• [SROKAR] Silkroad Online Sohbet - Ticaret - Tanıtım - 7/24 Güvenilir Aracılık Hizmeti
 • [SpySro] Aege 100 Cap Only CH - Drop System / 60+ GUN ONLINE
  1. #1
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   551
   Mesajlar 
   13,396
   Beğenme 
   795
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    

   Herkese merhaba;

   Uzun bir aradan sonra tekrardan karşınızdayız, bu serverımızın uzun ömürlü olabilmesi adına sizler için düzenledik. Eski oyuncuların ve old sevenler için tüm ratelerimiz düşük olarak ayarlanmıştır ve hiçbir zaman değiştirmeme kararı almaktayız. Ekstra olarak oyunumuzun uzun ömürlü olabilmesini sağlayacak diğer etken ise “Silk Scroll” olmamasıdır bildiğiniz üzere silk scroll oyunda ki dengeleri bir zamandan sonra bozmaktaydı ve bizde bunun için radikal bir karar aldık diyebiliriz. Oyun içerisinde elde edilen Silk Scroll'lar takasa açıktır.

   “Aege”
   serverımız herkes için eğlenceli ve uzun ömürlü olmasını diliyoruz.Şimdiden İYİ EĞLENCELER!   "


   ,

   Başlangıç Itemleri

   1x 50% skill experience ticket
   1x %100 skill experience ticket
   1000x Hp Potion
   1000x MP Potion
   10x %100 Speed Scroll
   11x Reverse Return Scroll
   11x Instant Return Scroll
   1x 3 Günlük Golden Pig


   "Aege" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir. Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık. Drop olarak Stone elde edebilirsiniz.


   Seal Of Star: Last Tier +2 (Reinforce Boost)

   Seal Of Moon: Last Tier +4 (Reinforce Boost)

   Seal Of Sun: Last Tier +6 (Reinforce Boost)

   Seal Of Star itemlerin 92 level drop olarak üstü moblardan, belirlenen uniquelerden düşme olasılığı vardır.
   Seal Of Moon itemlerin 92 level üstü moblardan düşme olasılığı vardır. Ek olarak Hall Of Worship'dan elde ettiğiniz talisman serisini tamamladıktan sonra SOM Weapon veya SOM Shield alabilirsiniz. Talisman serileri ile ilgili detaylı bilgiyi Hall Of Worship bölümünde bulabilirsiniz.

   Battle Arena'dan kazandığınız Arena Coin'ler ile SOM Accessory elde edebilirsiniz.

   Seal Of Sun itemlerin 92 level üstü moblardan düşme olasılığı vardır. SUN itemler sunucumuzun en değerli itemi olup, düşme olasılığı çok zordur.
   Lucky Box belirlenen uniquelerden düşer ve bazı etkinliklerden elde edilir. Lucky Box'ın başarılı olma olasılığı %37'dir.   Oyuncular uzun zamandır çok fazla kaçış noktası olmayan, bir süre sonra sürekli aynı rotayı izlemekten sıkıldıkları kervan yollarında oynuyordu. Bu sebeple kervan npclerinin orjinal şekilde kalmasına karar verdik. Thief karakterler kaçırdıkları her 5 yıldız kervan için 15M kazanır. Job modunda zerk ve reverse kullanımı kapalıdır. Job level limiti 92'dir.
   Special kervan, Salı, Perşembe ve Cuma günleri saat 22:00 aktif olacaktır. Special kervan 45 dakika sürecektir.

