• Advertising Here (Bu Alana Reklam Verebilirsiniz)
 • JoySro.Net (Tibet) | 80 Cap - Only CH - iSro System | 6000+ Online Player!
 • XEON Online | PVE - CH & EU - Cap 130 - D14 - Job Points System - Crowded - Special S
  1. #1
   Paris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   17 Eylül 2018
   Şehir 
   Frankfurt
   Konular 
   2
   Mesajlar 
   2
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   0
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    


   ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Tanıtım ilerleyen günlerde detaylandırılacaktır, eklemeler yapılacaktır.Serverımız ile ilgili en detaylı ve en hızlı bilgiyi, discord kanalımıza katılarak alabilirsiniz.
   "

   Öncelikle, bu server için 8 aydır çalıştığımızı belirtmeliyim. Harcanan emek, vakit, çok fazla. Sizler için server stabilitesini en üst düzeyde tutmaya çalışarak, bir çok yeni özellik, eklenti ve event getirdik. Tanıtıma sonradan ekleyeceğim "ekibimiz" bölümünde tanıyacağınız, belki de tanıdığınız yetenekli arkadaşlarımızla birlikte, çok uğraş vererek yeni özellikler tasarladık. Bunları görerek tanıtımı okumaya başlamanız, heyecan katacaktır.
   EVRELER
   Kapalı Beta
   :
   Uzun süredir, ekibimiz ve gönüllü arkadaşlarımızla bu süreci tamamlamaya çalışıyoruz ki; her şeyin sorunsuz çalıştığına emin olalım.


   Açık Beta: 23.11.2018. Bu bölüm, bütün oyuncularla beraber stabiliteyi, oyun özelliklerini, dengelemeleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi beraber denemek için olan bölüm. Sizin yardımlarınızla büyük açılışa daha iyi hazırlanabiliriz!


   Büyük Açılış: ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAK.


   Degree: 9. Spectre Online, 9 degree bir server olacaktır. Hem 80 cap gibi sıkıcı olmayan zevkli bir seçim, hem de artık özlendiğini düşünüyoruz.


   Cap: 90


   Irklar: Sadece chinese. Fakat, server içerisinde “european” ırkına belli şartlarda ulaşabileceksiniz, detaylar için okumaya devam edin.


   Mastery: 300. Yeterince etkili, öyle değil mi?


   Exp Oranları: Bizce en dengelisi bu.


   • Solo Exp: 15x
   • Party Exp: 20x


   Alchemy Oranları: 1.5x


   Maksimum Artı Limiti: +12. Daha fazlasının oyunu bozacağını hepimiz şimdiye kadar tecrübe etmişizdir.


   Oto Ekipman: 1 – 8degree arası, oto ekipmana sahip olabileceksiniz, bu artık olmazsa olmaz özelliklerden biri haline geldi.


   Ana Şehir: Donwhang. Özel teleportlarımız, npc’lerimiz ve diğer aktiviteler buraya eklendi. Hepinizin bu kararda hemfikir olduğunu düşünüyoruz


   Başlangıç İtemleri:

   • HP Recovery potion (X-large)
   • MP Recovery potion (X-large)
   • Instant Return Scroll
   • Reverse Return Scroll
   • Beginner scroll of movement (3 Days)
   • Ghost Monkey Summon Scroll
   • Devil's Spirit B grade   Maksimum İstifleme: Inventory’de yer kaplayan fazlalıkların ne kadar can sıkıcı olduğunu farkındayız, bunun için size olabilecek en iyi düzenlemeyi yapmaya çalıştık.

   Diğer Özellikler: Önceki serverlardan gördüklerimiz, edindiğimiz tecrübeler ve kullanıcılardan gelen bilgiler dahilinde, bir çok ekleme/çıkartma/düzenleme yaptık ki, oyun en iyi düzeyde oynanabilsin.

   • Purfication pill bug düzeltildi.
   • 9 degree Immortal/Astral ikonu farklı renk yapıldı.
   • Destroyer Rondo kaldırıldı.
   • Advanced Elixir kaldırıldı.
   • Resurrection Scroll kaldırıldı.
   • Damage Scroll kaldırıldı.
   • Vigor değeri %10 olarak belirlendi.
   • Maksimum job level 7’den 12 yapıldı.
   • Guild başlangıç seviyesi 5 yapıldı.
   • Guild amblemleri tam çalışır hale getirildi.
   Scroller: İşinize yarayacağını düşündüğümüz bazı scrolleri, bu bölümde bulabilirsiniz.


   Guild Penalty Remover:

   Guildinizi değiştirmek için 3 gün beklemek sizin için bir eziyet haline geldi ise, bu scroll tam size göre!


   Job Penalty Remover:

   Job değiştirme cezası 7 gündür. Fakat job, Spectre’nin ana etkinliklerinden olduğu için, 7 günün büyük bir kayıp olacağını düşünenler olacaktır mutlaka. Bu sebeple çok önemli olduğunu düşündüğümüz job penalty remover’ı , jobunuzdan ayrıldıktan sonra kullanın, ve sonrasında yeni bir job için hazırsınız!


   Skill and Stat Reset Scrolls

   Bu scroller ise sabırsız, ve meraklı oyuncularımız için. Skill reset kullandığınızda bütün mastery ve skilleriniz sıfırlanacak, ve harcadığınız SP’lerin tamamı size geri dönecektir. Aynı şekilde Stat reset scroll ise, statlarınızı sıfırlar ve stat pointlerinizin tamamını size geri verir.


   Silk Scrolls

   Bildiğimiz gibi silk, oyunların ana ticaret birimi. Bu scroller trade edilebilir, yani oyun içi herhangi bir şey karşılığı silk kazanabilir veya satabilirsiniz. Tabii ki her zaman “PARAYLA KAZANMA OYUNUUUU vs diye yorum yapanlar olacaktır, buna cevap olarak şunu söyleyebiliriz ki, oyun içinde bir çok aktivite sayesinde, para vermeden de silk kazanmanız mümkün. Örneğin; Unique, job temple unique, oto-eventler vb. bir çok aktivite.


   Red Stat Remover (Durabilty Reduce or 400% max durability)

   Artı basarken steady basmayı unuttunuz mu? Sorun değil! Spectre’de, red stat remover scroll ile kötü görüntüden kurtulabilirsiniz!


   Premium Remover

   Premium’unuz bittikten sonra yenisini kullanmanızı engelleyen ticket, normalde 3-4 saat bot ile bitiyor. Fakat siz sabırsızlardan iseniz, buyrunuz bu scrollümüzü deneyiniz.


