• Advertising Here (Bu Alana Reklam Verebilirsiniz)
 • [Ravin Online] Cap 100 - D10 - CH & EU - Grand Opening 20-8-2019
 • XEON Online | 130 Cap - CH * EU - 1500+ Online Player!
  1. #1
   destangraphic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   13 Aralık 2018
   Şehir 
   ORDU
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   1
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    


   Merhaba Değerli Silkroad Severler,

   Uzun zamandır beklenen 'PvpKingSro' tekrar karşınızda, 2013 yılında başladığımız bu sunucuda 2 YIL oyunumuzu sorunsuz ve kusursuz bir şekilde aktif tutabildik. Ancak bazı özel ve kişisel sebeplerden dolayı , 'PvpKingSro' sunucumuza ara vermek zorunda kaldık, şimdiyse tekrar karşınıza çıkmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Oyun sistemimiz PVP ve her şey ücretsiz olduğu için yoğun emek isteyen bir sunucu değildi ve yeni sunucumuzda aynı şekilde olacak. Siz değerli oyuncularımızın isteklerini ve arzularını sorunsuz karşılayabileceğimizden şüpheniz olmasın.
   Tekrardan uzun bir maceraya yelken açmak için biz hazırız. Rekabetin ve savaşların bol olduğu bu sunucuya her zaman katılabilirsiniz, geç kalmak gibi derdiniz yok bol bol 'FortresWAR' bol bol job savaşları ve aktiviteler olması sizi bu oyunda tatmin edecektir. Rakipleriniz her zaman sizin ile eşit olacak bu oyunda kaderinizi tecrübe ve yetenekleriniz belirleyecek, daha önce Silkroad oynamamış oyuncular bu oyunda çok zorlanacaklardır. Şimdiden herkese başarılar dilerim.

   Kendim Hakkında Bilgi:

   Tekrar Merhaba , benim ismim (Şükrü) Türkiyede yaşıyorum. Ankara bölgesinde Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birisinde ağ uzmanlığı okumaktayım. Bu işide hobi olarak yapıyor, bir yandan da bütçeme katkı sağlamasını istiyorum. 2012 yılında bu sektöre başladığımda tek başıma değildim. Ekip arkadaşlarım vardı ancak kendileri şuan özel hayatları ile uğraşmakta yada yaşları ilerlediği için bıraktılar. Demem o ki uzun süredir bu sektörde olduğumdan dolayı insanların psikolojisini artık anlayabiliyorum. 'Veronica, Destan, Golden' gibi büyük projelerde 'Geliştirici' olarak çalıştım. Silkroad Online topluluğunda bir çok insan beni iyi veya kötü olarak tanıyor. Geçmişim karanlık değil ve şeffaf birisiyim bu güne kadar hiç bir oyuncu için kötü düşünmedim çünkü sizler benim müşlerilerimsiniz. PvpKingSro projesine başlama nedenim artık bu sektör bitmek üzere sürekli insanlar emek vermekten sıkıldı ve bir süre sonra ne olursa olsun oyunlar kapanmak zorunda kalıyor oyuncular sürekli oyun değiştirdikleri için bu problemler meydana geliyor ve bir çok oyun artık tam anlamıyla PVP Sunucu yapmıyor. Benim hedefim insanların eğlenebileceği bilgisi ve tecrübesi olan (Guild) lerin hiç bir şekilde emek vermeden savaşabilecekleri ortam yaratmak tabiki burada rekabet önemli, rekabet ederken de eşit olmak önemli, eşitlik ile birlikte rekabet olduğunda oyunu suçlayacak davranışlar sergilenemeyecektir. 'PvpKingSro'nun temel amacı ve hedefi (Rekabet = Eşitlik)dir.

   Ülke ve Topluluk Standartları:

   İletişim:


   - Facebook: Sayfamızdaki tüm duyurular İngilizce olarak paylaşılmaktadır. (Tanıtım konumuzu okuduğunuz tarih itibari ile paylaşılmaya başlamıştır. Eski paylaşımlar Türkçe olduğu için kafanız karışmasın.)