   Oyunumuzda Blue, Green, Flame, Purple olmak üzere 4 çeşit Power Glove bulunmaktadır. Bu scrollar karakterinize farklı özellikler sağlayacaktır. Survival Arena, Styria Clash, Solo Unique Room gibi etkinliklerden ve Lucky Box'tan elde edebilirsiniz. Power Glove süreleri 30 dakikadır.   Power Gloves (Blue): Karakterinize +500 MP sağlar.
   Power Gloves (Flame): Karakterinize +500 HP Sağlar
   Power Gloves (Green): Karakterinize %3 Magical&Physical Absorption sağlar.
   Power Glovers (Purple): Karakterinize %3 Magical&Physical Increase sağlar.
   Magic Pop'u Tiger Girl, Cerberus, Urichi, Captain Ivy, Isyutaru, Lord Yarkan, Demon Shaitan, Neith, Selket, Isis, Anubis ve Madness uniquelerinden düşürebilirsiniz. Magic Pop'u sadece oyun içi elde edebilirsiniz, item mall'da bulunmayacaktır.   Lucky Magic Powder alchemy denemelerinizi yaparken NPC'de bulunan powderlara göre size daha fazla şans verecektir. Lucky Box, unqiue ve etkinliklerden elde edebilirsiniz.
   Devil's Sprit sınırı +3'tür. Sonrasında herhangi bir özellik kazanmaz.   Oyunumuza 3 adet yeni NPC eklenmiştir ve npcler ''Donwhang'' şehrinde bulunmaktadır. Bu npcler oyun içerisinde daha güzel bir görselliğe ulaşmak ve kullanıcı ara yüzünü daha da kolaylaştırmak için eklenmiştir. Yeni eklenen npcler içerisinde birbirinden güzel ve yararlı eşyalar bulundurmaktadır.

   Priest Pallus: Bu npcyi kullanarak Battle Arena'dan elde ettiğiniz Arena Coinler ile Seal Of Moon Accessory ve birtakım eşyalar satın alabilirsiniz.
   Inn Hostes: Bu npcden hazırladığımız Jupiter Dungeon ve günlük görevleri alabilirsiniz.
   Ali Baba: Gold ile eklenmiş bazı scroll ve yararlı eşyaları buradan alabilirsiniz.


   Sunucumuzda Honor Puanı kazanmanın birçok yolu bulunuyor. Honor Puanı kazanabilmeniz için karakterinizin 60 level olması ve akademi kurmanız gerekmektedir. Honor Puanları her hafta pazar günleri saat 00:00'da sıfırlanacaktır. İlk sıfırlanma tarihi 17.05.2020'dir.

   Survival Arena: Bu etkinlikte öldürdüğünüz her karakter için 1 Honor Puanı kazanırsınız. Etkinlik boyunca aynı karakterden sadece 2 puan alabilirsiniz.

   Job modunda öldürdüğünüz karakter başına 1 Honor Puanı kazanır, bu modda öldüğünüzde ise 1 Honor puanı kaybedersiniz. 24 saat içerisinde aynı karakterden 2 defa puan alabilirsiniz. Sistemin suistimal edilmemesi adına Honor Puanı olmayan karakterden puan kazanamazsınız.

   Battle Arena: Kazanan takım 7, kaybeden takım ise 3 Honor Puanı kazanır.

   Tiger Girl: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Cerberus: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Captain Ivy: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Uruchi: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Isyutaru: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Lord Yarkan: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Demon Shaitan: Öldüren kişi 1 Honor Puanı kazanır.

   Medusa: Öldüren kişi 25 Honor Puanı kazanır.

   Neith&Selket&Anubis&Isıs: Öldüren kişi 12 Honor Puanı kazanır.

   Solo Unique Room: Öldüren kişi 12 Honor Puanı kazanır.

   Uyarı!

   INT karakterler STR uniqueleri öldürdükleri zaman Honor Puanı kazanamazlar. Aynı şekilde STR karakterler INT uniqueleri öldürdükleri zaman Honor Puanı kazanamazlar. Bu uniqueleri öldürürler ise kazanmaları gereken Honor Puanı kadar kaybedecekler.


   Battle Arena etkinliğinde kazanan takım 7 kaybeden takım ise 3 Arena Coin kazanır. Ek olarak kazanan takım oyuncuları 7 Honor Puanı, kaybeden takım oyuncuları ise 3 Honor Puanı kazanır. Etkinliğe katılım levelı 92'dir.

