• Advertising HERE
  • Buraya REKLAM Verebilirsiniz
  • Konu: BP tırt

Hoslex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      57
      Beğenme 
      293
      Beğenilme 
      234
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı Zetain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhabalar,
      Bir kaç kelam etmek isterim. Diktatörlük, hiçbir şekilde kabul edilemez. Siyasate giriş yapacağım ama, kimi ilgilendirir? En azından bu forumda düşüncelerimi aktardığım bu uzun postlarımın bir tık ile silinmeyeceğini biliyorum. AKP Hükümeti'ne FAZLASIYLA benzerlikleriniz gün geçtikçe gün yüzüne çıkmaktadır ve ben AKP Hükümetinden zerre haz etmem? Electus'un kaç tane server açtığı sizi zerre ilgilendirmez. Siz kimsiniz ki buna karışıyorsunuz? Adamlar isterlerse 500 tane server açarlar, haddinizi bilin. Bu postum sonrası Maxigame forumundan banlanacağım, biliyorum ve arkamdan diyecekler, para aldı kesin! Çok zengin bir ailenin TEK ERKEK çocuğuyum ben(görgüsüz gibi salak saçma yorumlar yapmayın durumu açıklıyorum), zerre paraya ihtiyacım yok. Yani, forum üzerinden DJITEX falan para fazanmaya çalışıyor olarak görüyorsunuz ama işin aslını anlatayım; DJITEX'in yegane amacı ortağıma destek olmaktır. Ailesine baktığı için (evet durumu kötü) para kazanmak zorunda. İnanmak ya da inanmamak size kalmış, DJITEX'ten beş kuruş para almıyorum. Tamamen zevk için çalışıyorum. Yani, Joymax'te bu postu atmak için para almadım ya da birazdan açıklayacağım olay için.

Sabah uyandım(sabah dediğim öğleden sonra) foruma giriş yaptım(maxigame) bir de ne göreyim? BİZZAT açtığım Electus konu içeriği silinmiş, saçma sapan karalamalar başlatılmış! Bende Futuristic unionunda oynuyordum(artık değil) ve Electus Grafikeriyim, oyun içerisinde koskoca Graphic Designer Zetain diye de yazıyor. Realityde de sonralarda Supporter olmuştum ama kimsenin umurunda değil ki bunlar? Neden Fatih'in herhangi bir server ile bağlantısı olması sizi ilgilendiriyor? Yani bana kalsa, şimdi gelseler deseler ki LastThief aslında Fatih, derim ki helal olsun güzel. Banane yani kim ne serverı açıyormuş, kim kimin kadrosundaymış? EternalGlory'e herhangi bir lafım yok, kimseyle tartışma içerisine girmek istemiyorum ama direkt EternalGlory oyuncularına konuyu teslim edip, onlarla bir olup yardırmışsınız Electus'a. Onlar zaten Electus'tan banlandıkları için böyle bir an bekliyorlardı, vermişsiniz fırsatı. En son bir postunu gördüm tam okuyamadım demişsin LastThief gibi hasta mıyım ben işte adamları banlayıp sonra forumdan sağlıklı düşünemiyorum falan filan diyen birisiyle beni kıyaslamayın diye yazmışsın. Ee, sende çok fazla duygu sömürüsü yaptın Hakan'ın attığı posta cevap verirken? Bir insana laf atarken düşün, ben bu adama laf atıyorum ama ben acaba böyle bir şey yaptım mı daha önce diye. Bir kaç kişi gelip bana yazdılar ki NEDEN ATILDIN BLACKPEARL takımından ya da neden çıktın? Baktım yönetim kadrosundan adım silinmiş. Hayır yanlış anlamayın, zaten zerre umurumda değil. Toplasan ne kadar ilgilenmişimdir zaten olaylarla ama yine de önce yapılması gereken gelip bana söylenmesiydi önce benim bilmemdi, değil mi?

En son Electus olayıydı. Özelikle yukarıda SS'i bulunan Fatih'in kendi savunma yorumunu silmeniz. Adamı ve Electus'u yerden yere vuruyorsunuz(biliyorsunuz Electus ekibi Türkçe öğrenip, gelip kendilerini savunacak değil) Fatih gelip kendisini savunuyor(ki savunmasına gerek bile yok) adamın yorumunu yazdığı gibi siliyorsunuz. Siz kimsiniz? Maxigame forumu, yönetimi yolundan ve hedeflerinden şaşmış, hedeflerini KARALAMA ve BLACKPEARL olarak bellemiştir. DJITEX ve Zetain olarak Maxigame forumuyla hiçbir alakam kalmamıştır. Yakın zamanda Maxigame takipçilerininde gözlerini açmalarını temenni ediyorum.