   Model Switchers:

   D9 itemlerin görünüşünü sevmiyor musunuz? Veya, aklınızda daha iyi bir char şekli mi var? Model Switcher’lar ile, charınızı istediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz. Unutmayınız ki, bu scroll sadece “görüntü” amaçlıdır. Görüntüsünü değiştirmek istediğiniz itemi inventoryde 1.slota koyun, ve safezone’a geçip scroll’ü kullanın.


   Pet Renamer:

   Yeni bir pet aldınız ve ismini beğenmediyseniz, veya kullandığınız isimden sıkıldıysanız, bu scroll ile petinizin ismini değiştirebilirsiniz.


   Blue Remover Scroll:

   Limitleri unutarak fazla blue basmaya çalıştıysanız, bu scroll size göre. Blue Remover Scroll, seçeceğiniz itemin bütün blue özelliklerini siler. İstedğiniz itemi inventoryde 1.slota koyun, ve scrollü kullanın.


   Character Name Changer:

   Karakterinizin ismini değiştirmek isterseniz, bu scroll size yardımcı olacak. Kullandığınızda, server bağlantınız kesilecek(disconect) ve yeniden girmeniz gerekecek. Aynı ismi, veya halihazırda kullanılan bir ismi kullanamazsınız.


   Divorce Scroll:

   Herhangi bir sebeple partnerinizden ayrılmak isterseniz, bu scrollü kullanabilirsiniz. Evlilik sistemi ile kazandığınız buff veren yüzüğü kaybedersiniz.


   Advanced Gender Switch:
   Gender switch bildiğiniz gibi male-female itemler arası cinsiyet değişimi yapar. Fakat, normal bir gender switchten farklı olarak, Spectre özel “Advanced Gender Switch”, cinsiyet bazlı bütün itemleri değiştirebilmenizi sağlar. Örneğin; GDF, Devil, itemler, vb.


   Skill Opening Scroll:

   Zaten maksimum levela ulaştıysanız ve build değiştirmek istiyorsanız, bu scrollü kullanabilirsiniz. Her şeyi tekrar en baştan açmak, gerçekten sıkıcı olabiliyor. Yeterli sp’niz olduğu sürece, açtığınız mastery’deki skilleri sonuna kadar açar. Scroll üstünde yazan açıklamayı dikkatli okuyun ve anladığınızdan emin olun.


   Academy Penalty Remover:
   Akademi, Spectre’de diğer serverlardan çok daha önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle akademi değişimindeki 7 günlük cezayı kimsenin isteyeceğini sanmıyoruz. Bu scroll ile, akademi cezanızdan kurtulabilirsiniz.


   FGW (Forgotten World) Penalty Remover:
   Akademinin yanında, forgotten world’de server sisteminde önemli bir yere sahip. Bu scroll ile, FGW cezanızı silip, daha fazla beklemeden tekrar FGW’ye girebilirsiniz!


   +1 Enchantment Scroll:
   Savaşta olduğunuz zor zamanlarda biraz daha güce ihtiyacınız var ise, +1 scrollümüz ile tanışın. Kullanıldığı iteme, 15 dakika süre ile +1 ekler.


   Dye Scrolls:
   Bu scrollü silah veya kalkanınızın “parlamasını” değiştirmek için kullanabilirsiniz. Mavi, yeşil, mor, kırmızı, ateş rengi ve “cyan” rengi mevcuttur. Aynı zamanda eğer beğenmeyip tekrar eski haline çevirmek isterseniz, “reset dye scroll” kullanabilirsiniz.


   Alchemy Notice:
   +8 ve üstü geçen alchemy itemlerde, bütün serverda bir GM Notice yazacaktır, ve herkese görülebilir şekilde olacaktır.   Guild & Union Limit:
   Küçük büyük demeden herkesin bir şansa sahip olması, ve en optimal eğlenceyi yakalamak adına Guild Limit: 32 , Union Limit: 2 olarak belirledik.
   (Talebe göre ilerleyen zamanlarda oylama yapılabilir)

   Old PVP Cape:
   Eski nostaljik günler, ve tabii ki eski PvP cape.   Battle Arena - Capture The Flag:
   Görünüşe göre herkes bu eventleri seviyor, bu yüzden ikisine de seveceğiniz ödüller ekledik. Tabii ki, en iyi şekilde oynanması için, güzelce bir Anti-Cheat sistemini eksik etmedik. Sistem şunları içeriyor;
   B.A veya CTF katılabilmek için 90 level olma zorunluluğu.
   Bu eventlere sadece 1 karakter ile katılınabilir.
   Silk/Hour
   Bazı oyuncuların oyuna yatıracak parası olamayabiliyor veya oyuna para harcamak istemiyorlar.Bu yüzden oyuna saat başı silk sistemi ekledik.Bu özellik oyunu Play2Win yapmamıza yardımcı olacaktır.Tabi bunun da bazı kuralları var.Saat başı silk alabilmeniz için 70leveli geçmiş olmanız gerekiyor. Ayrıca şehir içinde afk kalan hesaplara saat başı silk gelmez.   Fortress War:
   İlk sefer için, sadece Hotan ve Jangan kalesi açık olacaktır, yeterli european oyuncu sayısına ulaştığımızda Constantinople kalesini de açacağız. Her kale kendine özel kill-sayacı’na sahip olacak. SADECE İLK SAVAŞA ÖZEL kazananlara silk ödülümüz olacaktır.

   Fellow Pet System
   Fellow petler satın alınabilir durumda olacak .Fellow petlerin hız bug’ı gibi bugları çözüldü.Fellow pete binebilmeniz için, petinizin 40 level ve üstü olması gerekiyor.


   Kalıcı Buff
   Bufflarınızı tekrar açmanın ne kadar uzun zaman aldığının farkındayız ve anlıyoruz ama endişelenmenize gerek yok.Bu sistem ile bu sorun tamamen ortadan kalktı.Umarım bu zaman tasarruf özelliğinden keyif alırsınız.   Avatar
   Sunucumuza tüm avatarları ekledik.Böylece istediğiniz tarzı,görünüşü istediğiniz gibi yapabiliceksiniz. Bildiğiniz avatarların dışında, Spectre Özel Avatarları’na göz atmayı unutmayın

   İlk 300 ödülü!
   İlk maksimum level’a ulaşan 300 oyuncumuza, aşağıdaki ödülleri vereceğiz.
   1 > 150 300 silks,
   151 >250 200 silks,
   251 >300 150 silks.
   SoX System:
   Çok vakit harcayıp, SoX sistemimizi en iyi şekilde, ve minimum “pay2win” düzeyinde tasarlamaya çalıştık. Sistemimizde, 4 farklı SoX bulunur. Craft, Star, Nebula ve Moon, hepsi özenle düzenlenmiştir. Bunları; coin ve farklı materyaller toplayarak, dungeon’lara girerek, özel kutularımızı açarak vb. yöntemler ile elde edebilirsiniz.