   Battle Arena, Styria Clash ve Survival Arena'dan Arena Coin elde edebilirsiniz. Arena Coin ile Priest Pallus npcsinden Seal Of Moon Accessory ve yararlı scrollar alabilirsiniz. Arena Coin takasa kapalıdır.
   Forgotten World ? Ah, boşverin. Sizler için daha eğlenceli ve güzel bir sistemimiz var. HALL OF WORSHIP !
   "

   Hall Of Worship içerisinde bulunan Earth, Juno, Jupiter uniquelerini öldürerek elde ettiğiniz talisman serileri ile Seal Of Moon silah ve kalkanınızı alabilirsiniz. Ali Baba npcsinden alacağınız Hall Of Worship ticket'ı ile bu alana girebilir ve sonrasında parti üyelerinizi bu alana çağırabilirsiniz. Karakteriniz ile 24 saatte bir kere giriş sağlayabilirsiniz. Hall Of Worship'ten elde edeceğiniz talismanlardan Diamond Watch talisman takasa kapalıdır.   İlk yapmanız gereken haritada belirtilen ''Central Area Monsters'' bölgesinde doğan mobları öldürmek.

   Centreal Area'yı bitirdikten sonra haritada belirtilen ''Envy 1'' bölgesinde doğan mobu öldüreceksiniz.

   Envy 1 bölümü bittikten sonra ''Right Passage Monsters'' bölgesinde sırayla doğan mobları öldürmeniz gerekmektedir.

   Right Passage Monsters bölümünü bitirdikten sonra haritada belirtilen ''Earth'' bölgesinde ilk unique belirecektir.

   Earth bölgesindeki beliren unique'i öldürdükten sonra ''Central Area Monsters'' bölgesinde tekrar doğan mobları öldürmeniz gerekiyor.

   Centreal Area'yı bitirdikten sonra haritada belirtilen ''Envy 2'' bölgesinde doğan mobu öldüreceksiniz.

   Envy 2 bölümü bittikten sonra ''Left Passage Monsters'' bölgesinde sırayla doğan mobları öldürmeniz gerekmektedir.

   Left Passage Monsters bölümünü bitirdikten sonra haritada belirtilen ''Yuno'' bölgesinde haritamızın ikinci unique'i belirecektir.

   Yuno bölgesindeki beliren unique'i öldürdükten sonra ''Central Area Monsters'' bölgesinde tekrar doğan mobları öldürmeniz gerekiyor.

   Son olarak Centreal Area'yı bitirdikten sonra haritada ''Jupiter'' bölgesinde belirtilen, haritamızın üçüncü ve son unique'i olan Jupiter'i öldürmeniz gerekiyor.   Job savaşlarına yeni bir heyecan! Styria Clash şehirlerde bulunan Battle Arena Manager'dan kayıt olabilirsiniz. Etkinlik başladığında thief ve hunter/traderların karşılacağı ortak alanda 20 adet Styria Treasure Box ve belirli aralıklarla Styria Flower spawn olacaktır. Bu etkinlikte öldürdüğünüz her Styria Treasure Box takımınıza 200 puan kazandırır. Öldürdüğünüz her rakip oyuncu için takımınız 20 puan kazanır. Styria Flowerlar ise bu etkinliği kazanmanız için önemli rol oynayacaktır. Çünkü bu flowerları öldürdüğünüzde karakterinize 2 dakikalığına çeşitli güçlendirmeler sağlayacak.

   Bu etkinliği kazanan takım 7 Arena Coin, kaybeden takım ise 3 Arena Coin kazanır. Kazanan takım ekstra olarak Random Power Glove kazanır.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.


   Tüm uniqueler STR ve INT şeklinde spawn olacaktır.   Tiger Girl ile aynı spawn noktalarında çıkar.


   Uruchi ile aynı spawn noktalarında çıkar.


   Medusa'ya Donwhang'ta bulunan teleport noktasından gidebilirsiniz. Medusa etkinliği her gün saat 01:00 başlar. Medusa'yı öldüren oyuncu 25 Honor Puanı kazanır. Oyunumuzda Medusa hem STR hem INT olarak ayrı bölgelerde spawn olmaktadır. Bu alanda zerk kullanımı açıktır. Medusa Room'a gidebilmek için 92 level olmanız gerekmektedir.