Saygılarımla,
      Güney Duraman.
      Siz ne kadar tutumlu ve mantıklı konuşursanız onlarda o kadar aptala yatacaklardır. Bu yüzden bence kendinizi hiç yormayın zaten anlamayacaklar

Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      525
      Beğenme 
      795
      Beğenilme 
      597
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Merhabalar,
      Bir kaç kelam etmek isterim. Diktatörlük, hiçbir şekilde kabul edilemez. Siyasate giriş yapacağım ama, kimi ilgilendirir? En azından bu forumda düşüncelerimi aktardığım bu uzun postlarımın bir tık ile silinmeyeceğini biliyorum. AKP Hükümeti'ne FAZLASIYLA benzerlikleriniz gün geçtikçe gün yüzüne çıkmaktadır ve ben AKP Hükümetinden zerre haz etmem? Electus'un kaç tane server açtığı sizi zerre ilgilendirmez. Siz kimsiniz ki buna karışıyorsunuz? Adamlar isterlerse 500 tane server açarlar, haddinizi bilin. Bu postum sonrası Maxigame forumundan banlanacağım, biliyorum ve arkamdan diyecekler, para aldı kesin! Çok zengin bir ailenin TEK ERKEK çocuğuyum ben(görgüsüz gibi salak saçma yorumlar yapmayın durumu açıklıyorum), zerre paraya ihtiyacım yok. Yani, forum üzerinden DJITEX falan para fazanmaya çalışıyor olarak görüyorsunuz ama işin aslını anlatayım; DJITEX'in yegane amacı ortağıma destek olmaktır. Ailesine baktığı için (evet durumu kötü) para kazanmak zorunda. İnanmak ya da inanmamak size kalmış, DJITEX'ten beş kuruş para almıyorum. Tamamen zevk için çalışıyorum. Yani, Joymax'te bu postu atmak için para almadım ya da birazdan açıklayacağım olay için.

Sabah uyandım(sabah dediğim öğleden sonra) foruma giriş yaptım(maxigame) bir de ne göreyim? BİZZAT açtığım Electus konu içeriği silinmiş, saçma sapan karalamalar başlatılmış! Bende Futuristic unionunda oynuyordum(artık değil) ve Electus Grafikeriyim, oyun içerisinde koskoca Graphic Designer Zetain diye de yazıyor. Realityde de sonralarda Supporter olmuştum ama kimsenin umurunda değil ki bunlar? Neden Fatih'in herhangi bir server ile bağlantısı olması sizi ilgilendiriyor? Yani bana kalsa, şimdi gelseler deseler ki LastThief aslında Fatih, derim ki helal olsun güzel. Banane yani kim ne serverı açıyormuş, kim kimin kadrosundaymış? EternalGlory'e herhangi bir lafım yok, kimseyle tartışma içerisine girmek istemiyorum ama direkt EternalGlory oyuncularına konuyu teslim edip, onlarla bir olup yardırmışsınız Electus'a. Onlar zaten Electus'tan banlandıkları için böyle bir an bekliyorlardı, vermişsiniz fırsatı. En son bir postunu gördüm tam okuyamadım demişsin LastThief gibi hasta mıyım ben işte adamları banlayıp sonra forumdan sağlıklı düşünemiyorum falan filan diyen birisiyle beni kıyaslamayın diye yazmışsın. Ee, sende çok fazla duygu sömürüsü yaptın Hakan'ın attığı posta cevap verirken? Bir insana laf atarken düşün, ben bu adama laf atıyorum ama ben acaba böyle bir şey yaptım mı daha önce diye. Bir kaç kişi gelip bana yazdılar ki NEDEN ATILDIN BLACKPEARL takımından ya da neden çıktın? Baktım yönetim kadrosundan adım silinmiş. Hayır yanlış anlamayın, zaten zerre umurumda değil. Toplasan ne kadar ilgilenmişimdir zaten olaylarla ama yine de önce yapılması gereken gelip bana söylenmesiydi önce benim bilmemdi, değil mi?

En son Electus olayıydı. Özelikle yukarıda SS'i bulunan Fatih'in kendi savunma yorumunu silmeniz. Adamı ve Electus'u yerden yere vuruyorsunuz(biliyorsunuz Electus ekibi Türkçe öğrenip, gelip kendilerini savunacak değil) Fatih gelip kendisini savunuyor(ki savunmasına gerek bile yok) adamın yorumunu yazdığı gibi siliyorsunuz. Siz kimsiniz? Maxigame forumu, yönetimi yolundan ve hedeflerinden şaşmış, hedeflerini KARALAMA ve BLACKPEARL olarak bellemiştir. DJITEX ve Zetain olarak Maxigame forumuyla hiçbir alakam kalmamıştır. Yakın zamanda Maxigame takipçilerininde gözlerini açmalarını temenni ediyorum.

Saygılarımla,
      Güney Duraman.
      Merhabalar,

Yorumlarınız için teşekkürler, kısa süre içerisinde belirttiğiniz forum adresinin ve sahibinin nasıl bir insan olduğunu görmüş oldunuz

saltukking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      18
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

ÜMİT İFLAS BAYRAKLARINI CEK BOYUN YETERSE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Merhabalar,

Saygılarımla,
      Güney Duraman.
      Ampul forever kardeş

Konular 
      525
      Beğenme 
      795
      Beğenilme 
      597
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

@saltukking en son yazdıklarını gördün mü ?