   Seal Of Craft (+1 Last Tier) Trade edilebilir


   Nasıl elde edilir?
   -85-90 arası moblardan ile elde edilebilir. (Düşük şans)
   -Abyss Maze B2 (Orta şans)
   -Job Temple Unique (Orta şans)
   -SOC chest/crate açarak. (düşük-orta şans, crate’e göre değişir.)   Seal Of Star (+2 Last Tier ) Trade edilebilir   Nasıl elde edilir?
   Spectre’de, SOS itemler için “upgrade sistemi” getirdik. Bu sistemde SOS iteme sahip olmak için, önce bir SOC (Seal of Craft) iteminiz olmalı (en az +7 veya üstü). Sonra, gold miner NPC’mizden (ismi Fei-Hung) upgrade coin almalısınız gold karşılığı, veya golden chestten bu coini elde etmeniz gerekir. Coin bulduğunuzda/aldığınızda, çevirmek istediğiniz itemi inventory 1.slota koyun, ve scrollü kullanın. Yeni iteminiz blue veya statı olmayan bir SOS+5 olacaktır.
   Seal Of Nebula (+3 Last Tier ) Trade edilebilir


   Nasıl elde edilir?
   Özel unique’imiz, Spectre dropu!
   Chestlerden ve Forgotten World (FGW) ile.
   NOT: Abyss Maze ve Job Temple, düşük şans ile Nebulian Chest düşürebilecek.
   NOT: Seal of Nebula (SON) set ve aksesuarlar ilk 3 hafta etkin olmayacak.


   Seal Of Moon (+4.5 Last Tier ) Trade EDİLEMEZ
   Moon itemlere sahip olmak için, çeşitli aktiviteler ile bir çok item biriktirmeniz gerekir.
   • Gold Coin
   • Arena Coin
   • Job Points
   • Phantom Chips   NOT: Moon itemler oyun başlangıcında etkin olmayacaktır, ilerleyen zamanlarda yapacağımız update ile gelecektir.
   Unique Balance:
   STR ve INT charlara aynı şansı vermek adına hem STR hem INT unique'ler tasarladık. Artık istediğiniz build ile unique avlayın!
   Unique Ranking:
   Her haftanın sonunda, sistemimiz unique sıralamasında birinci olan kişiyi saatlik 1 yerine 2 silk ile ödüllendirecek. Bunun yanında, “yeşil” Unique Slayer title’ı kazanacak. Bu title bir hafta boyunca yeni bir birinci olana kadar sürecek. Yeni hafta ve yeni bir birinci ile, eski birinci kazandığı ödülleri kaybedecek.


   Title Storage:
   Artık satın aldığınız veya ödül olarak kazandığınız hiçbir title’ı kaybetmeyeceksiniz. Title storage sayesinde, sahip olduğunuz titleları istediğiniz zaman, limitsizce değiştirebileceksiniz.

   Money Maker


   Otomatik sistemimiz, her saat yenilenme özelliği ile serverın en zengin oyuncusuna (gold bazında) “The Billionaire” title ödülü verir. Bu oyuncu, diğerlerinden daha fazla saatlik silk kazanır, ve bu özellikler en zengin oyuncu olduğu sürece devam eder.

   Spectre Special NPC


   Qing Shan | The Clerk – Title alabileceğiniz NPC
   Wang Shu | Dress Maker – Avatar alabileceğiniz NPC
   Nian Zhen | Arena-Coin Merchant – Arena Coin karşılığı silk item alabileceğiniz NPC
   Feng Mian | Quest Manager – Günlük görev alabileceğiniz NPC, görevi teslim et, ödülünü al!
   Mo Chou | SoX Dealer – Moon itemlerin alınabileceği NPC
   Fei Hung | Gold karşılığı silk item alabileceğiniz NPC. Aynı zamanda bazı chest’ler de gold ve Spectre Point karşılığı alınabilir.
   Devil Spirit Yükseltmeleri:
   +0 = 15% HP - MP increase passive [20% Phy/Mag dmg increase active]
   +1 = 16% HP - MP increase passive [20% Phy/Mag dmg increase active]
   +2 = 17% HP - MP increase passive [20% Phy/Mag dmg increase active]
   +3 = 18% HP - MP increase passive [25% Phy/Mag dmg increase active , blocking rate 1 passive]
   +4 = 19% HP - MP increase passive [25% Phy/Mag dmg increase active , blocking rate 1 passive]
   +5 = 20% HP - MP increase passive [30% Phy/Mag dmg increase active , blocking rate 2 passive, ignore monsters defence lv. 1]

   Wanted Sistemi:
   -Her 10 çoklu öldürmeniz sizi 1 wanted level yükseltecek.Her wanted levelı size %1 dmg increase/absorbation sağlayacak ve charınıza özel efekt verecek. Wanted kaç level olursa olsun bu etkiler sadece 8 saat sürücek.
   -10 Öldürme %1 buff=Wanted Level 1
   -20 Öldürme %2 buff=Wanted Level 2
   -30 Öldürme %3 buff=Wanted Level 3
   -40 Öldürme %4 buff=Wanted Level 4
   -50 Öldürme %5 buff=Wanted Level 5


   Anti Cheat:
   -Öldürdüğünüz birinden tekrar point almak için 8 saat geçmesi gerekir.
   -Eğer öldürdüğünüz kişiden sonra 3 farklı oyuncu öldürürseniz aynı kişi size tekrar puan vericektir.   Para Birimleri:


   • Gold coin: NPC’den 1b karşılığı alınabilir.
   • Arena coin: CTF ve Battle Arena ile kazanılabilir.
   • Phantom chips: Unique’lerden düşürülür.
   • Spectre puanları: Spectre puanlarını bölümüne göz atın.   Magic POP:
   Magic pop, oyunu tamamen pay2win durumuna getirdiği için, item mall’dan çıkardık (F10). Bu kartlar, uniquelerden, ve cratelerden çıkabilecek! Aynı zamanda, oyunda olmayan avatarları, chest/crate ve renkli title kazanmanızı sağlayabilecek!


