanında maxlandığında 475 phy atak verir.


   Crossbow atak skillerimiz %50 ihtimalle rakibe knock back yapar.2. skill 2defa vurur.


   Crossbow atak skillerimizin en güçlüsü.


   Bir diğer Crossbow atak skilimiz %50 ihtimalle rakibe knock down yapar.


   Dagger skillerimizin damage ını arttıran ve dagger skillerini açmamız için gerekli olan pasif skilldir.


   Elimizde daggerlar varken bize attack rating veren pasfi skilimiz.


   Rakibe yaptığımız zehirin damage ını ve effect ini arttıran pasif skill.


   Rakibe veridğimiz zehirin süresini uzatan pasif skill.


   Elimizde daggerlar varken bize büyük ölçüde phy atak sağlayan pasif skilldir.Fakat bu skilin etkili olabilmesi için rakibe görünmez şekilde saldırmanız gerekir görünmez değilseniz bir etkisi yoktur.


   Elimizde daggerler varken ve görünmezken koşma hzımızı arttıran pasif skill.


   Crossbow extreme skilinin bir benzeridir.Bu skill phy ve mag defansımızın %75 ini yok eder fakat bunun yanında bize %75 phy atak ve maxlandığında 475 phy atak verir.


   Dagger atak skillerimiz özellikle 60lwl de açılan 2. skili pvp de bolca kullanacağız.


   Dagger atak skillimiz %30 ihtimalle rakibi stun yapar.


   15sn de olsa müthiş bir koşma hızı sağlar.


   Bir diğer dagger atak skilimiz ilk skill rakibe 3defa 2. si 5defa çok seri bir şekilde vurur.


   En güçlü dagger atak skilimiz.Rakibe %30 ihtimalle bleed ve %10 ihtimalle stun tutturabilir.


   -Warlock Skilleri-


   Siyahlar açılması gerekenler.
   Kırmızılar isteğe bağlı açılabilir.


   Dark mentalist serisindeki zehirlerin sürelerini uzatan pasif skill.


   Rakibe %25 ihtimalle bleed zehiri tutturur fakat 12sn sürekli vurdğu için buna %100 tutturur diyebiliriz.Bu skili neden kullanalım biz str yiz ne işimize yarar diyecek olursanız şöyle anlatim bu skili holy spell i olan rakiplerimize karşı kullanacağız holy speek diğer zehirleri engelliyor olabilir fakat bu skilin tutturduğu bleed i engelleyemez.


   Rakibe %25 ihtimalle dull tutturur bu skillde üstteki skill gibi 12sn sürekli vurdğu için kesin tutar.Ve bu skilide nedne açacağımızı yukarda anlatmıştım tekrar anlatmıorm.


   Evet arkadaşlar bu skiller %80 ihtimalle rakibin phy defansını müthiş ölçüde azaltır.2. skilin ilkinden farkı tek rakibe değil 10m içindeki 3rakibe yapılabilmesidir.


   Rakibe etki etme oranı %80 olan bu skiller rakibin phy ve mag atağını azaltır.2. skilin ilkinden farkı tek rakibe değil 10m içindeki 3rakibe yapılabilmesidir.


   Evet warlock zehirlerimiz arasında en etkili olanıdır.Rakibe etki etme oranı %80 olan bu skill rakibin defansını azaltır, rakibe etki eden phy ve mag hasarı arttırır.2. skilin ilkinden farkı tek rakibe değil 10m içindeki 3rakibe yapılabilmesidir.


   Trap skilimizin hasarını arttıran pasif skilldir.


   Warlock daki en önemli skillerimizden biri yani Trap skilimiz trap+sleep kombinasyonunu sürekli kullanacağımız için çok öenmli bir skill.


   Stun skilimiz %80 ihtimalle rakibe etki eder.Rakip 5sn boyunca hiçbirşey yapamaz.2. skilin ilkinden farkı tek rakibe değil 10m içindeki 3rakibe yapılabilmesidir.


   Rakipten daha fazla can çalmamızı sağlana pasif skill.


