Silkroad Private Server Tanıtım ve Destek olarak ;

Türkiye’nin en büyük ve en aktif Psro Community Facebook Grubu ve Instagram Sayfası ile hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Sizleri de bu büyük ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

• Silkroad Online Private Server Reklamları
  • Silkroad Online Community Reklamları
  • Silkroad Online Karakter Alım-Satım İşlemleri
  • Silkroad Online İtem – Gold -Silk Alım-Satım İşlemleri
  • Private Serverlara Özel Alım-Satım Aracılık Hizmetleri
  • Silkroad Online Caps – Video – Tartışma

Bize Ulaşın :

Reklam Vermek için ;
Reklam Vermek İstiyorsanız Aşağıdaki Yazımıza Göz Atmalısınız ;

Merak Edilen Sorular Hakkında Biraz Bilgi Verelim.

1) Reklamı Nasıl Yapıyorsunuz ?

• Reklam Vermeden Önce Sizlerden Açacağınız Server Hakkında Bilgi Alınır, Uygunsa Reklam Verebilirsiniz.
  • Spam'a Uğramış, Karalanmış, Önceden Açılmış ve Milletin Hakkına Girmiş Serverler ile Kesinlikle İşbirliği Yapılmaz.Direkt Tarafımızca Engellenir.
  • Paylaşımlarımız Hergün Sabah ve Akşam Olmak Üzere 2 Kez Grupta Paylaşılır.
  • Facebook Sayfamızda,Profillerde ve Instagram Adresimizde ise Sabit Olarak Kalır Silinmez.
  • Extra Olarak Silkroad Playerlerinin Ekli Olduğu Profillerimizden Tamamen Tarafımızca Kodlanmış Olan Program ile Tüm Arkadaşlara Otomatik Olarak Mesaj Gönderilir ve Profilde Paylaşılır.
  • Reklamın Başlayacağı Tarih ve Bitiş Günü Bilgisayara Kaydedilir. Zamanında Başlanır, Zamanında Bitirilir.

2) Player Garantisi Veriyor musunuz ?

X Kişisi Önceden Hiç Reklam Vermemiş , Açacağı Serverle Alakası Olmayan , Reklam Size Verdim Player Sizin Elinizde Diye Gelenlerden Kesinlikle Reklam Almıyoruz. Serverlere Player Gelip Gelmemesi Kesinlikle Bizlerinde Elinde Olan bir Husus Değildir. Bu Konuda Hassasiyetinizi Korumanızı Dilerim.

3) Fiyatlarımız;

• 1 Hafta Paylaşım 25 TL .
  • 2 Hafta Paylaşım 35 TL.
  • 3 Hafta Paylaşım 45 TL.
  • 1 Ay Paylaşım 50 TL.