Bir tane gerizekalı var breathtaker diye sana giydirmiş ) Sanıyorlar ki ben fake açıyorum ve öyle uğraşıyorum, ulan beyinsiz ben sizin gibi aciz insan mıyım, neysem oyum işte görüyorsun. Fake hesap açıp orada burada iş yapmaya gerek yok, kendi forum adresimde niye fake nick açayım salak herif. İlk önce sen fake hesaptan yazmayı bırakta kim olduğunu ortaya çıkart ondan sonra ötmeye başla düdük

Konular 
      57
      Beğenme 
      293
      Beğenilme 
      234
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Ümit sana son uyarımı yapmıştım artık sen kaşındın.

al buda baltalamaya çalıştığınız eski konunun duyurusu.

http://www.joymax.org/joymax-arsiv/5...oplantisi.html

Happy4Ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      114
      Beğenme 
      61
      Beğenilme 
      90
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Yalanlara devaaam, öncelikle ss server açılışından önce görüşmek isteyen, aklında sorular olan her guild ile gidip konuştuğumuzu saklamadık, saklamıyoruz. .Bu akşam da => http://www.joymax.org/saltuk-110-cap...9092017-a.html oyuncularını temsil eden guild başkanları ile görüşeceğiz. Çünkü sizlerin aksine biz oyuncularımızı önemsiyoruz. Sizin nasıl önemsediğiniz ise efsane patates 80 cap serverınızı ortada bırakıp kaçmanız şeklinde. Ayrıca şöyle bir görüntü bırakıyorum, bizce bir sorun yok fakat en başından beri bu konuda laf söylen ve hala söylemeye devam eden senin nasıl bir dönek olduğunu herkes gördü.

Son olarak, ü*it'in yanından ayrılan kişilerin söylediklerine bir bakın...Kendisinin kişiliğini onlar çok güzel anlatıyor.

Zetain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      1
      Beğenme 
      1
      Beğenilme 
      12
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Teşekkürler.

Riko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      232
      Beğenme 
      490
      Beğenilme 
      341
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Teşekkürler.
      Süpersiniz, her işte bir numarasınız, siz asla hata yapmazsınız , çok iyisiniz mükkemmelsiniz dersen o forumda admin bile olursun. Ama yaptıklarını eleştirmeye kalkarsan seni konuşturmaz şutlarlar forumdan. Klasik ümİT işte.
      https://i.hizliresim.com/2EOBzq.png
      "Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır, ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir."
      - Mustafa Kemal Atatürk

WongueR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      24
      Beğenme 
      39
      Beğenilme 
      91
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Bancı ümit iş başında benide banlamış Aferim sana

Konular 
      525
      Beğenme 
      795
      Beğenilme 
      597
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

bam bam çiki çiki bam bam

tefarmtarim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      1
      Beğenme 
      1
      Beğenilme 
      4
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Valla ben uzun süredir silkroad oynamıyordum baktım black pearl açılacak hadi dedim akşamları takılayım bir güzel 2250 silkimi aldım.Oyun açıldı sorunlar var dı dedim olur .5-6 gün geçti bir de ne göreyim sorunlar düzelene kadar kapalıdır.Sonra tamamen kapatacaklarını yeni sistemle tekrar açacaklarını söylediler.Bana 1000 tl de verse tekrar o servere başlamam ayrıca 80 cap diğer serveri bir anda silip attılar onca oyuncu madur oldu.Şimdi saltuk'ta oynuyorum 2 gündür hiç sorun yaşamadım o kadar oyuncu var gram lag yok karakterim hiç dc yemiyor.

sahnmte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      4
      Beğenme 
      10
      Beğenilme 
      34
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Joyiddaa nerde

saltukking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      11
      Beğenilme 
      18
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı Spy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @saltukking en son yazdıklarını gördün mü ?

Bir tane gerizekalı var breathtaker diye sana giydirmiş ) Sanıyorlar ki ben fake açıyorum ve öyle uğraşıyorum, ulan beyinsiz ben sizin gibi aciz insan mıyım, neysem oyum işte görüyorsun. Fake hesap açıp orada burada iş yapmaya gerek yok, kendi forum adresimde niye fake nick açayım salak herif. İlk önce sen fake hesaptan yazmayı bırakta kim olduğunu ortaya çıkart ondan sonra ötmeye başla düdük
      Şimdi gördüm ulan breatmaker orospunun dölü siktirme şimdi anneni.Fake ile işimiz olmaz bizim adam şizofrenmi kendi kendine gülecek yada yazacak abi bunlar harbi orospu cocu cok ağlıyorlar ***.

Alıntı sahnmte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Joyiddaa nerde
      Kardeş ortalık karışık zaten sen bi dur

Burdan bütün yetkililere teşekkür ediyorum sesimizi sandalyeye duyurduğunuz için

sahnmte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      4
      Beğenme 
      10
      Beğenilme 
      34
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Durmam için sebep yok. Diğer serverlerinde oyunda hakkı var yani

Konular 
      57
      Beğenme 
      293
      Beğenilme 
      234
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı sahnmte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Durmam için sebep yok. Diğer serverlerinde oyunda hakkı var yani
      Hazar sunucumuza'da eklenecektir, Lütfen bekleyiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş