Bu tanıtım yazısını okuyan herkese selamlar. Öncelikle şunu bilmenizi isterim, oyunu editlerken, çeşitli sosyal medya hesaplarını (Linkedin, Facebook, v.b) hazırlarken firma sahibi olarak değil bir oyuncu gözü ile projemi tasarladım.


Oyunun web sitesi tasarımı, editleri, reklam grafikleri (Logo hariç) ve sosyal medya yönetimi kendime aittir. Şu an devlet kurumunda çalışmaktayım fakat üniversite eğitimimi yazılım bölümünü bitirdiğim için bu server açtım. Hem bilgilerimi taze tutmak hemde koyu Silkroad Online Oyuncusu olarak böyle bir projeye adım atmış bulunmaktayım.


Oyunun seviyesini zor yapmamda ki sebep oyuncular çeşitli sebeplerden dolayı bu oyunu oynamaktalar. Çoğunluğu bir şeyi elde edemediği için, yapamadığı için, anlaşamadığı için veya çeşitli sebeplerden dolayı bırakmaktalar. Kimiside private server sahibinin veya sunucunun yanlışlarına maruz kalarak bırakıyorlar. Ben bunu engellemek istedim. Sunucu ve edit işlemleri, sosyal medya ve web sayfası tasarımı, oyun desteği servisi olmak üzere bütün hizmetleri bizzat kendim sağlamaktayım.


İnsanlar oyunlarını oynarken saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde, rekabetin ve güçün farkına vararak özledikleri oyunu tekrardan yaşamalarını istedim. Emek server olmasındaki en büyük sebep insanların bir şeyleri elde etme yeteceğine tekrardan kavuşmasını ve dayanışmanın internet ortamında da olsa ne kadar güzel bir şey olduğunu tekrardan hatırlatmak için böyle bir oyun kurdum.Kale kaybedip oyunu bırakmak yerine, o kaleyi nasıl kazanamadım diyerek hırs yapan guildlerin veya playerların oynayabileceği bir oyun oluşturdum.


Violent Arise Online SİLK SATIŞLI bir oyundur. Tarafımızdan item, gold satışı bulunmamaktadır. Satışta bulunan eşyaların büyük çoğunluğu NPC'lerde bulabilecekseniz. Tek farkı cins ve özellik olarak bir başka eşyayı NPC'ye koydum.Aynı zamanda oyunumda çeşitli güncellemelerle gelecek 30+ güncelleme bulunmaktadır. Bu güncellemeleri yukarıda eklediğim resimdeki "UPDATE" kısmında bulunan periyotlara göre sizlere sunacağım.


Böylece sabit bir oyun anlayışı ile karşı karşıya kalmayacaksanız. Oyunculuğunu ön plana çıkartanların zevkle senelerce oynayabileceği Violent Arise Online'a hoşgeldiniz.


[MEDIA=youtube]MQ_lXb4vh5U[/MEDIA]


Violent Arise Online 01.10.2018 tarihinde açıldı. Zor sınıf statüsünde bir oyun olduğunu söylemiştim. Bu sebepten dolayı oyuna abartılı bir kullanıcı beklememekteyim. Herkesin tercihleri farklıdır. Zoru seven, acaba server kapanacak mı diye düşünmek istemeyen, mücadeleyi ve ekip ruhunu özleyen kişilerin oynayabileceği bir yerdir. Hepinize teşekkür ediyorum.


Web sayfası : www.violentarise.com
(YENİ) Destek Çözüm Merkezi : destek.violentarise.com
Facebook adresi : Violent Arise Online