   Rakipten can çalma skillerimiz.Cleric olmadığımız ve 14sn de pot kullandığımız için bu skiller tek can kazanma kaynağımız diyebilirirz bu nedenle çok öenmliler.Ayrıca bu skiller rakibe disease zehrinide yapar ve bu zehirin etkilediği rakibe diğer zehirlerimiz kesinlikle tutarlar.50lwlde açılan 2. skill ilk skile nazaran 15m içindeki 5kişiden hp çalar.


   Evet arkadaşlar bu skill özellikle toplu savaşlarda çok işe yarar, bu skili verdiğimiz parti arkadaşımıza saldıra rakipler %35 ihtimalle stun olurlar.Özellikle sürekli combo kullanan bowculara karşı müthiş işe yarayan bir skilldir.


   Evet arkadaşlar bir diğer güzel skilimiz Reflect bu skillerin ilk ini 4lwl yapmanız yeterli boşa sp harcamaya gerek yok 2. skill i açmak için ilkini 4yapmak yetior.Evet bu skillerin ilki sadece kendimiz 2. si ise tüm parti üyelerine etki ediyor bu skill rakibin bize yaptığı atağı %35 ihtimalle geri döndürüyor fakat maxlandığında yapılan bu atağın %135 ini geri döndürüyor yani adam size 10k vurduysa bu skill sayesinde size vuran rakipten 13k hp gidiyor wizard ve nukerlere karşı çok işe yarayan bir skilldir.


   Bu skillerimiz ise sleep skillerimiz rakibe %80 ihtimalle etki ediyor ve rakibi 20sn ye uyutuyor fakat bu skill rakibe atak yapıldığın kapanır.


   Evet bu skillerde rakibin pot basma süresini uzatır özellikle eu charlara karşı kullanılırsa etkili olabilir.

   Gerekli Sp Miktarı


   PvP Taktikleri

   Holy Spell'i olan charlar : Arkadaşlar holy spell i olan charlara karşı ilk olarak stun atıyoruz ardından dark mentalist serisindeki bleed ve dull tutturan skillerimizi atıyoruz onlar zaten büyük ihtimalle tutuyor ardından tekrar stun atıyoruz.Sonra istersek dagger larımızı alıp dagger desperade basıp dalıyoruz yada xbow umuzu alıp yatır yapıp daggerları alıp combo blow ile rakibi öldürüyoruz.[/LEFT]

   Holy Spell'i olmayan charlar : Bu charlara karşı işimiz çok kolay bu pvp lerde müthiş damageler izleyebiliriz öncelikle stun atıp can çekiyoruz ardıkndan dark mentalist serisindeki 2skilimizi atıyoruz.Ardından trap+sleep yapıyoruz ve raze serisindeki asıl can alıcı zehirlerimizi atıyoruz daha sonra alıyoruz daggerlerimizi basıoruz dagger desperadeyi rakip pc nin önünde dua etmeye başlıyor zaten crit gelmesin diye bizde burda dua edioruz hemen crit gelsin diye ardından prick skilimizi vuruyoruz rakip %95 ölüyor zaten olmadı bir skill daha kullanırsınız.

   -Rogue/Warlock Videoları-

  2. #2
   JoyGamer
   RoyalFlash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   11 Haziran 2011
   Konular 
   13
   Mesajlar 
   128
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Benim 110 Nukerime Karşı Gayet Başarılı Warlock Kullananlar Olmasına Rağmen genelde Yatır tutanlar Geberiyor Elime rare Sword Alsam Dayanabiliceklerini Sanmıyorum Snow Casle Shield Varken Crit Gelsede Alamaz BEni Ancak Güzel Build Genelde Alıyolar
   RoyalFlash
   Server:Persia
   Nick:BARTHUS
   Level:110
   Build:Cold-Light-Bicheon
   Guild:___RoYaLS___
   GrandName: Communist

   http://www.bileen.net/wp-content/upl...ra-100x100.jpg

  3. #3
   JoyGamer
   YesiLTimsaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   30 Mayıs 2011
   Konular 
   10
   Mesajlar 
   111
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Videolar 100 Lv. için. 110 Lv. olanlardan eklersen daha başarılı olabilir.
   .   http://img194.imageshack.us/img194/5055/imzanl.png