   %50 şans ile "final item" drop elde edebilirsiniz   Madness etkinliğine Donwhang'ta bulunan teleport noktasından gidebilirsiniz. Madness etkinliği her gün saat 18:30 başlar. Etkinlik başladığında teleport ile gideceğiniz Madness Arena'da karakteriniz otomatik olarak sarı cape takar. Bu alanda parti kurarak arkadaşlarınız ile hem rakip oyuncularla savaşma hem de unique rekabeti içerisine girebilirsiniz. Bu etkinlikte zerk kullanımı serbesttir. Etkinlikde ilk önce STR Madness Unique ardından INT Madness Unique spawn olur. Etkinliğe katılım 92 level'dır.
   Etkinlik boyunca en fazla oyuncu öldüren 3 kişi de ödül kazanır. Etkinlik boyunca 1 kişiden en fazla 2 defa puan alabilirsiniz.

   Survival Arena'da öldürdüğünüz her oyuncu için 1 Honor Puanı kazanırsınız. Aynı oyuncudan survival boyunca en fazla 2 defa Honor Puanı kazanabilirsiniz.

   Etkinlik boyunca öldürdüğünüz her rakip oyuncu için 1 survival puanı kazanırsınız, survival boyunca aynı oyuncudan en fazla 2 defa puan alabilirsiniz. Etkinlik sonunda en fazla puan toplayan ilk 5 oyuncu ödül kazanacaktır.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.

   #1 Random Power Glove & 1x Lucky Box & 15 Arena Coin
   #2 Random Power Glove & 1x Lucky Box &10 Arena Coin
   #3 Random Power Glove & 10 Arena Coin
   #4 10 Arena Coin
   #5 5 Arena Coin


   Last Man Standing etkinliği her gün saat 14:00 ve 02:00'da başlar. Etkinlik başladığında bütün oyuncular bir birilerine saldırabilir, ölen oyuncular otomatik olarak şehre gönderilir. Etkinlik sonunda ayakta kalan son oyuncu 100 Silk kazanır.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.

   Brutal etkinliği her gün saat 16:00'da başlar. Etkinlik başladığında bütün oyuncular bir birilerine saldırabilir, ölen oyuncular otomatik olarak şehre gönderilir. LMS etkinliğinden farklı olarak ayakta kalan son oyuncu değil, ölene kadar öldürdüğünüz her rakip oyuncu için 10 Silk kazanırsınız.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.   Roc Mountain'da işaretlenmiş bölgelerde 2 STR ve 2 INT olmak üzere toplam 4 adet unique mevcuttur. Bu uniqueler kesildikten 12 saat sonra tekrar spawn olur.


   Solo Unique Room odasına Donwhang'ta bulunan teleporttan gidebilirsiniz. Bu etkinlik her gün saat 17:30'da başlar. Adından da anlaşılacağı gibi bu etkinlik oyuncuların solo becerilerini ve güçlerini sınayacaktır. Etkinlik başladığında ilk önce STR unique, bu unique öldükten sonra ise INT unique belirecektir. Bu odada party kapalı, zerk kullanımı ise açıktır. Bu uniqueten önemli silk ve eşyalar düşmektedir. Ayrıca kazanan oyuncu 12 Honor Puanı kazanır.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.
   Job Cave uniquelerinden Anubis ve Selket STR olarak düzenlenmiştir. Job Cave'e Donwhang Canyon bölgesindeki teleporttan gidebilirsiniz. Belirtilen saatte öncelikle STR unique spawn olacaktır, STR unqiue öldükten sonra aynı bölgede INT unique spawn olacaktır. Job Cave'e daha fazla heyecan katmak için burada bulunan uniquelerden SOS item düşme olasılığı eklenmiştir. Job Cave'e her zaman girebilirsiniz, buradaki uniqueler takvimde belirtilen saatlerde spawn olur ve 30 dakika öncesinde oyunculara notice olarak bildirilir.


   Job Garden'a eklediğimiz 3 adet yeni görev ile oyuncuların eğlenceli zaman geçirerek günlük olarak ihtiyaç duyabilecekleri bazı silk itemleri elde edebilirler. Bu görevler her gün 1 defa yapılabilir ve kazanılan ödüller takas edilemez durumdadır. Bu görevleri Donwhang'ta bulunan Inn Hostes adlı npcden alabilirsiniz.

   Job Garden'a girebilmek için minimum 92 level olmanız gerekmektedir.

   Job Garden'da bulunan 150 adet Ghost Tiger Girl öldürerek 2 adet Global Chatting kazanabilirsiniz.   Job Garden'da bulunan 50 adet Ghost Cerberus öldürerek 1 adet Damage Increase Scroll kazanabilirsiniz.   Job Garden'da bulunan 50 adet Ghost Captain Ivy 1 adet Damage Absorption Scroll kazanabilirsiniz.


   Labirent etkinliği her hafta Pazartesi ve Çarşamba günü saat 22:00 başlar. Etkinliğe kayıt olan oyuncular hazırladığımız labirentin belirli bölgelerine teleport edildikten sonra labirentte rastgele bölgelerde 5 adet Shadow Tiger Girl ve Tai-Sui belirecektir. Etkinlik süresi bitene kadar her ölen unique'in yerine tekrar yenisi herhangi bir bölgede spawn olacaktır. Etkinlik boyunca en fazla puanı toplayan oyuncu 300 Silk ödül kazanacaktır. Bu etkinlikte zerk kullanımı kapalıdır. Etkinlik süresi 10 dakikadır.

   Etkinlikte öldürdüğünüz her Tiger Girl 5 puan, Tai-Sui ise 1 puan kazandırır.

   Etkinliğe katılım levelı 92'dir.


   Oyuncuların Bandit Solo Fortress War etkinliğini çok sevdiğini gözlemledik ve bu etkinliği bir üst seviyeye taşımaya karar verdik. Bandit Solo Fortress War size gerçek bir kale savaşı hissi yaratacak !

   Etkinlik sonucunda Solo Bandit Fortress sahibi olan oyuncu 50$ ödül kazanacaktır. Kill Counter sıralamasında da toplam 3.000 Silk ödül verilecektir.


   Etkinlik işleyişi,


   Öncelikle belirtmek isteriz ki etkinliğin kazananı totalde en fazla puan alan oyuncu değil "Kale Kalbine" en fazla vuran oyuncu olacaktır. Rakip oyuncuları öldürerek ve yok ettiğiniz kulelerden elde edeceğiniz puanlar ile Kill Counter sıralamasına girerek Silk ödülü kazanabilirsiniz.


   Etkinlik 1 saat boyunca sürecektir. Kale Kalbi yok edildiği zaman sistem bütün oyuncuları dışarı atar ve tekrar giriş süresi başlar. Solo Fortress War süresi sona erdiğinde Bandit Kalesi sahibi kim ise etkinlik kazananı o olacaktır. Bu demek oluyor ki orjinal Kale Savaşında olduğu gibi oyuncuların strateji yapması ve bu süreyi iyi değerlendirmesi gerekiyor. Size söylemiştik, gerçek bir kale savaşı olmasını istiyoruz...


   Solo Fortress War başladığında Jangan'da bulunan Bandit kalesi teleportlarından içeri giriş sağlayabilirsiniz. Daha rekabetli ve zevkli olması için kale alanı küçültülmüştür. Direk olarak kale bölgesine ışınlanırsınız.


   Etkinlik başladıktan sonra Guard Tower I kale içerisinde olacaktır.


   Guard Tower I yok edildikten 1 dakika sonra Guard Tower II ortaya çıkar.


   Guard Tower II yok edildikten 1 dakika sonra Guard Tower III ortaya çıkar.


   Guard Tower III yok edildikten 1 dakika sonra Guard Tower IV ortaya çıkar.


   Son olarak Guard Tower IV yok edildikten 3 dakika sonra Fortress Heart ortaya çıkar.
   Kill Counter Puan Kazanımları,


   Kale içerisinde öldürdüğünüz her rakip oyuncu için 1 puan kazanırsınız. Aynı oyuncudan en fazla 2 puan kazanabilirsiniz, fakat her Guard Tower yok edildikten sonra bu limit 0'lanır.


   Her yok ettiğiniz Guard Tower için 25 puan kazanırsınız.


   Fortress Heart(Kalp) yok ettiğinizde 45 puan kazanırsınız.


