• [SpySro] Aege 100 Cap Only CH - Drop System / 1 Mayıs Beta - 8 Mayıs Büyük Açılış
  • Rome Online | 110 Cap - EU - CH | Drop - Box System | Full Aktivite | 12.06.2020
  • [Robex Online] Cap 100 - D10 - CH & EU - Grand Opening 20-02-2020
  • XEON Online | 130 Cap - CH * EU - 1500+ Online Player!
      Modifight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      43
      Beğenme 
      35
      Beğenilme 
      70
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Kudüs olayı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Neler yapılmalı sizce neden böyle yapıyorlar ?
      Tek tesellim kaldı oda hayalin

-Müslüm Gürses

Antoinette - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      39
      Beğenme 
      373
      Beğenilme 
      200
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

ABD ye peşkeş çekenler ve Türkiye Topraklarını karış karış yahudiye satanlar terörist başına sayın diyenler PKK yı davul zurna ile karşılayanlar kendi ÜLKESİ ne bakmayıp oy için milyonlarca süriyeli yi bu toprakalarda kendi halkından iyi besleyenler yolsuzluk hırsızlık herşeyi yapanlar bunuda izleyecekler merek etme bi gece ansızın geliriz diyenler 15 yıldır gidecekelr daha SİYASET ile işim olmaz ama bu ülkenin gerçekleri bunlar tartışçak kimseyi bile bulamıyoruz ses çıkardınmı ya hapistesin ya mezarda valla bu ülke MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü çok özlüyor ADALET yok EŞİTLİK yok HIRSIZLIK,YOLSUZLUK,RANT, herşey var herkes PARAYA tapıyor bugün KUDÜS yarın TÜRKİYE bu üleki yönetenler mutlaka bir gün gidecek fakat bü gidişat hiç iyi değil bu bi gerçek acı bi gerçek MÜSLÜMANLAR birbirlerini katlettikçe ABD,İSRAİL ve diğer düşman ülkeler kafalarına göre herşeyi yapıyorlar düşüncem şu bu düzen bu zihniyet DEĞİŞMELİ DOSTA DÜŞMANA GÜCÜMÜZÜ GÖSTERMELİYİZ ve ARAPLARIN UŞAĞI NEDE BAŞKA ÜLKELERİN UŞAĞI olmamalı bu ülkeyi yönettiğini zannedenler...
      Eski Nick: EmiliaClarke
      Yeni Nick: Antoinette

SpySro Hera

Antoniette
      Louisa_Clark
      M_K_ATATURK_

Modifight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      43
      Beğenme 
      35
      Beğenilme 
      70
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı OpTiMusT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ABD ye peşkeş çekenler ve Türkiye Topraklarını karış karış yahudiye satanlar terörist başına sayın diyenler PKK yı davul zurna ile karşılayanlar kendi ÜLKESİ ne bakmayıp oy için milyonlarca süriyeli yi bu toprakalarda kendi halkından iyi besleyenler yolsuzluk hırsızlık herşeyi yapanlar bunuda izleyecekler merek etme bi gece ansızın geliriz diyenler 15 yıldır gidecekelr daha SİYASET ile işim olmaz ama bu ülkenin gerçekleri bunlar tartışçak kimseyi bile bulamıyoruz ses çıkardınmı ya hapistesin ya mezarda valla bu ülke MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü çok özlüyor ADALET yok EŞİTLİK yok HIRSIZLIK,YOLSUZLUK,RANT, herşey var herkes PARAYA tapıyor bugün KUDÜS yarın TÜRKİYE bu üleki yönetenler mutlaka bir gün gidecek fakat bü gidişat hiç iyi değil bu bi gerçek acı bi gerçek MÜSLÜMANLAR birbirlerini katlettikçe ABD,İSRAİL ve diğer düşman ülkeler kafalarına göre herşeyi yapıyorlar düşüncem şu bu düzen bu zihniyet DEĞİŞMELİ DOSTA DÜŞMANA GÜCÜMÜZÜ GÖSTERMELİYİZ ve ARAPLARIN UŞAĞI NEDE BAŞKA ÜLKELERİN UŞAĞI olmamalı bu ülkeyi yönettiğini zannedenler...
      Çok eksik yazdıkların sorun gidip savaşmak degil ki yoldan 10 kişiyi çevir 9 u gider ölürüm der buna eminim öteki 1 de suriyelidir Sorun savaşı kazanmak bence şuan savaşırsak savaşı kazanabiliriz ama ekonomik olarak bunu ülkemiz kaldırmaz yaşanıcak diplomatik sorunlar yüzünden ihracat ithalat kötüye gidicek savaş ortamında ekonomi geriye gidicek bunları düşünerek cevap vermek gerekir . Benim sorum aslında neden böyle yapıyorlardan kastım dış güçlerin bizi kışkırtıp savaşa mı çekmeye çalışıyorlar dünya savaşı mı çıkarma niyetindeler neden kudüsü ele geçirmeye çalışıyorlar sorum bunlar
      Tek tesellim kaldı oda hayalin