   Diverse Worlds (EUROPE DÜNYASI SİSTEMİ)
   Şimdi hazır olun, çünkü tanıtımın en can alıcı noktasına geldik! Çok fazla tartışma, vazgeçme, risk alma/almama gibi şeylere sebep olabileceğini farkındayız, ama biz bu riski alıyoruz. Çünkü biz, tam bir inovasyon delisiyiz!


   Çok basit ve eğlenceli, dikkatli okuyunuz.Sadece chinese serverlar bazen çok sıkıcı olduğu için araya Euro karakterler ile eğlenebileceğiniz bir vakit eklemek istedik. Olayın en güzel tarafı, bu bölüm %100 play2win. Herkes eşit karakterlerle, eşit itemler ile oynayacak. Haftada bir yapılacak bir event olacak. Bu event kapsamında, herkes event süresince euro karakter oynayabilme şansına sahip olacak.(Talebe göre değişkenlik gösterebilir). Bütün aşırı güçlü skilleri dışarıda bırakmaya çalıştık ki, herkes tam eğlenebilsin(warrior buffları gibi). Bu event sayesinde bir sürü silk toplama, ve değerli dropları olan uniqueleri kesme şansınız olacak. Aynı şekilde, evente katılmaz iseniz, bu size bir zarar olmayacak. Bu event süresinde çin ve euro karakterler karşı karşıya gelemeyecek(bizim ayarlayabileceğimiz eventler hariç), her ırk ayrı yerlerde limitlenecek. Chinese karakterler Hotan ve Jangan arasında (Sky Temple dahil), euro karakterler ise Constantinople ve Samarkand ile sınırlanacak. Euro charlar ile trade yapmak isteyecekler için ayrı harita olacak, aynı şekilde ayrı thief town vs gibi. 6 saat süreli olacak, doya doya pvp, trade, unique kesme gibi etkinlikler yapabileceksiniz! Bunun dışında bizim düzenlediğimiz etkinliklerde olacak.   Tabii ki dilediğiniz gibi euro karakter açamayacaksınız
   , bunun için bilmeniz gerekenler var. Euro oynamak isteyen oyuncuların önce bir adet 90 level chinese karakterinin olması şarttır. Sonrasında ise, event vaktini beklemeniz gerekir. Event periyodu haftada bir gün, 6 saat olacaktır, bot oyun içinde anons edecektir. Hesap başına 1 euro karakter açabilirsiniz. Karakteri açtığınızda otomatik 90 level olarak başlarsınız. Itemlerinizi, euro dünyasında bulacağınız NPC’den alabilirsiniz (Constantinople). Buradaki düşünce, silkroad tarihinde ilk kez iki ırkı da oyun içinde bulundurup, ayrı tutarak herkesin denge problemi olmaksızın istediği gibi eğlenebilmesidir.
   Bu girişimde bulunmamızın bir çok sebebi var ama 2 tanesini belirtmek isteriz;
   Serverımızın geliştirme anlamında bir sınırının olmadığını göstermek, ve euro sevenlere bazı durumlar altında şans vermek.
   EU karakteriniz ne olursa olsun, bu bölüm %100 play2win. Bu demek oluyor ki, kim daha yetenekliyse, o kazanır
   European ırkını çok seven, ve biraz daha ilgilenmek isteyen oyuncularımızın, diğerlerine göre bazı avantajları olacak tabii. Şöyle ki;


   Sadece EU karakterler için açılacak Constantinople Fortress savaşını kazanarak ekstra ödüller elde etmek,
   Samarkandda çıkacak unique’lerin droplarına sahip olabilmek gibi…


   NOT: Constantinople Kalesi etrafta yeteri kadar european oyuncu olduğuna emin olana kadar açılmayacaktır. Açılacağı zaman, bilgilendirmesi yapılacaktır.


   European ırkına özel Thief Town
   İki ırkı ayırabilmek için eklediğimiz özelliklerden biri.
   EVENTE GİRİŞ:

   European eventine girebilmek için, 90 level chinese karakteriniz ile beraber “Enter Europe World” isimli scrolle sahip olmalısınız. Her zaman kullanılabilir bir scroll değildir. Scrollü kullandığınız an, oyundan atılırsınız (DC). Geri girdiğinizde, euro karakter seçim bölümünü bulabilirsiniz. CH karakterinizin ismi örneğin “Paris” ise, EU karakterinizin ismi “@aParis” şeklinde olacaktır ve bu ismi değiştirmelisiniz.
   EU karakterinize girdiğinizde, inventoryde free avatar, devil, %100 speed, 200m gold ve skill yükseltme scrollü bulacaksınız. DC yediğinizde tekrar girebilirsiniz, event vakti bittiğinde ise herkes DC olacaktır ve bir sonraki evente kadar EU karakterlerine giremeyecektir.
   Akademi Sistemi
   Artık neredeyse her serverda aynı akademi sistemi var diyecektim ki, artık yok! İnovasyon delileri olarak, bu iş buraya kadar dedik, sistemi değiştirdik. Silkroadda takım oyununun çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla, artık akademi açabilmek için bile guild masterı veya deputy olmalısınız, ve academinize sadece guild arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Bütün akademi, aynı toplam akademi puanına sahip olacaktır (kişiye özel ayrı puan değil, takım puanı). Bu ne demek? Yani akademideki bir kişi bütün honor bufflarına sahip olursa, diğer üyelerde sahip olacak demek.

   Neden bunu yaptık?
   Çünkü Spectre takımı olarak rekabetin en üst seviyede olmasını istiyoruz, ve bu iyi bir yöntem gibi! Değil mi?   Honor Point:
   Oyun içi neredeyse bütün aktivitelerden kazanılabilir. (Örn: unique, survival, BA, CTF vb.)


   Sky Temple
   Bildiğiniz gibi Joymax, yakın zamanda Sky Temple isimli yeni haritasını çıkardı, biz bunu eklemesek olur mu? Olmaz!   Sky Temple of Ice

   Bu bölgeyi özellikle job için ayırdık. Girmeniz için, job suit giymek zorundasınız. Girmeden önce, günlük görevinizi almanızı tavsiye ederiz. Görev; 1,000 Ice Spectre kesmek olacak. Ödülü ise Spectre Unique bölgesine girmenizi sağlayacak bir anahtar! Bu bölgede AFK olmanızı önermeyiz, çünkü her jobdan oyuncu girebilecek. Her an savaşa hazır olmalısınız   Sky Temple of Fire
   Bu bölgedeki moblar 3 farklı arabian mob çeşidini barındıracak, bunların işinize yarayacak çeşitli dropları olacak. (Phantom Chips, crates vb.)


