Introduction- Giriş:
Değerli oyuncular, Silkroad Online tarihinde yeni bir çağ başlatacak eşsiz projemiz 'Moira Games ' i sizlere sunmakta gurur duyarız. Moira ilk kez bir yıl önce açıldı, yalnızca iki kişilik kadro ile yüzlerce kişi ile uğraşmaya çalışıyorduk. Şimdi ise silkroad private serverlarında uzun yıllar deneyimli 4 kişilik daha güçlü bir kadro ile geri dönüyoruz. Sizi nelerin beklediğini görmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Moira, bir yandan oyunun çekirdeği olan Job savaşlarına önem veriyoruz, diğer yandan oyuna gereğinden fazla edit eklemeden olabildiğince eğlenceli tutmak için büyük çaba sarf ettik. Özetle hem eski hem yeniyi bir araya getirerek dengeli bir oyun yarattık. Bazılarınız bunu klişe olarak görebilir, fakat tüm gücümüzle söylüyoruz, eski silkroad zamanlarını geri getireceğiz! Eski oyun teması koruyarak ve orijinal silkroad ve private serverlar arasındaki hataları düzelterek bunu yapabiliriz. Kendi kendinize ‘’eski silkroad zamanlarını geri getirecek saçma bir server daha’’ demeden önce bize bir şans verin ve konuyu okuyun, söz veriyoruz pişman olmayacaksınız. Server özellikleri Aşşağıda Belirtilmiştir ve – başarana kadar çoğu şey imkânsız gözükür. Burada söylediğimiz sözler neler göreceğinizi anlatmaya yetmez, yeterince ilginizi çektiğimizi düşünerek sizi konuyu okumaya davet ediyoruz.

About Us –Hakkımızda:
Biz bu oyunu 2005’ten beri oynayan , oyunun kendi kurucusu tarafından nasıl berbat edildiğini görmüş birkaç profesyonel eski oyuncularız, neyse ki bunu değiştirmek için ve ölen oyunu diriltmek için buradayız.


Açılış Tarihi: 27/10/2018 20:00

MoiraGames Ekibinin Hazırladığı 100 Cap Sade, Şık ve bi okadar'da yenilikci tad Alabileceğiniz bir Server.

Oyunumuzda Seal of Sos - Seal of Moon Olmak üzere 2 Adet Sox Çeşidi vardır. SoS İtemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir 30 35 Bin Mobda 1 Adet düşecek Şekilde Ayarlanmıştır.

SoM İtemler Oyunumuzun 2. haftası Donwhang Item's Shop'a Coin & Gold bar karşışığı Eklenecekdir. Silah & Weapon Accessory Olmak üzere.

Medusa, Roc, Unique'lerinden Drop Olarak; TL Token, Global & Adv+2 Parçcaları Düşmektedir.

Her Job Level 7 Olduğunda F10 İtem Mall Kısmında 50 Job Point Eklenir. 200-400-600-800-1000 Puana Ulaştıkca Job Suitiniz & JobDebuff'larınız 1'er Kademe Yükselir.

Donwhang'da bulunan Quest Manager Allice Npc'sinden Kesme & Toplama Görevi yaparak Oyun icerisinde bulunan Box & Coinlere Sahip Olabilirsiniz.

Günün belirli Saatlerinde Survival Arenaya Katılıp PvP yaparak Honor Rank Sıralamasına girebilir. Honor Buff Elde Edebilirsiniz. Sistem Sizlere Notice Olarak Haberdar Eder.

Aylık Guild Yarışı Etkinliğine Tüm Guild Masterleri Katılabilir. Her Ayın 25.'de Guild Rank 1. Olan Guild Masterine 50 TL Epin Admin tarafından yüklenir. Guild GP Bağışı olmayacaktır.

Hotan Kalesi Sizleri bekliyor. ilk Kale Savaşını Kazanan Guildin Direk Olarak Banka Hesabına 75 TL Havale Edilecektir. (Koşulsuz Şartsız.)

Hem TR Hemde ENG Support Ekibimizle Sizlere Gerek Facebook, Skype, Ts3, Discort Kanallarımızdan 7/24 Destek Sağlayacağımızdan Emin olabilirsiniz.

Donwhang'da bulunan Npc'mizden 8-14 Degree Model Switcher'lere Hem TL Karşılığı Sahip Olabilirsiniz.

Oyun Sistemimiz 2 3 Haftalık bir sistem değil, en az 1.5 Ay Dolu Dolu oynanabilecek bir rate ile ayarlanmıştır. Unutmayın Biz Amatör Kişiler değil. Silkroad Game Editörlük konusunda Uzman Kişileriz.
♞Cap | 100.


Fark ettik ki en sevilen, en eğlenceli ve en maceralı cap 100 cap. Bu yüzden oyunumuzu 100 cap olarak açmaya karar verdik.
♞ Irk | Chinese Only.
Bu zamana kadar hiç kimse EU ve CH ırkları arasındaki dengeyi tam olarak düzeltemedi. Herkes için en dengeli bir oyun olabilmesi için oyunumuzda sadece CH karakter olacaktır.


♞ Exp | x90


♞ Party Exp | x110


♞ Mastery | 330.


♞ Anaşehir| Donwhang.


