• Advertising HERE
 • Buraya REKLAM Verebilirsiniz
  1. #1
   Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   12 Ocak 2012
   Şehir 
   Istanbul
   Konular 
   234
   Mesajlar 
   6,350
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   540
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    

   Merhabalar,

   SpySRO - Rome(100CAP) sunucumuzda oyuncularımıza yardım edecek olan "Supporterlar" oyunumuzda aktif olmaya başlayacaktır. Öncelikle belirtmek isteriz ki bu göreve gelecek olan kişilerin herhangi bir ayrıcalığı bulunmamaktadır. Bu kişiler, oyun içerisinde sizlere zaman zaman problemleriniz çözmeye yardım etmeleri yanı sıra bizlere ulaşamadığınız taktirde görevli kişilere problemlerinizi iletebilirsiniz.

   Bu rütbeye sahip olan kişilerin başlıca görevleri :
   • Öncelikli olarak forum adresimizde ki düzeni ve dengeyi sağlamak.
   • Yine aynı şekilde forum adresimiz üzerinde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek.
   • Sürekli devam eden bir problem gördüklerinde, bu problem hakkında detaylı bir tanıtım, soru&cevap konusu hazırlamak.( Sıkça Sorulan Sorular ) gibi.
   • Aynı şekilde, forum adresimiz üzerinden sahip oldukları görevler doğrultusunda "Discord" adresimizde'de etkin olarak görev alacaklardır.
   • Forum ve discord adresimizde ki dengeyi sağladıklarında ise, oyun içerisinde de bazı görevleri olacaktır. Fakat bu görev veya görevler herkese verilmeyecektir.
   • Aynı şekilde, forum adresimiz üzerinde veya oyun içerisinde yaşanmakta olan kriz durumları doğrultusunda, oyuncularımıza karşı doğru, kesin ve net bilgi aktarımı yapmak.
   • Forum içi veya oyun içi, herhangi bir açığı, problemi, hatayı, eksiği bizlere bildirmek.


   Peki bu kişilerin oyun içerisinde ne gibi yetkileri olacaktır ?

   Herhangi bir özel yetkileri ve daha da önemlisi bir ayrıcalıkları olmayacaktır.

   Bununla beraber, forum adresimizde gösterdikleri tutumlar göz önüne alınarak kendileri ile iletişime geçilip oyun içerisinde başka görevlerde verilebilir.

   Lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.   "Supporter" olan herhangi bir kişinin görev alanı kişiliğine, bilgisine, aktif olduğu bölüme göre değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden bütün "Supporterlarımıza" görevleri doğrultusunda danışmanız önerilir.

   Sıkça karşılaşmakta olduğumuz soru olan, "Peki Biz Nasıl Bu Göreve Gelebiliriz"

   Bunun cevabı oldukça basittir, kendinizi oyun içerisinde, discord adresimizde ve forum adresimizde aktif bir şekilde göstermektedir. Göreve gelen hiç bir kimsenin herhangi bir ayrıcalığı yoktur. Bu göreve bütün kullanıcılarımız gelebilir fakat belirtilenler üzerine kendinizi kanıtlarsanız tabii ki bu göreve gelebilirsiniz. Olayları başka yere çekmeye çalışan oyuncularımız olacaktır bu yüzden bu kişilere şimdiden bir uyarı yapmak istiyoruz, bu tarz kişilere itibar göstermeyiniz ve bu kişileri lütfen bizlere bildiriniz.

   Ayırca oyun içerisinde görevli olan "Supporter" arkadaşlarımız, "Yeşil Global" kullanacaktır.   Supporter EsteeM : Kendisi hakkında fazla bir bilgi vermeye bile gerek yok zaten kendisi 3-4 yıldır bizimle birlikte sizlere yardımcı olmaktadır. Kendisine bütün işlemlerinizde her şekilde güvenebilirsiniz. Kendisi oyun içerisinde aracılık işlemlerinde sizlere yardımcı olacaktır ve ayrıca forum, discord kanallarımızda da aktif olarak sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.


   Supporter Tamina : Tamina adlı kullanıcımız 2012 yılından beri forum adresimizde aktif bir şekilde oyuncularımıza yardımcı olmaktadır. Daha önemlisi yapılan herhangi bir güncellemede veya değişikliğinde kendi fikirlerini düzgün ve mantıklı bir şekilde belirten bizlerin durumların göremediğimiz taraflarını görmemizi sağlamaktadır. Kendisi bir süre önce "Forum Adresimiz" üzerinden forum görevlisi olarak'ta etkin bir şekilde görev almıştır. Aynı şekilde kendisinin oyun bilgisini göz önüne aldığımızda, Tamina adlı kullanıcımızın "Oyun İçi" destek ekiplerinin ilk üyesi olması gerektiğine karar vermiş bulunmaktayız. Tabii ki, kendisi yinede hem forum adresimiz hemde oyun içerisinde sizlere elinden geldiğince destek olmaya çalışacaktır. Fakat ağırlıklı olarak oyun içerisinde yardıma ihtiyacı olan oyuncularımıza ilgi gösterecektir. Oyun içerisinde yaşamakta olduğunuz herhangi bir problemi Tamina'ya iletebilirsiniz. Unutmayın ki, kendisi sizlere yardım etmek için bu göreve getirilmiştir ve hiç bir şekilde hiç bir kimsenin kötü bir amacı yoktur. Bu yüzden yazışmalarınızda veya problemlerinizi belirtirken lütfen saygı sınırlarını aşmayınız. Kendisinde herhangi bir problem görürseniz bizlere iletebilirsiniz.


   Supporter Gia : "Gia" adlı kullanıcımızı "Discord" kanalımız üzerinden takip etmiş bulunmaktayız. Kendisinin "Türkçe ve İngilizce" kanallarda gösterdiği çabayı sunucumuzun hem açılmadan önce hemde açıldıktan sonra gerçekten fazlası ile yeterli bulduk. Kendisi ile yapmış olduğumuz konuşmalar doğrultusunda kendisi "Discord" kanalımız üzerinde aktif olarak "Yabancı ve Türk" oyuncularımıza destek verecektir. Belirtmek isteriz ki, kendisinin oyun içerisinde herhangi bir yetkisi veya görevi bulunmamaktadır. Kendisi gerekli gördüğü taktirde oyun içerisinde bulunan yabancı kullanıcılarımıza destek verebilir. Fakat "Gia" adlı kullanıcımız sadece "Discord" kanalımız üzerinden yetkili olacaktır.


  2. #2
   Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   12 Ocak 2012
   Şehir 
   Istanbul
   Konular 
   234
   Mesajlar 
   6,350
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   540
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   #Güncel

  3. #3
   Riko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   27 Temmuz 2012
   Şehir 
   İzmit
   Konular 
   232
   Mesajlar 
   5,041
   Beğenme 
   490
   Beğenilme 
   341
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hepimize hayırlı olsun. Kaliteyi her zaman en üstte tutmaya çalışacağız. Aracılık konusu birkaç gün içerisinde yayınlanacaktır.

   İyi forumlar.

   EsteeM.
   https://i.hizliresim.com/2EOBzq.png
   "Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır, ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir."
   - Mustafa Kemal Atatürk

  4. #4
   Hoslex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   05 Ocak 2013
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   57
   Mesajlar 
   1,594
   Beğenme 
   293
   Beğenilme 
   234
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Daha iyi bir platform olma yolunda devam ediyoruz !

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler  Giriş