   Oyunun en sevilen özelliklerinden olan FGW’de tabii ki bizlerle. Burada orjinalliği korumak istedik, bildiğimiz FGW. Kartları tamamlayarak, +3 Nebula silah veya kalkan alma şansına sahip olacaksınız, iyi düşünün!

   Her oyunda kuralları ihlal edecek, oyunu bozmaya çalışacak arkadaşlar olacak, bunu biliyoruz. Bu tip arkadaşlarımız için özel bir çay ocağı ayarladık. Burada ceza alan oyuncularımız sınırsız okey ve batak oynayabilecekler, çaylar 5silk/çay.


   Direkt atılan banlar server için bazen kötü etki oluşturabiliyor, o yüzden sizlere “Spectre Jail” bölümümüzü tanıtıyoruz. Sonuçta oyunbozanlar cezasız kalmamalı
   İşleyiş olarak ceza alan oyuncu, belirli bir süre için buraya teleport olacak ve süre bitene kadar çıkamayacak. Ceza süresi, suça göre değişkenlik gösterir. Aşağıda suç örneklerini göreceksiniz, liste bunlarla sınırlı değildir.

   • Spectre takımına hakaret
   • Irkçılık
   • Bazı kötü söylemler (Özellikle server hakkında)
   • Hırsızlık
   • GM tarafından yapılan eventleri bozmaya çalışmak/huzursuzluk vermek
   • Bulunan bugları (bulabilirseniz) suistimal etmek
   Spectre Puanları:
   Aşağıdakilerden elde edilebilir;

   Jobbing – normal bir kervanda traderlar 4 puan kazanır. Thieflerde aynı şekilde 4, hunterlar ise 1 puan kazanır. Şöyle tam açıklayalım; mesela 6 trader ve 2 hunter var ise, hunterlar uzun vadede toplamda 6 puan kazanır.
   Survival Arena - Bir kişiyi kesme 1 puan kazandırır. Bir eventte en fazla 4 puan kazanabilirsiniz. (spectre puanları dışında ödüllerde mecvut.)
   Kale Savaşı- Bir savaşta en fazla 30 puan kazanabilirsiniz, ve bu 30 kişi farklı kişiler olmalı.
   Battle Arena & CTF – Kazanan takım 5 puan kazanır, guild arena’da bu puan 7 olur.
   Job kill – Her kill size 1 puan kazandırır, puanlarınızı item mall’dan kontrol edebilirsiniz.
   Anti Cheat
   - Öldürdüğünüz birinden tekrar puan almak için 8 saat geçmesi gerekiyor.
   - Eğer öldürdüğünüz kişiden sonra 3 farklı oyuncu öldürürseniz aynı kişi size tekrar puan vericektir.
   Haftalık Limitler
   -Job kill haftalık max 100 olarak sabitlendi.
   -Survival kill haftalık max 70 olarak sabitlendi.
   -Her Fortress War etkinliğinde max 30 puan kazanabilirsiniz.
   -B.A ve CTF haftalık max 50 olarak sabitlendi.
   -Jobbing ise haftalık 300puan olarak sabitlendi.
   Haftalık ulaşabileceğiniz Spectre Point miktarı 600’dür. Her hafta artacaktır ki, yeni başlayacak oyuncularımız da eskilere yetişebilsin.

   Spectre Unique Alanı:
   Bu alana günde bir kez server saati ile 21:00 – 21:10 arası girilebilir.
   Parti başkanında olacak anahtar ile giriş yapılır, parti üyeleride başkan sayesinde girebilir. Job suit gerekmez, fakat buraya girmek için en son levela ulaşmanız gereklidir. İçerideki unique’ler bayağı güçlüdür, fakat droplarıda bir o kadar iyi. İyi bir takım oyunu ve strateji ile, imkansız değil!   Abyss Maze:
   Jangan Cave’den b3 ve b4’ü çıkarıp, güzel bir şekilde editledik. Bu bölgede güçlü Abyss canavarları ile karşılaşacaksınız. Gerçekten güçlü, solo girmemenizi tavsiye ederiz. Giriş ücreti 100m olacaktır, aynı zamanda bu alanın çok değerli dropları vardır! Sadece max level karakterler girebilir.
   Styria Clash:
   CTF benzeri, evente katılanların özel bir alana çekileceği event. Burada job savaşları olacaktır. Her takım, safe zone’dan çıktıktan sonra ölene kadar tekrar giremeyecektir, böylece büyük ortak bir alanda thief-hunter savaşı olacaktır. 20 dakika sürecek bu savaşta, siz oynadıkça treasure box’lar çıkacaktır, bunları toplayınız, işinize yarayacaktır Kazandıkca, daha yüksek level job itemleri kullanıp, daha güçlü bir hal alabileceksiniz!
   Evlilik Sistemi:

   Silkroada biraz aşk hikayesi eklemek istedik, evet buda mı olacaktı dediğinizi duyar gibiyiz. YAPTIK, OLACAK! HER ÇİFTİN EVİ OLACAK, HER EVİN HAVUZU OLACAK, KAPICI YÜZEREK GELECEK!
   Nasıl olacak?
   Donwhang Guild Manager’ın yanında bulunan NPC Feng-Mian’dan evlilik görevi alın. Sonra, eşiniz olmasını istediğiniz kişi ile auto-share partiye girip Marriage NPC’ye gidin(DW blacksmith yanı). Sizden birlikte 3 adet unique kesmeniz istenecek. Bu unique’lere Marriage NPC’den gidebileceksiniz. Bu 3 unique’i kestikten sonra, Marriage Ring kazanacaksınız. Bu yüzük ile, artık partnerinizle evlenebilirsiniz.
   Bunun için bota şu şekilde PM atın. à $[BOT]System /marry (partner ismi). Bu pm’den sonra partnerinize onay için bottan bir PM gidecek, onayı alındıktan sonra mutluluklar diliyoruz!


   Marriage Level: Evlendikten sonra, bu görevleri tekrar yaparak en üst evlilik levelına ulaşıp, daha yüksek buff veren yüzüğe sahip olabilirsiniz. En iyi geçinen çift kazanır!

   Evlilik Ödülleri:
   Serverın görebileceği şekilde bir notice.

   Level 1 Marriage ring (7gün) (Attack Rate 1% increase, Parry rate 1% increase, and STR / INT +1 increase)
   Level 2 Marriage Ring (7 gün) (Attack rate 2% increase, Parry rate 2% increase and STR / INT +2 increase)
   Level 3 Marriage Ring (7 gün) (Attack rate 3% increase, parry rate 3% increase, and STR / INT +3 increase).

   NOT: Marriage level 3 tekrar edilebilirdir, yüzük buffınız biterse tekrarlayabilirsiniz.
   Sadece kendinizle aynı yüzük seviyesine sahip olan biriyle evlenebilirsiniz.


   Spectre Chests:

   Spectral Chest (65% Rate)

   Kazanılabilecek itemler:
   • Golden Dragon Flag.
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • Astral Stone.
   • Immortal Stone.
   • FGW Penalty Remover.
   • Guild Penalty Remover.
   • Clock of reincarnation.
   Lesser Craft Chest (50% rate)

   Kazanılabilecek itemler:
   • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • 1~2 Immortal/Astral
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).   Grand Craft Chest (70% rate)

   Kazanılabilecek itemler:
   • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • 1~2 Immortal/Astral
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).   Lesser Nebulian Chest (40% Success rate)

   Kazanılabilecek itemler:
   • SON Weapon (NO SHIELD)
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • 1~2 Immortal/Astral
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).   Grand Protection Chest (60 Success Rate)

   Kazanılabilecek itemler:
   • SOC Shield
   • Nebula shield
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • 1~2 Immortal/Astral
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).


   Golden Chest (Success rate 100%)

   Kazanılabilecek itemler:
   • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
   • Global Pack (1~3x).
   • Reverse Pack (1~3x).
   • 1~2 Immortal/Astral
   • 1DG Lucky Powder.
   • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).
   • Random Avatar
   • FGW Penalty Remover.
   • Guild Penalty Remover.
   • Clock of reincarnation.
   • Devil Reset.
   Renkli Title
   Renkli title’ların aşırı edit olduğunu düşünüyor çoğu oyuncu, bizce de öyle. Bu nedenle, Spectre’de renkli title’ları sadece özel kişiler için ayırdık.
   Özel kişilere ayırdık fakat, tabii ki sizde duruma göre bir özel kişi olabilirsiniz!

   Streamers: Resmi Spectre yayıncıları için, mor title.
   Supporters: Resmi Spectre yardımcıları, bu renge sahip title kullanacaklar.
   Administrators: Spectre Team; Kai, Paris, Woody.
   Spectre Addict: Bu title magic pop ile kazanılabilecek, ve bazı özel eventlerde ödül olarak verilebilecek.
   Top Players: Top rank oyuncular için tasarladığımız title. Survival Arena, karakter rank, jobbing rank, unique’ler, ve ilk “milyarder”(1 hafta süreli) gibi yarışmalardan kazanabilirsiniz. Bu title, ünvanınızı koruduğunuz sürece sizde durur!   Job Level Yükseltmesi Maksimum job levelini 7 den 12ye yükselttik, ayrıca seviye 7 ile 12 arasında fark edilebilir yeni exp rate düzenlemesi yaptık. Örneğin, seviye 7’ye geldiğinizde 50 kill puanına ihtiyacınız olacak. Öldürdüğünüz her rakip size 1 puan kazandıracak. Eğer ölürseniz, her ölümünüz size yarım puan (0.5) kaybettirecek! Daha yüksek job leveli size daha iyi görünüm ve stat sağlayacak.


   Anti Cheat
   - Öldürdüğünüz birinden tekrar puan almak için 8 saat geçmesi gerekiyor.
   - Eğer öldürdüğünüz kişiden sonra 3 farklı oyuncu öldürürseniz aynı kişi size tekrar puan vericektir.


   Guild Jobbing
   -Guild üyeleri ile yapılan tradelerde gelir arttırılmıştır.
   -Guild üyeleri ile olacak 8/8 parti ile yapılan gelir %20 arttırılmıştır.
   (Sadece point olarak, gold değil)   Job Suits
   Yeni görüntüleriyle getirdiğimiz job suitler, aynı NPC’de sizi bekliyor. Daha iyi olan suitler daha yüksek job level gerektiriyor, iyi bir yarış sizi bekliyor!


   Trade Rotaları
   Yeni rota, veya klasik(şehirden şehire) rota uygulaması için beta sürecinde oylama yapılacaktır, mutlaka katılın. Benim oyum klasik rotaya…


   Job Temple
   Job temple moblarının levelı düşürülüp, taklamakana koyuldu.


   Job Uniques
   Job uniquelerinin de levelları ayarlanıp, işlevsel droplar eklendi. (Crate, silk scroll vb.)

   -Job HWID 1-


   Unique Pet Vehicle
   Size daha iyi bir jobbing deneyimi sunacak, özel tasarım bir pet hazırladık!   Job Title Ödüllendirmesi
   Otomatik sistemimiz her hafta mesleğinde birinci olanları renkli title ile ödüllendirecek.

   • Slaughterer (#1 Thief by ranks)
   • Tenacious (#1 Hunter by ranks)
   • Globetrotter (#1 Trader by ranks)   Bu ödüle sahip olduğunuzda, aynı zamanda saatlik silk ödülünüzde 1’den 2'ye yükselecektir.

   Skill Dengelemesi:
   Bu düzenlemeler şuanda son düzenlemeler değildir, beta aşamasında gerekli görülen yerlerde düzenlemeler yapılacaktır.

   Lightning

   Piercing Force Lvl. 3 magic damage %18 den %20 ye yükseltildi.
   Grass Walking Speed Lvl. 12 %77 den %105 e yükseltildi.

   Cold

   Snow Shield-Novice level atlatmak için [280] INT puanı gerektiriyor.
   Snow Storm-Multishot'ın damagesi %300 den %350 ye yükseltildi.

   Fire

   Flame Body-Trialın damagesi %9 dan %11 e yükseltildi.
   Firewall'un bekleme süresi 5 saniyeden 15 saniyeye yükseltildi.

   Force

   Tüm debuffların tutma oranları azaltıldı.
   Imopotent'ın tutma oranı %80 den %45 e düşürüldü.
   Decay'ın tutma oranı %80 den %55 e düşürüldü.
   Weaken'ın tutma oranı %80 den %55 e düşürüldü.
   Division'un tutma oranı %80 den %45 e düşürüldü.
   Cure Therapy'nin bekleme süresi 20 saniye oldu.
   Force Cure'ın bekleme süresi 20 saniye oldu.

   Bicheon

   Ocean Blade Force'ın yere düşürme olasılığı %50 den %45 e düşürüldü.
   Asura Cut Blade'inerde ki hedefe attığı hasar %50 den %75 e yükseltildi.
   Summit& Depth Bicheon Force size %5 phy/mag damage artışı sağlar, bunun yanı sıra kalkanınızın defansını %100 azaltır.

   Pacheon

   Anti Devil Bow-Strike'ın critical vurma oranı 35 ten 40 yükseltildi.
   Anti Devil Bow-Annihilate'in ciritical vurma oranı 40 tan 45 e yükseltildi.
   5 Arrow Combo'nun bekleme süresi diğer ittirme skilleri ile paylaştırıldı, bunun yanı sıra bekleme süresi artık 5 saniye.   Diverse World - European Skill Dengelemesi
   Daha önce de okuduğunuz gibi, Diverse World Eventi sadece European karakterleri içeriyor.Bu event İÇİN HWID limit 1, fakat biz yinede adil oynamayan gruplar olabiliceğini düşünerekten bazı skilleri kaldırdık ve editledik.

   Bard

   Danslar kaldırıldı.


   Warrior
   Pain Quota kaldırıldı.
   Physical Fence kaldırıldı.
   Magcal Fence kaldırıldı.
   Iron ve Mana Skin güçsüzleştirildi.


   Warlock
   Scream Mask kaldırıldı.


   Cleric
   STR & INT buffları kaldırıldı.
   Bless Spell güçsüzleştirildi.   Özel Görevler

   Spectre Unique Area Key Quest – Bu görevi Quest Manager Feng-Mian’dan alabilirsiniz. Sizden 1000 adet Ice Spectre kesmeniz istenecek, bunları Sky Temple Ice’da bulabilirsiniz. Bitirdiğinizde, görevi teslim edip Unique Bölgesi’ne girmenizi sağlayacak anahtarı elde edeceksiniz.   Evlilik Görevi
   – Aynı NPC Feng-Mian’dan alınabilen evlilik görevi, sizden partnerinizle beraber 3 unique kesmenizi isteyecek. Bu uniquelere Marriage Manager’dan teleport olabilirsiniz. Görevi bitirdikten sonra, Feng-Mian sizi özel bir yüzük ile ödüllendirecek.

   KASILMA
   Herkesin rahatça kasılabilmesi için, yeni alanlar ekledik, buyrun buradan göz atın.


   Roc Mountain
   Mobs level 85~87
   Arabian Coast


   Biraz editleyerek size yeni moblar ekledik, giriş için 85 level ve üstü olmak gereklidir.
   Gold-bot Engellemesi
   Gold botları engellemek adına itemlerin NPC’ye satış fiyatlarını düşürdük. Bunun yerine oyun içi aktivitelerden daha fazla gold kazanabileceksiniz.   Spectre Filtre Özellikleri
   Sınırlamalar, özellikler, bug düzeltmeleri, kısıtlamalar, ve server korunması! Şu an ki filterımızla yakalanıp cezalandırılmadan herhangi bir hile yapmak neredeyse imkansız bunun gibi şeyler, oyuncularımıza herhangi bir rahatsız edici deneyim yaşamadan oyun oynamalarını sağlar.
   *Tek cihazdan en fazla 2 karakter ile giriş yapılabilir.
   *Tek bir IP'den en fazla 6 karakter ile giriş yapılabilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 job suit giyilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Evlilik Bölgesi'ne girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Stryia Clash'a girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Battle Arena'ya girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile CTF'ye girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Survival Arena'ya girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Fortress War'a girilebilir.
   *Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Eventler'e girilebilir.
   *Maksimum + limiti +12 dir.
   *Global ve reversenin bekleme süresi 30 saniyedir.
   *Job suit takılıyken reverse scroll bekleme süresi 30 dakikadır.
   *IP ve HWID banı mevcuttur.
   *Dll bypasserlar için tarama mevcuttur.
   *Exchange bug düzeltilmiştir.
   *Stall bug düzeltilmiştir.
   *Mbot pill bugu düzeltilmiştir.
   *Exit bugu düzeltilmiştir.
   *Speed bugu düzeltilmiştir.
   *+8 ve üstü yapılan alchemyler için filter Notice mevcuttur.
   *Pk modu kaldırılmıştır.
   *Scroll kullanımı sadece şehirde mümkündür.
   *Yere gold atma kaldırılmıştır.
   *SOX itemleri yere atma kaldırılmıştır.
   *Battle Arena'da res atma kaldırılmıştır.
   *Stryia Clash'ta res atma kaldırılmıştır.
   *CTF'de res atma kaldırılmıştır.
   *Client Restartı kaldırılmıştır.
   *180 saniye boyunca Battle Arena'da AFK kalan oyuncular Arena'dan atılır.
   *180 saniye boyunca CTF'de AFK kalan oyuncular CTF'den atılır.
   *Toplama petlerinin sadece 2 sayfa envanteri mevcuttur.
   Karakter Kilitleme Sistemi:
   Olası hack, hırsızlık vb. olaylar için geliştirdiğimiz karakter kilitleme sistemi, güvende olmanızı sağlayacak.

   F6’ya basarak yeni pencereyi açın, sizden istenen PIN ve gizli soruyu yazın. Onaylayın, sonrasında sorduğunuz sorunun cevabını girin. Tekrar onaylayın. Onayladıktan sonra bu pencere bir daha gelmeyecektir ve başka bir pencere açılacaktır. PIN’inizi yazarak “lock” tuşuna basın. Kilidi kaldırmak için F6 > EPIN, PIN girişi > tekrar “lock”.

   Karakteriniz kilitli iken;
   -Storage’e item koyamazsınız.
   -NPC’ye item satışı/alışı yapamazsınız.
   -Silk alışverişi yapamazsınız.
   -Alchemy yapamazsınız
   -Stall açamazsınız.
   -Item atma/alma yapamazsınız.

   NOT: PIN kodunuzu unutursanız websitemizden yönergeleri takip ederek resetleyebilirsiniz.   Otomatik Eventler

   Bir çok yeni ve özel yapım otomatik eventlerimiz dışında, size bir de mükemmel kolaylık sağlayacak event penceresi hazırladık. Bu pencereden eventlere kayıt olup, event içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.   Trivia Event
   En yaygın ve en çok bilinen otomatik eventlerden biri olan trivia event, botlarımız tarafından global ile doğru cevaplayıp kazanacağınız sorular sorar.Eğer verdiğiniz cevap yanlış ise 30 saniye içinde tekrar cevap veremeyeceksiniz. Ödül ise bir miktar silktir.
   Kill The GM
   BOT Donwhang South'ta belirecek ve sizin onu 3 round boyunca kesmeniz için size meydan okuyacak.Botun HP'si oyuncu sayısı arttıkça doğru orantılı şekilde artacaktır.BOT'u öldüren, son vuruşu yapan kişi ödülün sahibi olacaktır.   Search And Destroy