Donwhang hepimizin favori ana şehridir, haksız mıyım? Moira'da ana şehir Donwhang olacaktır. Pek çok önemli NPC ve TP noktaları burada olacaktır. Özetle, Donwhang evimiz
♞ Max Plus | +12.


Moira'daki en yüksek + olayı gerçektir. En yüksek + işini düzenledik yani eğer +12 iteme sahipseniz bunu +13'e deneyemeyeceksiniz. Yani iteminiz +13 olup siz teleport olduktan sonra geri +12 olması gibi saçma sapan şeyler olmayacak. Denemeyin.
♞ Alchemy fuse time | 2 seconds.
Alchemy'de geçme süresini 2 saniyeye düşürdük. Yani iteme bir şey bastığınızda 2 saniye içerisinde ne olacaksa olacak. Bu kesinlikle daha az can sıkıcı!


♞ Guild Başlangıç Level | 1.♞ Mevcut Olan Kaleler
Hotan ve Constantinople kaleleri açık olacaktır.
♞ Üst Üste İtem Koyma (Pot, Pill, Vigor, Luck Powder, Stone, Elixir)


Üst üste item koyma sınırını arttırdık ve 5000 olarak ayarladık.

MoiraGames 'te Kervan Çekmek Çok eğlenceli bir hal aldı. Jandan, Donwhang, Hotan, Special Güzergahları Aktiftir. MoiraGames bir yandan Eskiyi tatdırırken bir yandanda yeniyi kazanmayı hedefliyor.
her job Level 7 Oluduktan sonra Relog(Restart) Atmanız durumunda 3 Adet Job Coin & 50 Job Point Kazanırsınız. Job Pointleriniz F10'da Silk bölümünde görünmektedir.
200-400-600-800-1000 Job Puanına ulaştığınızda Job Suit ve buflarınız otomatikmen 1'er kademe yükselir.


Job Coinler İle Seal of Moon Set Patçası & Silah almanız için gerekli olacaktır.
Ph bot günümüz Sistemlerinde, Oyun düzenini bozan en büyük etkenlerden bir tanesi, MoiraGames Olarak biz buna bir son vermek amaçlı bir sistem yaptık. Bu sistem daha önce bir kaç server'de kullanıldı ve sonuçları gercekten iyiydi. Ph bot'u tamamıyla engelleyemesekte Mani olmaya çalıştık. S


✯Seal of Star Itemler;
Seal Of Star itemler 92+ Moblardan Drop Olarak Elde Edilmektedir. Drop Rate Oranı :0,0000146 Ortalama Günde 1-2 Tane Düşecek Şekildedir.

✯Seal of Moon Weapon
Seal Of Moon Weapon'lar Oyunumuza 3. hafta yapılan bakımdan Sonra Getirilecektir.
Job Coin & Gold Bar ile MoiraGames Items'Shoptan Alınır. Drop Olarak ekli değildir.

✯Seal of Moon Set Parçaları
Seal Of Moon Set Parcaçaları Oyunumuza 3. hafta yapılan bakımdan Sonra Getirilecektir.
Job-Arena & Gold Bar ile MoiraGames Items'Shoptan Alınıacaktır. Drop Olarak ekli değildir.

✯Seal of Moon Accessory;
Seal Of Moon Accessory Itemler Oyunumuza Npc'ye Kale Savaşı Sonrası yapılacak Olan bakımdan Sonra Getirilecektir. Fakat Job Cave Uniquelerinden %10 Ihtimalle Drop olarakta elde edilmektedir.
Npc'ye Eklendikten sonra Arena Coin & Gold bar ile Alabilmeniz'de mümkündür.

✯Seal of Sun Itemler;
Seal of Sun Itemler Oyunumuzda hem Drop, Hemde Coin Sistem olarak Kapalıdır. hiç bir şekilde elde edilemez. Sebebi ise Oyun dengesini gerçekten bozmasıdır.
✯COLD;


- El yakmalar 15 saniye olmuştur. Nukeler Fire ile eş değerdedir.✯LIGHTHING;


-El yakmalar 15 saniye olmuştur. Nukeler Fire ile eş değerdedir.
-Force Piercing Force 18%'den 22% olarak güncellenmiştir.
-Speed 112% olarak ayarlanmıştır.✯FIRE;


- El yakmalar 15 saniye olmuştur.
- Phy DMG increase buff 9%'dan 12% olarak güncellenmiştir.
- Firewall -Icewall 10 saniye cooldown olmuştur.✯BICHEON;


- Bowun Devil Celestial Beast Arrow skilline Bleed eklenmiştir.
- Anti Devil Bow Annihilate: %45 olarak güncellendi.
- Combo skillerinin tekrar kullanım süresi 3'ten 6 saniyeye çıkarılmıştır.✯FORCE;


- Heal series skill tree: 15 saniye Saniye olarak ayarlandı.
- Force cure series skill tree: 15 Saniye olarak ayarlandı.
- Impotent: 80%'den 30 olarak güncellendi.
- Weaken: 80%'den 55 olarak güncellendi.
- Decay: 80%'den 55 olarak güncellendi.
- Division 80%'den 45 olarak güncellendi.
Guıld/Job Battle Arena kazanan [15], kaybeden [4] Arena Coin.
Party / Random Battle Arena kazanan [9], kaybeden [2] Arena Coin.

https://www.facebook.com/moiragames.us/