   - Discord: Bize ulaşmak için Discord adresimizi tercih ederek, tüm sorun ve problemlerinizi bize iletebilirsiniz.

   - Website: Web sitemiz sadece İngilizce yani dünya dili olduğu için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   - Notice: Oyun içerisinde yazılan yazılar Türkçe ve İngilizce olacak, özellikle duyurular İngilizce olarak yazılır.

   - Ödemeler: Dünyanın her bir tarafından Superrewards ile ödeme yapabilirsiniz. Türk oyuncuları için MaxiGame, Arap oyuncular içinse Seller Myth kullanılabilir olacaktır.

   - Etkinlikler: Etkinlik duyuruları İngilizce ve Türkçe olarak yapılacaktır. Arapça dilini dosyalar malesef desteklememektedir..

   - Ülkesel Gelişmiş NETWORK: Tüm ülkelerden sorunsuz şekilde bağlanılabilir. Ancak MS gecikmeleri Asia bölgesinde yaşanabilir. Arap ülkeleri , Avrupa ülkeleri sorun yaşamayacaklardır. Sunucularımız Türkiye'nin en büyük Veri merkezi DGN de barınmaktadır. Ayrıca eğer MS problemi yaşarsanız bunu bize bildirebilirsiniz. Size çok yönlü gateway ve agent bağlantısını anlatacağım. Kendi geliştirdiğim bu ağ sistemini beğeneceğinize inanıyorum, oyuna giriş yaparken Avrupa seçeneğini kullanabilir bu seçeneği kullandığınızda, HyperFilter deki sunucumuza bağlanırsınız eğer baktınız delay devam ediyor, Europe 2 seçeneğini kullanırsınız bu seferde OVH'deki sunucumuza bağlanırsınız eğer her ikisinde de problem yaşarsanız bize bildirin ülkenizdeki bulunan veri merkezlerinden sunucu alarak size lagsız, sorunsuz bir oyun oynatmaya çalışalım. Bu sistem sayesinde istisnalar haricinde dünyanın neresinde olursanız olun hiç bir şekilde oyunumuzda ms , lag , delay gibi sorunlar yaşmayacağınıza inanıyoruz.

   Oyun Rehberi:

   - İtem Rehberi: Oyunumuzda '13Dg' tüm itemler 1 gold karşılığında eklenmiştir. Satın aldığınızda tüm iç statları %100 olur bu sayede item yapma derdiniz olmaz.

   - NPC Rehberi: NPC'de çeşitli avatarlar ve ürünler ücretsiz 1 gold karşılığında eklenmiştir. Premium , Honor, Goal'in "G" harfi gibi ADV+10, GDF, Damage SC, gibi ürünlerin hepsi ücretsizdir.

   - Job Rehberi: Job sistemini değiştirdik, sadece bizim belirlediğimiz rotada bizim belirlediğimiz vakitte kervan çekebilirsiniz ve çektiğinizde yüksek miktarlarda altın kazanabilirsiniz. Süreleri web sitemizden takip edebilirsiniz. Her istediğinizde kervan çekemez ve ürün alamazsınız bu sayede oyundaki dengeyi sağlayabileceğimize inanıyoruz. Ayrıca savaş alanlarını da daralttık sadece bizim belirlediğimiz yolda kervan çekebileceksiniz. Haritayı açtığınızda kervan rotalarını görebilirsiniz.

   - Holy Water Rehberi: Holy Water Temple'a giderek içerdeki uniqueleri kesebilirsiniz içlerinden Coin, Global gibi özel ürünler düşer bu sayede rekabete girmeden de coin elde etmiş olursunuz.

   - Job Temple Rehberi: Job Temple içerisindeki uniqueler değerlidir, içlerinden yüksek miktarda coin düşer bu sayede daha hızlı gelişirsiniz bu alanlara gitmek için Donwhang'daki teleport noktalarını kullanabilirsiniz.