   Not: Fortress Heart yok edildikten sonra puanlarınız silinmez. Etkinlik süresi bitene kadar puanlarınız toplanır ve ödüller bu puanlara göre dağıtılır.   Ödüller,

   Bandit Solo Fortress War kazananı 50$ kazanç sağlayacak.


   Kill Counter Ödülleri,

   #1 1.000 Silk
   #2 800 Silk
   #3 600 Silk
   #4 400 Silk
   #5 200 Silk


   Survival Arena
   Hall Of Worship
   Last Man Standing
   Brutal Event
   Job Garden
   Solo Fortress War
   Sizler için hazırladığımız mini Fortress War etkisi yaratacak bir etkinliğimiz var! Etkinlik her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri 21:30'da başlayacaktır. Etkinliğe katılım sayısı sınırsızıdır. Oyuncular etkinliğe katıldıktan sonra sistem katılan oyuncuları random olarak Kırmızı ve Mavi takım halinde etkinlik alanına gönderir. Takımlar hem kendi taraflarında bulunan towerı korumaya çalışıp hem de rakip takımın towerını yıkmaya çalışacaklardır. Rakip takımın towerını yıkmayı başaran ilk takım etkinliğin kazananı olur. Etkinlik çok fazla oyuncuyu barındıracağı için oyun içerisinde bir dengesizlik oluşmaması adına herhangi bir ödül verilmeyecektir. Etkinlik alanında kill sayacı aktif olacaktır ve etkinlik sona erdiğinde hem kazanan takım hem de etkinlik süresi boyunca en fazla kill alan 3 kişinin ismi notice olarak oyunculara bildirilecektir.

   Flower

   Etkinlik süresi boyunca bu alanda öldürdüğünüz taktirde size bazı güçlendirici özellikler veren flowerlar belirecektir.


   SpySRO rank sistemi oyun içerisinde rekabeti takip edilebilir duruma getirmek için tasarladığımız bir sistem oldu. Bu Rank buffları karakterinize herhangi ekstra bir güçlendirme katmayacak fakat rakiplerinize sizin en iyilerden biri olduğunu gösterecek.   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   "
   Konu OriginalG tarafından (11 Mayıs 2020 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.


  2. #2
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   551
   Mesajlar 
   13,396
   Beğenme 
   795
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Eksik/hata gördüklerinizi belirtmeyi unutmayın lütfen.

   İyi eğlenceler

  3. #3
   BmwDriver330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   11 Temmuz 2016
   Şehir 
   kocaeli
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   11
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Mükemmel sistem başarılarının devamını diliyorum

  4. #4
   Aquella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   15 Ağustos 2014
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   8
   Mesajlar 
   67
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayırlısı olsun inşallah herkes kaliteli bir server görsün.

  5. #5
   Gloria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   16 Nisan 2019
   Şehir 
   Kocaeli
   Konular 
   0
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Gerçekten çok güzel bir konu olmuş emek verilmiş bir sistem ve konu belli başarılar diliyorum 8 mayısta adres belli

  6. #6
   Yurka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   05 Temmuz 2012
   Şehir 
   İzmir
   Konular 
   357
   Mesajlar 
   593
   Beğenme 
   6
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Çok başarılı bir tanıtım olmuş, hayırlısı olsun


  7. #7
   LibertyShade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   11 Aralık 2013
   Şehir 
   Muğla Fethiye
   Konular 
   16
   Mesajlar 
   87
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   hayırlı olsun

  8. #8
   itachi5901 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   21 Haziran 2019
   Şehir 
   tekirdağ
   Konular 
   2
   Mesajlar 
   4
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   O zaman 8 Mayısı bekliyoruz

  9. #9
   destangraphic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   13 Aralık 2018
   Şehir 
   ORDU
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Emeklerine sağlık , Başarılar dilerim.

  10. #10
   Tamina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   13 Mayıs 2012
   Şehir 
   Isparta
   Konular 
   76
   Mesajlar 
   833
   Beğenme 
   19
   Beğenilme 
   33
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayırlı olsun. Bu nasıl bir sistemdir, okurken heyecandan öldüm sandım. 8 Mayısta görüşmek üzere o vakit !

