• Advertising Here (Bu Alana Reklam Verebilirsiniz)
  • [Ravin Online] Cap 100 - D10 - CH & EU - Grand Opening 20-8-2019
  • XEON Online | 130 Cap - CH * EU - 1500+ Online Player!
      Bypeerles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      2
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      9
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

GM SPY BUGUN OLAN KONU HAKINDA GEREKENIN YAPILMASINI RICA EDIYORUM KIMSE ANASINI BACISINI SOKAKDAN TOPLAMIYOR BU BIRDEGIL IKI DEGIL ÜC DEGIL BU ADAM HADDINI ASDI SAHSIN ** NICK- Antoinette ** BU SAHIS NERDEN BULUYOR BILMIYORUM MILLETIN ANASINA BACISINA KUFUR ETMEYI USLUBUNU BOZMA DEDIKCE KUFUR EDIYOR ** KUFUR BAN SEBEBI DIYE BILIYORUM GM SPY BELIRTIYOR. BUNUN AGIR BI CEZASI OLMASI GEREKTIGINI VE BUKISINN HERA EKIBININ ARSINDA OLMADIGINI DUSUNUYORUM BEN KUFUR ETMEM EDENLERI DE ELIMDEN GELDIGINCE UYARIYORUM BU KONU CANIMI COK SIKTI BUGUN OYUN BU SONUCDA BIRBIRINI KESERSINDE KESILIRSINDE BU SEKILDE KUFUR ETMEKDE NE OLUYOR. EGER KUFUR SERBEST ISE BILELIM NASIL BI OZGUVEN DIR ANLAMIYORUM BIRI BANA ACIKLASIN BUNU VE BU ADAMIN ETIGI KUFURERIN AGIR BI BEDELININ OLDUGUNU DUSUNUYORUM BUGUN BANA EDEN YARIN SIZE EDER BUYRUN OKUYUN EMINIM KONUMDA HAKLI OLACAGIMI GORECEKSINIZ.!![IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][![image](http://i.hizliresim.com/6NJNEl.jpg)]...im.com/6NJNEl)[/IMG][IMG][/IMG]

QnLyDie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      12
      Beğenme 
      20
      Beğenilme 
      76
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

BU OYUNDA KENDINII NE ZANNEDIOR COK MERAK EDIORM KRAL FILANMI YOKSA YOKSUL HERIFIN TEKIMI !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

BU OYUNDA KENDINII NE ZANNEDIOR COK MERAK EDIORM KRAL FILANMI YOKSA YOKSUL HERIFIN TEKIMI ! MIILLETE PK OLUOR SONRA DUSMAN OLUYOR DEISIK BISILER PESINDESIN EVLAT VAZGEC BU YOLDAN SENIN YURDUGUN YOL CAMURLU ! ! GEREKENI YAPARSANIZ IYI OLUR ARTK BENCE

Aykutkalmuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      5
      Beğenilme 
      8
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Kımse Kımsenın hakkında bu şekılde konuşma hakkı yokne kadar tanısan veyafta tanımasan da hiç bir önemı yok fahrı senı severdım ama bu davranısından dolayı senı kınıyorum bu taraf tutmamdan kaynaklanan bırsey deıl bu kadar agır konusmaları kımse haketedemez gerekenın yapılmasını ıstıyorum saygılar ... PASA

MAESTR0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      2
      Beğenilme 
      4
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Küfür hic bir şekilde haklı görülemez gereken ne ise yapılmasını ıstıyoruz .
      Alıntı Bypeerles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      GM SPY BUGUN OLAN KONU HAKINDA GEREKENIN YAPILMASINI RICA EDIYORUM KIMSE ANASINI BACISINI SOKAKDAN TOPLAMIYOR BU BIRDEGIL IKI DEGIL ÜC DEGIL BU ADAM HADDINI ASDI SAHSIN ** NICK- Antoinette ** BU SAHIS NERDEN BULUYOR BILMIYORUM MILLETIN ANASINA BACISINA KUFUR ETMEYI USLUBUNU BOZMA DEDIKCE KUFUR EDIYOR ** KUFUR BAN SEBEBI DIYE BILIYORUM GM SPY BELIRTIYOR. BUNUN AGIR BI CEZASI OLMASI GEREKTIGINI VE BUKISINN HERA EKIBININ ARSINDA OLMADIGINI DUSUNUYORUM BEN KUFUR ETMEM EDENLERI DE ELIMDEN GELDIGINCE UYARIYORUM BU KONU CANIMI COK SIKTI BUGUN OYUN BU SONUCDA BIRBIRINI KESERSINDE KESILIRSINDE BU SEKILDE KUFUR ETMEKDE NE OLUYOR. EGER KUFUR SERBEST ISE BILELIM NASIL BI OZGUVEN DIR ANLAMIYORUM BIRI BANA ACIKLASIN BUNU VE BU ADAMIN ETIGI KUFURERIN AGIR BI BEDELININ OLDUGUNU DUSUNUYORUM BUGUN BANA EDEN YARIN SIZE EDER BUYRUN OKUYUN EMINIM KONUMDA HAKLI OLACAGIMI GORECEKSINIZ.!![IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][![image](http://i.hizliresim.com/6NJNEl.jpg)]...im.com/6NJNEl)[/IMG][IMG][/IMG]

Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      539
      Beğenme 
      795
      Beğenilme 
      597
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Gerekli ceza verilecektir.

Konular 
      2
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      9
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

UMARIM AGIR BI CEZA OLUR KIMSE KIMSENIN ANASINA BACISINA KUFUR EDIP HAKARET ETME HAKINA SAHIB DEGIL .!! ILGINIZ ICIN TESEKURLER.

Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      539
      Beğenme 
      795
      Beğenilme 
      597
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Gerekli ceza verilmiştir.

Konular 
      2
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      9
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

TEŞEKURLER IP BAN VS.?

Konular 
      2
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      9
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

MERHABALAR ALI BEY NASIL BIR CEZA VERDINIZ BILMIYORUM ADAM HALLA KUFUR EDIYOR SABRIM TASMAYA BASLADI GEREKENI YAPIN LUTFEN AKSI TAKTIRDE BENDE AZIMI BOZACAGIM. CET BLOCK ATIYORSUNUZ CARA DIGER CARDAN KUFUR EDIYOR ADAMDA VAR 20 CAR BU BI COZUMU SIZCE MILETIN ANASINA BACISINA KUFUR EDIYOR VERILEN CEZA SADECE CARA CET BLOCK MANTIKLIMI SIZCE BUKADAR HAFIF CEZA ODUL BU KISIYE LUTFEN RICA EDIYORUM GEREKEN CEZAYI VERINIZ BENIM YERIME KOYUN KENDINIZI ADAM HALLA KUFUR EDIYOR ANAMIZA BACIMIZA YETER YETER..!!

bahags81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      2
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

katılıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş

Giriş