   Satılık SBOT-MBOT-SBOT MOD Hesapları.
   İletişim için Facebook'tan ulaşınız.  4. #4
   Founder Administrator
   Skylla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Ankara
   Konular 
   204
   Mesajlar 
   6,076
   Beğenme 
   39
   Beğenilme 
   38
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Alıntı YesiLTimsaH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Videolar 100 Lv. için. 110 Lv. olanlardan eklersen daha başarılı olabilir.
   Öyle de adam akıllı güzel videolar yok 110Lv Pvp. 100ler daha eğlenceli

  5. #5
   Genel Yönetici
   Daimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Eskişehir
   Konular 
   23
   Mesajlar 
   246
   Beğenme 
   2
   Beğenilme 
   2
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   ellerine sağlık kardeşim ama özkanın chara girmeden yapılandırmam :P

  6. #6
   Hyperion
   Guest
   Hyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Adamı oyan build =)

  7. #7
   JoyGamer
   Davi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Antalya
   Konular 
   16
   Mesajlar 
   505
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   İlla iso charı warlock yap diyosunuz

  8. #8
   Genel Yönetici
   Daimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Eskişehir
   Konular 
   23
   Mesajlar 
   246
   Beğenme 
   2
   Beğenilme 
   2
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   çok bende warlock char

  9. #9
   O Şimdi Asker
   BlackStyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   316
   Mesajlar 
   2,046
   Beğenme 
   32
   Beğenilme 
   167
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Amazed
   Bu oyunu bitireceğim zaman yapıp oyundan zevk alacağım char
   - Vatani görev nedeniyle buralardan epeyce bir uzaktayım..   BlackStyle Energy Loading

  10. #10
   JoyGamer
   Davi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Antalya
   Konular 
   16
   Mesajlar 
   505
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Alıntı KutsalMeryem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   çok bende warlock char
   alıcam o charlardan

  11. #11
   Spy
   Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   Owner
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   516
   Mesajlar 
   13,288
   Beğenme 
   737
   Beğenilme 
   557
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   Alıntı KeaPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   alıcam o charlardan
   Arı vızıltısı geldi bana ama neyse

  12. #12
   Founder Administrator
   Skylla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Ankara
   Konular 
   204
   Mesajlar 
   6,076
   Beğenme 
   39
   Beğenilme 
   38
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Bırakın boş muhabbeti rehber nasıl olmuş rehber

  13. #13
   JoyGamer
   Davi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Antalya
   Konular 
   16
   Mesajlar 
   505
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Alıntı Spy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Arı vızıltısı geldi bana ama neyse
   Pm atarım

  14. #14
   JoyGamer
   omerfaruk0028 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   13 Aralık 2011
   Konular 
   5
   Mesajlar 
   38
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   önce hangi zehirleri atıp dalcaz?

  15. #15
   JoyGamer
   byjackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   18 Nisan 2012
   Şehir 
   HATAY
   Konular 
   0
   Mesajlar 
   1
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   ağa pvp için skillerini nasıl dizdiğinin fotoğrafını atrmısın nolur paşa bekliyorum

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Benzer Konular

  1. Rogue/Warlock Rehberi 120 Level
   Konu Sahibi A_R_E_S_TR_ Forum Silkroad - Karakter Yapılandırmaları
   Cevap: 1
   Son Mesaj : 07 Nisan 2014, 11:48
  2. Warlock/Cleric Rehberi 110Lv
   Konu Sahibi Skylla Forum Silkroad - Karakter Yapılandırmaları
   Cevap: 36
   Son Mesaj : 15 Mart 2013, 20:17
  3. Warlock-Rogue Pvp Lw 100
   Konu Sahibi Clicker Forum Silkroad - Resimler & Videolar
   Cevap: 2
   Son Mesaj : 11 Haziran 2011, 14:27

  Bu Konu için Etiketler

  Giriş

  Giriş


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441