  11. #11
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   551
   Mesajlar 
   13,396
   Beğenme 
   795
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Facebook üzerinden gerçekleştirdiğimiz "Paylaş-Kazan" etkinliğimiz başlamıştır

   Detaylar : https://bit.ly/Aegefbevent

  12. #12
   SfSrky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Eskişehir
   Konular 
   12
   Mesajlar 
   212
   Beğenme 
   8
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Efsane efsane , geri dönsün artık sabır taşına döndük , her daim SPYSRO başarılar.

  13. #13
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   551
   Mesajlar 
   13,396
   Beğenme 
   795
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Merhabalar;
   5.000 Silk Ödüllü Discord eventimiz başlamıştır. Yapmanız gereken sadece #giveaways💎 kanalına gelip "🎉" tıklamanız gerekmektedir.

   Discord : https://discord.gg/uJBnRFY

  14. #14
   BlackStyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   320
   Mesajlar 
   2,051
   Beğenme 
   32
   Beğenilme 
   171
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Yenilikleriyle, piyasanın çökmüş harab olmuş görüntüsüne inat buradayız. Hem sıkılmadan kasılabileceğiniz hemde oyun içerisinde yapacağınız aktivitelerle bunalmadan keyif alabileceğiniz serverımız sizlerle


   Para'nın değeri arttı, İnsanın değeri battı!
   En iyi dost kimdir? "Sana sorun çıkarmayandır"
   Düşmanda imkan var, Mehmet'de iman var!!
   Ayıptır diye kilit vurdular dilime! Türkçemizi iyi kullanalım..


  15. #15
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   551
   Mesajlar 
   13,396
   Beğenme 
   795
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Spy Gaming - Aege 100Cap CH - Sox Drop System Download Links


   1. https://bit.ly/meganzclient
   2. https://bit.ly/mediafireclient
   3. https://bit.ly/filesfmclient
   4. https://bit.ly/Dosyaco


   EPVP: https://bit.ly/Aege100EN
   Tanıtım Konusu : https://bit.ly/Aege100Cap
   BETA Phase: 1.5.2020
   Grand opening: 8.5.2020
   Discord: https://discord.gg/6u53u4R


   Beta Time : 22.00 GMT+3
   - You do not need to register on the site, you can login to the game with any ID&PW.
   - You start as 100 levels when you create your characters.
   - Seal Of Star and Seal Of Moon items will be found in the inventory of the characters.

   - Each character will have 1,000,000 Silk.
   - Characters will have elixir and gold.
   - The first 2 days of the beta (May 1 and May 2) will be checked and monitored for Seal Of Star, Seal Of Moon and skill balances.
   Only Hall Of Worship, Survival Arena, Madness Event, Job Cave, Solo Unique Room events will be active between May 1 and May 2.
   All item drops in the game have been closed so that we can make observations as we want during the Beta 1 phase.
   You can send your comments and suggestions to us via our Facebook and Discord channel.   Beta Saat 22:00'da açılacaktır
   -Site üzerinden ID&PW almanıza gerek yok, oyuna herhangi bir ID&PW ile giriş yapabilirsiniz.
   -Karakterlerinizi oluşturduğunuzda 100 level olarak başlarsınız.
   -Karakterlerin envanterinde Seal Of Star ve Seal Of Moon itemler bulunacaktır.
   -Her karakterde 1.000.000 Silk olacaktır.
   -Karakterlerde elixir ve gold olacaktır.
   -Betanın ilk 2 günü (1 Mayıs ve 2 Mayıs) Seal Of Star, Seal Of Moon ve skill dengelemelerinin kontrol ve takibi yapılacaktır.
   -1 Mayıs ve 2 Mayıs tarihlerinde sadece Hall Of Worship, Survival Arena, Madness Event, Job Cave, Solo Unique Room etkinlikleri aktif olacaktır.
   -1.Beta evresinde istediğimiz gibi gözlemleme yapabilmemiz adına oyun içerisindeki bütün item dropları kapatılmıştır.
   Görüş ve önerilerinizi Facebook ve Discord kanalımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)  Giriş

  Giriş