   Haritanın herhangi bir bölgesine botumuz tarafından Unique atılacak ve size bulmanızı sağlayacak bazı ipuçları verecek.Unique'i kesen kişi eventin kazananı olacak.
   Hide & Seek Event
   Silkroad'ın en popüler eventlerinden biri olan bu event, botlarımız tarafından yapılacak. BOT haritada rastgele bir yere saklanacak ve size ipuçları verecek. BOT'un pazarından itemi alan ilk kişi kazanacak.   Survival Arena

   Event başladıktan sonra, diğer oyuncular gibi sizde odaya teleport olacaksınız, herkes Sarı PVP Cape kuşanacak. Amacınız öldürebildiğiniz kadar çok öldürmek ve olabildiğince az ölmektir. En çok öldürme ve en az ölüme sahip 5 oyuncu kazanan olarak ödüllendirilecektir.   Last Man Standing Event

   Event başladıktan sonra, sadece 1 canınızın olacağı odaya otomatik olarak ışınlanırsınız.Eğer ölürseniz otomatik olarak şehire teleport edileceksiniz ve diskalifiye olacaksınız. Son kalan kişi herşeyi alır!   Racing Event

   Event başladıktan sonra otomatik olarak Racing bölgesine teleport olursunuz. Herkes kayıt olup bölgeye gelene kadar hareket edemeyeceksiniz. Herkes geldiğinde rastgele pet verilecek. Event bitene kadar petleri kapatmanız ve reverse kullanmanız mümkün olmayacak.   Lottery Event

   Bu event sizi zengin veya fakir yapabilir. Küçük ve orta lottery biletleri Fei Hung NPC'sinde gold karşılığı satın alınabilir. Aldığınız her bilet kazanma şansınızı arttıracak. Günlük 10 kazanan olacak ve 00:00 da duyurulacak.   Özel Trade Artışı Eventi

   Saat 21:00 dan 23:00 a kadar jobbing gelirleri %50 artacak.   Guild War Event

   BOT'umuz event başlamadan 20 dakika önce duyuru yapacak.Tek bir alanda en fazla 4 farkı guild 20 dakika boyunca savaşacak.En çok öldürme ve en az ölüme sahip guild savaşı kazanacak.   [Guild War Event]'e nasıl kayıt yaptırılır?

   Guildi en az 20 kişi olan ilk 8 guild masterı BOT'umuzdan bütün guilde gönderilecek bir mesaj alacaktır.Doğrulamayı kabul eden tüm guild üyeleri bölgeye teleport olacak.Kazan guildin üyeleri ödüllendirilecek.   Job War-Behemot Eklemesi

   Botumuz event başlamadan 10 dakika önce duyuru yapar.Tüm oyuncular job suitlerini giymiş olmalı ve 50m fiyatı olan katılım biletini almış olmaları lazım.BOT eventi başlatınca,Behemot trans peti spawnlanır ve gezmen gereken şehirler duyurulacak. Eventi kazanan kişinin karakterine 150m eklenecek. Unutmayın 1 HWID'den sadece tek bir bilet evente katılabilecek.   Hunger Games

   Bu etkinliğe event kayıt penceresinden kayıt olabilirsiniz. Event başladığında silahlar, tek bir speed drug, 100 hp/mp potu, ve 2şer tane 15 saniye süren %20 attack/def scroll bulacaksınız.
   Öldürdüğünüz her kişi başına setinizin +sı [+1] artacak ve bunun yanı sıra 20 hp/mp ve vigor potu, 500 adet arrow, ve 10 adet purification pill kazanıcaksınız.   Amaç:

   Event başladığında tasarlanan event haritasının ortasında bir ''Hunger Games Box'' spawn olur.
   Bu kutu [+2] set arttırması, 50 adet hp/mp potu, iki tür pillerden, 5 vigor grain, 500 adet arrow, ve 2 şer adet 15 saniye süren %20 attack/def scroll içerecek.Takım olmak yasaktır cezası ise diskalifiye olmaktır.
   2 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ''Hunger Game Box'' spawn olacak.
   10 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ''Hunger Game Box'' spawn olacak.
   20 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ''Hunger Game Box'' spawn olacak.
   30 dakika geçtiğinde, hala kazanan olmazsa Hunger Games BOSS şehrin ortasına atılacak.BOSS'u kesen kişi eventin kazananı olarak title alacak.
   Elimination

   Bu karşılaşma 2 takım içerir, her takım maksimum 8 oyuncu içerebilir, bu eventte sadece 15 takım yer alabilecek buda demek oluyor ki sadece 240 oyuncu (bu miktar oyuncu sayısına göre arttırılabilir).Kayıt olan yarışmacılar tasarlanan event bölgesine teleport edilir.Bu eventin amacı uniqueyi yada karşı takımı kesmektir. Ölen oyuncular gelecek rounda kadar dirilmeyecek.Her round 20 dakikadır ve kazanan takım en iyi 3 round arasından seçilir.

   ÖNEMLİ NOT: Event ödülleri, yapım aşamasındadır ve ilerleyen zamanlarda, tam olarak belirlenip eklenecektir. Halihazırda yazanlarda, değişiklik olabilir.


   ÖNEMLİ NOT 2: Eventlerin bazıları server başlangıcından 3 gün, bazıları ise 7 gün sonrasında aktive edilecektir. Tarih geldiğinde, anons edilecektir.


   OFFLINE EVENTLER
   Facebook sayfamızda, hala yürürlükte olan 2 adet paylaşım eventi, ve yorum eventi mevcuttur. Paylaşım eventlerine katılarak silk, yorum eventine katılarak ise fellow pet kazanabilirsiniz.
   http://www.facebook.com/SpectresOnline   Share Event #1 – 20x 1,000 silk!


   Share Event #2 – 10x Başlangıç Paketi


   Comment Event #1 – 10x Fellow Pet
   DISCORD DAVET EVENTİ:

   Discord kanalımıza gelip, kendi davet linkini yaratıp en fazla arkadaşını aramıza katan 5 kişiye, 1,000 silk!   Paris#1337


  2. #2
   XocTaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   08 Eylül 2017
   Şehir 
   AntaLya
   Konular 
   27
   Mesajlar 
   54
   Beğenme 
   15
   Beğenilme 
   25
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Başarılar güzel bir çalışma olmuş. Beta sürecinde inceledim. Çok emek verilmiş.

  3. #3
   SfSrky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   Eskişehir
   Konular 
   12
   Mesajlar 
   211
   Beğenme 
   8
   Beğenilme 
   4
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Bugün itibariyle oyuna dahil olduk , server herşeyin hakkını veriyor.Emeğinize sağlık.

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)  Giriş