-Müslüm Gürses

Konular 
      39
      Beğenme 
      373
      Beğenilme 
      200
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı Modifight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çok eksik yazdıkların sorun gidip savaşmak degil ki yoldan 10 kişiyi çevir 9 u gider ölürüm der buna eminim öteki 1 de suriyelidir Sorun savaşı kazanmak bence şuan savaşırsak savaşı kazanabiliriz ama ekonomik olarak bunu ülkemiz kaldırmaz yaşanıcak diplomatik sorunlar yüzünden ihracat ithalat kötüye gidicek savaş ortamında ekonomi geriye gidicek bunları düşünerek cevap vermek gerekir . Benim sorum aslında neden böyle yapıyorlardan kastım dış güçlerin bizi kışkırtıp savaşa mı çekmeye çalışıyorlar dünya savaşı mı çıkarma niyetindeler neden kudüsü ele geçirmeye çalışıyorlar sorum bunlar
      Yazılacak çok şey varda burada siyaset yasak ben siyaset yapmıyorum ama gelip tartışanlar siyasete çekiyor bu yüzden bazı konuları konuşamıyoruz sözde özgür ülkeyiz ama ülkeyi yöneten hırsızlar ses çıkaran herkesi cezaevine atıyor hapishaneler doldu taştı bizim yeterince dış düşmanımız varken herif kendi halkına düşman ben ülkemde SURİYELİ istemiyorum bir gün ADAları satıyor bir gün toprakları her sınırımız sıkıntılı ama heriflerin tek derdi para hırsızlık seçim oy koltuk sevdası bunları düşünmeyen bu ülke için GERÇEKTEN bu ülkeye faydası olan biri veya birileri gelmeli yoksa yakında iç savaş çıkacak ben direk suriyelileri öldürürüm baştan diyim pislikler midemi bulandırıyolar dış ARAPLARIN hepsinden tiksinirim yobaz cahil kansız hepsi

SpySro Hera

Antoniette
      Louisa_Clark
      M_K_ATATURK_

The_1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      40
      Beğenme 
      97
      Beğenilme 
      100
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Fahri Arapların hepsi icin aynı cogul kelımesını kullanma kardeşim arabıstan'da neçe güzel araplar var Yanlış düşencedesin...
      Ölüme Beş Kala Hatırla beni.

Konular 
      39
      Beğenme 
      373
      Beğenilme 
      200
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı The_1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Fahri Arapların hepsi icin aynı cogul kelımesını kullanma kardeşim arabıstan'da neçe güzel araplar var Yanlış düşencedesin...
      Hepsinin sana bişey olmasın ÜMÜT'çüm fikrimi söyledim sadece Dış ARAPLAR dedim fark ettin mi insan ayrımı yapmıyorum ama onlar insan değil hepsi birer hayvan

SpySro Hera

Antoniette
      Louisa_Clark
      M_K_ATATURK_

The_1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      40
      Beğenme 
      97
      Beğenilme 
      100
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

neyse sen cok tartısmacısın ben susuyorum fahri'cigim Seviliyosun panpa :P
      Ölüme Beş Kala Hatırla beni.

Konular 
      39
      Beğenme 
      373
      Beğenilme 
      200
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı The_1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      neyse sen cok tartısmacısın ben susuyorum fahri'cigim Seviliyosun panpa :P
      Konu tartışmaya açık Ümütçüm Siyasete dönmesin yeter banlarlar valla anında pişman değilim ha aklım hala yazamadıklarımda <3

SpySro Hera

Antoniette
      Louisa_Clark
      M_K_ATATURK_

oyuncuacr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      13
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      6
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Kudüs veya Yeruşalim, Orta Doğu’da bulunan, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Filistin ve İsrail Kudüs’ün kendi başkenti olduğunu iddia etmektedir. Akdeniz ve Ölüdeniz’in kuzey sınırı arasında yer almaktadır. Doğu Kudüs’le birlikte düşünüldüğünde, alan ve nüfus olarak, İsrail’in büyük şehridir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)