   - Samarkand Zone Rehberi: Samarkand haritası değiştirildi, sadece şehir içerisi aktif ve şehire girmek için job modunda olmanız gerekir. Her gün belirlediğimiz saatde GMT +3 21:00'da uniqueler belirir ve içlerinden yüklü miktarda coin düşer. Umuyoruz ki rekabet zevkini arttırmak için hazırlanan bu alanda büyük job savaşlarına şahitlik yapacağız.

   - Battle Arena Rehberi: Arena Coin elde edebileceğiniz bu alana girmek için süreleri web sitesinden takip edebilirsiniz.

   - Quest Rehberi: Donwhang şehrindeki DW Cave'e Job modunda giriş yapabilirsiniz. İçeride görev NPC'si bulunmaktadır. Bu NPC'den aldığınız görevi tamamladığınız da coin elde edersiniz içeriye sadece job modunda giriş yapıldığı için içerde bol bol savaş görülebilecektir, kolaylıkla katledilebileceğiniz için bota bırakmak pek mantıklı olmayabilir.

   - Real Cash Rehberi: Oyunun geliri "Real Cash" adlı coin den sağlanır. Bu birimi satın almak için web siteden ödeme yapmanız gerekir. Bakiye yüklendikten sonra market aracılığıyla Cash Coin alabilir ve bu coinlerle premium ve özel dressler gibi VIP eşyalara sahip olabilirsiniz.

   - Avrupa ve Chine: 2 Irkı dengelemek için uzun süre üzerinde çalıştık ve özel bir dengeleme sistemi hazırladık. Dengeleme de büyük değişimler var bir çok 'PVP' sunucusunda eşitlik ve denge oluşturulamıyor. Bunun nedeni tecrübesizlik ve hazır 'DB'ler kullanılması. Aşşağıdaki listede nasıl denge kurduğumuzu anlatacağım.

   1.) Eu ve Chines itemler arasındaki fark görseldeki gibi ayarlandı.   2.) Oyunumuzdaki İtemler Görünüm olarak sadece '13Th'dir. İtemlerin orjinal iç oranları '12Th' çevirilmiştir bu sayede 'PVP'ler çok daha fazla eğlenceli ve zevkli olacaktır.

   3.) Chines karakterleri daha fazla güçlendirdik. Herkesin bildiği gibi Joymax büyük aptallık yaptı bunun sebebi, EU Irkının geldiğinde CH karakterler ile arasında Lv açıklığı vardı joymax bunu EU karakterlerin gücünü yükselterek dengeledi ama bu hataydı çünkü EU Irkı joymaxda çok hızlı Lv kastı sonradan bunu fark etselerde düzeltmediler. Bu yüzden CH Irklar her zaman tüm oyunlarda güçsüz kaldı ve bu güne kadar hiç bir 'PServer' bunu düzeltmedi. Aşşağıda gördüğünüz 'Skill', her build açabilir tüm 'Chines' IRK bu skill kullabilir şekilde ayarlandı.   Goal Rehberi: Oyunumuzda (4 Adet God Blessing !) Mevcuttur bunlara harf isimleri verilmiştir ve bir birinden farklı güçler vermektedir. Tek iyi yanı bunların 4 hepsini birden kullanabiliyorsunuz. (Goal) yaptıktan sonra karakterinizin kanatları ortaya çıkar !

   Premium Rehberi: Oyunumuzda 3 çeşit 'Premium' bulunuyor bunlar renk ile ayırdım. (Red,Blue,Green) Bu 'Premium'ların hepsini aynanada kullanabiliyorsunuz. Özellikleri aşşağıdaki listede verilmiştir.


   1.) 'Red' Premium (1 Gold ÜCRETSİZ.)
   2.) 'Blue' Premium (200 Iron - Gold - Arena = Coin karşılığında satın alıyorsunuz.)
   3.) 'Green' Premium (5 Real Cash karşılığında ücretli satın alabilirsiniz.)   Model Swicher Rehberi: Oyunumuzda 1Th ile 14Th arasına kadar swicher eklendi oyunu 13Th olduğu için oynamayan bir çok insan tanıyorum. Bu insanları da oyunumuzda görmekten mutluluk duyacağım. Tabiki onların istekleri farklı skill capleride olabilir.

   Coin Rehberi: Aşşağıdaki verdiğim listede coinleri nasıl elde edeceğiniz hakkında bilgiler vardır.

   Iron Coin; Donwhang Cavede aldığınız 'Genema' adlı mob görevini tamamladığınızda. 'Iron Coin' elde edersiniz. Samarkand Cave , Job Temple, gibi alanalarda öldüreceğiniz uniquelerden de düşürebilirsiniz. Ayrıca, '2500 Mob' kestiğinizde npc den 1 adet ıron satın alabilirsiniz.

   Gold Coin; 100M karşılığınıda npc den gold coin elde edebilirsiniz gold içinde kervan çekebilir veya kervan kesebilirsiniz. Ayrıca, Samarkand Cave , Job Temple, gibi alanalarda öldüreceğiniz uniquelerden de düşürebilirsiniz.

   Arena Coin; Battle Arena savaşlarından elde edebilirsiniz.

   Kale Savaşı: Kale savaşlarının eğlenceli olması için güzel detaylar düşündük. Oyunda haftada 2 kez kale savaşı yapılmaktadır.

   - Çarşamba ve Pazar: Bu günler savaşlar çok eğlenceli geçecektir. Savaş saatleri 20:30'da başlar 22:00'da biter.

   Topluluk Kuralları:

   - Kuralsız:
   Oyunumuzda hiç bir şekilde kural yoktur herşey serbest, oyundaki küfürlere ve hakaretlere zaman ayırmak yerine oyunu geliştirmeye devam edeceğim. Sizden sadece tek isteğim birbirinize karşı kibar olmanız ve kırıcı olmak yerine yapıcı olmanızdır.

   Herkese bol şanslar iyi eğlenceler.

   - - - Güncellendi - - -

   Tanıtım konusu güncellendi.

   Job Mode Rehberi: Job Mode dediğimizde aklınıza gelen ilk şey kervan çekmek veya kervan kesmek olacaktır aşşağıdaki listede job modu savaşlarının saatleri bulunmaktadır.

   Temple&SN Rehberi:
   Temple savaşlarınızı özlüyorsunuz değilmi ? O halde (Selket ve Neith) için saatler aşşağıdaki listede verildi takip edebilirsiniz.

   Temple&AI Rehberi:
   Temple savaşlarınızı özlüyorsunuz değilmi ? O halde (Anubis ve Isıs) için saatler aşşağıdaki listede verildi takip edebilirsiniz.

   BA.RN Rehberi:
   Battle Arena Random savaşları sizleri bekliyor bu efsane savaşlara katılmak için aşşağıdaki listeyi takip edebilirsiniz.

   BA.PR Rehberi:
   Battle Arena Party savaşları sizleri bekliyor bu efsane savaşlara katılmak için aşşağıdaki listeyi takip edebilirsiniz.

   BA.GP Rehberi:
   Battle Arena Guild savaşları sizleri bekliyor bu efsane savaşlara katılmak için aşşağıdaki listeyi takip edebilirsiniz. (Guildler burada birbirlerine savaş açabilir girişteki limit kaldırıldı 32vs32 bile yapabilirsiniz.)BA.JP Rehberi: Battle Arena Job savaşları sizleri bekliyor bu efsane savaşlara katılmak için aşşağıdaki listeyi takip edebilirsiniz.

   Unique&Kill Rehberi:
   Unique etkinliklerinden birisidir. (Otomatik sabit noktada spawn olurlar ve karşılığında [EventBox] kazanırsınız.) Ortalama : 8-10 Unique.

   Lost&Unique Rehberi:
   Unique etkinliklerinden birisidir. (Otomatik Kayıp olurlar ve karşılığında [EventBox] kazanırsınız.) Ortalama : 2-5 Unique.

   Lost&GM Rehberi:
   [GM] etkinliklerinden birisidir. (Otomatik Kayıp olurum, ve bulduğunuzda [EventBox] kazanırsınız.)

   Q&A Rehberi:
   Soru/Cevap etkinliklerinden birisidir. (Otomatik sorular sorulur ve karşılığında [EventBox] kazanırsınız.) Ortalama : 5-20 soru.

   P&F Rehberi:
   PartyFrom etkinliklerinden birisidir. (Otomatik sayı sorulur ve karşılığında [EventBox] kazanırsınız.) Ortalama : 5-20 soru.

   Death&Match Rehberi:
   Ölüm Savaşı. (Otomatik başlar , etkinlikte herkes birbiri ile savaşır hayatta son kalan kişiye büyük ödüller verir bu mücadele strateji ve gelişmiş oyun tecrübesi ister karşılığında [S-Box] kazanırsınız.)

   EventBox Rehberi:
   Aşşağıda gördüğünüz ürünün ismi [EventBox] kazanmak için etkinliklere katılmalısınız karşılığında size aşşağıdaki listede verdiğim ödülleri random olarak verir.

   1.)
   Arena Coin
   2.)
   Gold Coin
   3.)
   Iron Coin
   4.)
   Global


   SurvivalBox Rehberi: Aşşağıda gördüğünüz ürünün ismi [SurvivalBox] kazanmak için (DeathMatch) etkinliğine katılmalısınız karşılığında size aşşağıdaki listede verdiğim ödülleri random olarak verir.

   1.)
   (Blue Premium)
   2.)
   (9-14Th) Arası 'ModelSwicher'
   3.)
   Global Chat
   4.)
   Iron Coin
   5.)
   Gold Coin
   6.)
   Real Cash
   7.)
   Arena Coin
   8.)
   SurvivalKing ! / Rütbesi.   İtem Kilit Rehberi: Her ne kadar 'PServer' olsada , (Yüksek değer ADV) lerinizi korumak ve karakterinizin gizliliği ile ilgili şüphe yaşamaktan korkuyorsanız. İtem ve Inventory deki itemlerinizi kilitleyebilirsiniz. [$SYSTEM] İsimli karaktere (!lock Şifre) yazarak kilitleyebilir. (!unlock Şifre) yazarak kilitli itemlerinizi açabilirsiniz. (UYARI LÜTFEN ŞİFRENİZİ NOT EDİN.!)

   Normal Title Rehberi:
   Oyunumuza (100Adet) title scroll eklendi özen ile seçilen ve türkçe lakaplar kullanılmayan titleler eğer özel istekte bulunmak isterseniz sadece (Discord) adresimizden bizim ile iletişime geçmeniz yeterli.   Guild Title Rehberi: Oyunumuza 'Mevcut (43Adet) [Guild Title Scroll]' eklendi başka oyunlarda gördüğüm ve incelediğim isimleri koydum eksik / Title olursa guildler adına özür dilerim eğer (Discord) adresimizden bizim ile iletişime geçerseniz kendi 'Guild' isminizi ekleyebiliriz.   Color Title Rehberi: Oyunumuza 'Mevcut (10Adet) [Renkli Title Scroll]' ekledim. / Kırmızı,Mavi,Siyah,Lacivert,Pempe,Sarı,Kırmızı (Enbüyük cimbom espiriydi bu kısım.), Yeşil, Truncu, Mor olarak ekledim , bu renkleri kullandığınızda. (Mevcut title renginiz değişir.

   Mob Slots Rehberi:
   Oyunumuzda sadece 'Alex Desert' ve 'Roc' dağında moblar vardır diğer bölgelerdeki moblar kapalıdır.   Kervan Yolu: Aşşağıdaki 'YOL' Kervan yoludur. (Hiç bir şekilde bu yol harici bir noktadan bir noktaya kervan çekemezsiniz.) Ayrıca , kervan çekebilmek için öncelikle bu 'NPC'leri ziyaret edip [Trading Marketing] görevlerini tamamlamalısınız , görev moblarını haritada işaretledim işaretlediğim noktada sadece görev mobları vardır bu noktadaki görev moblarını hızlıca keserek görevi bitirebilirsiniz.   Devil Rehberi: Oyunumuzda '3' farklı devil vardır bunlar farklı özellik ve güçlere sahiptir, Ücretsiz , Coin ile , ve (Real Cash) ile satılmaktadır.

   Fortress WAR LOG:

   Aşşağıdaki liste her hafta güncellenecektir.

   (PvpKİNG Online) eşitliğin ve rekabetin yüksek olduğu oyundur. Ülkesel ve bölgesel savaşların olacağı [Dünya] geneli aktif bir oyundur bu sunucada büyük , küçük , orta tüm guildler savaşabilir. Herşeyden önemlisi bu sunucuda savaş zamanı herkes eşit şekilde savaşır bu büyük rekabetin ortasında kendinizi ve ülkenizi temsil edin ve kazanın !

   Hafta Kale Sahibi Hangi ülke (Guild) Gün Puan
   1 - Hafta -- -- Çarşamba --
   1 - Hafta -- -- Pazar --
   2 - Hafta -- -- Çarşamba --
   2 - Hafta -- -- Pazar --
   3 - Hafta -- -- Çarşamba
   3 - Hafta -- -- Pazar
   4 - Hafta -- -- Çarşamba
   4 - Hafta -- -- Pazar
   5 - Hafta -- -- Çarşamba
   5 - Hafta -- -- Pazar
   6 - Hafta -- -- Çarşamba
   6 - Hafta -- -- Pazar
   7 - Hafta -- -- Çarşamba
   7 - Hafta -- -- Pazar
   8 - Hafta -- -- Çarşamba
   8 - Hafta -- -- Pazar
   9 - Hafta -- -- Çarşamba
   9 - Hafta -- -- Pazar
   Örnek: Hafta Örnek: Kale Sahibi Örnek: Hangi ülke (Guild) Örnek: Gün Örnek: Puan
   1 - Hafta PvpKingTEST Türkiye Çarşamba 1
   1 - Hafta PvpKingLocal Egypt Pazar 1
   1 - Hafta PvpKingTEST Türkiye Çarşamba 2
   1 - Hafta PvpKingTEST Türkiye Pazar 3
   -- -- -- -- Total Puan
   -- PvpKingTEST Türkiye -- 3
   -- PvpKingLocal Egypt -- 1
   -- PvpKingTEST Türkiye -- (#1 Win Season)TÜRKİYE !
   Konu destangraphic tarafından (23 Şubat 2019 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.


  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Benzer Konular

  1. 120 Cap SilkroadPlus+ Efsanenin Doğuşu Tanıklık Et Büyük Açılış: 18.04.2019
   Konu Sahibi profuk Forum Silkroad Private Server Tanıtımları
   Cevap: 0
   Son Mesaj : 18 Nisan 2019, 02:48
  2. 100 Cap (HODRİ GAMES) ㊗ 100 CAP ㊙ CH ⭕️Açılış: 20.03.2019 (21:00) [+2000 Oyuncu]
   Konu Sahibi cabukus Forum Silkroad Private Server Tanıtımları
   Cevap: 4
   Son Mesaj : 27 Şubat 2019, 23:33
  3. 100 Cap EİCSRO ONLİNE | MYTH 100Cap Eu / Ch Job,Drop System Açılış : 23 Şubat 2019
   Konu Sahibi eicsromyth Forum Silkroad Private Server Tanıtımları
   Cevap: 0
   Son Mesaj : 29 Ocak 2019, 20:17
  4. Cevap: 3
   Son Mesaj : 16 Ocak 2019, 23:47
  5. 110 Cap Son Sİlkroad 110 Cap Açılış tarih: 14.01.2019
   Konu Sahibi sonsro Forum Silkroad Private Server Tanıtımları
   Cevap: 0
   Son Mesaj : 16 Ocak 2019, 11:44


  Giriş

  Giriş