• Advertising HERE
  • Buraya REKLAM Verebilirsiniz
      Libitina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      199
      Beğenme 
      447
      Beğenilme 
      241
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı Riko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      '' JOYSROOOOOODOOOO BOG VOR BOOOOG SOOLKK BOGOOO VOOOR KOPOTOMODOOLOLOOOR '' dedi ve kendi serverini komple kapattı ASJDKSALDŞSADDF
      xD doloddo reyiz geldi aklıma

Riko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      232
      Beğenme 
      490
      Beğenilme 
      341
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı Libitina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      xD doloddo reyiz geldi aklıma
      hahahaha DD Efsaneleri canlandırmak lazım
      https://i.hizliresim.com/2EOBzq.png
      "Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır, ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir."
      - Mustafa Kemal Atatürk

Libitina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      199
      Beğenme 
      447
      Beğenilme 
      241
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Ümiiiiiiit şen büyüdünde şw mi açceen hea.Yerim o senin ben konsol açışını , canım ya.

MAFIATR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      36
      Beğenme 
      55
      Beğenilme 
      77
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Alıntı SemihBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Evet bildin 5 aferin.

Adam olan insan karşısındakini adam yerine koyduğu için bir şeyler söyler-yazar. Bende sizi koymuştum oraya ama gördüm ki koyduğum yerde yoksunuz.

Sen buraya nasıl yazabiliyorsun utanmaz bana bi acıklasana ?
      - DUMAN MARKET A.Ş / CEO !

Zetain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      1
      Beğenme 
      1
      Beğenilme 
      12
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Merak ettiğim tek bir şey var. Kusura bakmayın bir server bir de forum ismi geçireceğim bu yazıda ama maruz görünüz. Electus'a ÖLESİYE karalama yaparken hiç utanmıyorsunuz anladık be utanmaz yüzsüz karaktersizler..adamları hem o kadar karalayıp hemde nasıl onların yapımı olan Pikachu'yu kullanırsınız? Ben Electus'u savunmuyorum. Adamları karalayıp, onların yapımı olan bir parçayı kullanmanızda ki yüzsüzlüğe dikkat çekmek istiyorum. Yapması kolay olabilir öyle diyorsunuz ya..gidin kendiniz yapın öyleyse? Millete laf atmakla olmuyor. Yüz olacak insanda, karakter. En azından CREDIT: Simulation, Pr0x!, LastThief [Electus Takımı] olarak ekleseydiniz. O kadar büyük platformusunuz madem, yüzünüz olsun kullanırken.. UYANIN ARTIK, MAXIGAME HAYALPEREST ZAVALLI İNSANLAR TARAFINDAN YÖNETİLİYOR. Bana ağlıyor diyen insan, her karalama konusunda hunharca ağladığının farkına ne zaman varır acaba..yazık.

oyuncuacr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      12
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      6
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Hiçbir forumda görmedim bu forum için atıp tuttuklarını daha Siz hangi forumda gördünüz link verinde bakalım?

xDeSwa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Cümleten merhabalar;

Konuyu tekrar canlandırma gibi bir amacım olmadan bir kaç şey açıklık getirmek istedim.

Kısa Özgeçmiş;
      Bilgisayar serüvenim 1993 yılında başladı. Grafik haricinde bilgisayar ile alakalı herşeyde profesyonel denilecek seviyedeyim. Donanım, Yazılım, Network vs vs...
      İlk internet aktivitemiz IRC üzerinde başladı. Ben hayatım boyunca yaptığım şeylerde yazılım program veya diğer şeylerde maddiyat düşünmediğimden hep kaybeden tarafta yer aldım. 5,5 Sene Sohbet.net de olan emeğim gitti. Parasal mevzular insanları çok değiştirebiliyor ne kadar imanlı olursan ol değiştirir. sohbet.net deki de güya imanlı idi .
      Ben vazgeçmedim sürekli geliştirdim kendimi, kimseden eğitim almadım kimse gelip de şu böyle olacak diye de tavsiye de de bulunmamıştır. Bendeki birikim inatçılık ve vazgeçmemekle gelen bir başarıdır. Herşeyi deneme yanılma yöntemleriyle kendim çözdüm keşfettim vs.. ve hala geliştirmekteyim kendimi...

Silkroadmax & MaxiGame
      Biz oflu olduğumuz için kanımız da öfke ile yaşarız en ufak şeyde sinirlenir ve dünyayı yakarız
      Bu 2 site nasıl ünlü oldu veya büyüdü?

Silkroad Online oyununu bir internet cafeci arkadaşım oynuyordu bu vesile ile bizde girmiş bulunduk oyuna. öylesine vakit geçirmek adına oynuyorduk. Internette araştırma yaptım 1-2 konuya dahil oldum extraloob denilen ibinenin sitesinde. Nedenini hatırlamadığım bir nedenden dolayı beni forumdan attılar. Sebepsiz denilebilecek bir yasaklamaydı bu. sanırım yayınladıkları programlarda trojen tespit etmiştim ondan olabilir. tabi DeSwa daki bulunan kan sinirleri çoktan harekete geçmişti . Google üzerinden araştırma yapıp silkroadmax sitesini gördüm. tabi o zamanlar site ilk sayfalar da zor çıkıyordu ismi mantıklı geldiğinden içeri girip admine yani DeepBlue ya mesaj attım. Eğer dedim bana burda yetki verirsen siteni büyütürüm diye teklif yaptım. ve oda kabul etti ilk olarak Moderatör lük ile başladım.

O zamanlar benim profesyonel olduğum konu yazılımlarda açık bulmaktı ve extraloop u hackleyip tüm üyelere flood altında silkroadmax ın reklamını yaptım. ve bunların milletin hesaplarını çaldıklarını duyurdum. 1 ile 100 kişi arasında kitleyi silkroadmax a kaydırmayı başarmıştım. Çünkü extraloop hacklediğim sistemi bir türlü düzeltemiyorlardı. düzeltseler başka kapıdan girip daha büyük yıkım bırakıyordum ve 2. adım olarak Google ve Altavista da eski ekibimden elemanlar çalıştığından silkroadmax ı ilk sayfalara çıkarıp öncü olmasını sağladım. 5 kişi aktif olan bir forum 10 binlerin aktif olduğu bir forum olmuştu. DeepBlue satış ve para kazanmanın derdine düştüğünden anasayfa ve satışlarla ilgileniyordu. Forum ise tamamen bende idi. vBulletin forum yazılımını geliştirdim eklentiler yazarak ziyaretçilerin girdiklerinde gözlerini yormayan okunurluluğunu bir ziyaretçi gibi düşünerek tasarımladım.

Bazı yazılımlar yazdım bir çok kişi bilir bilmez. Oyuncuların işlerini kolaylaştıracak türden şeyler. Elitepvpers.de ve gamerzplanet de de yazılım ekibimiz vardı hatta bu ekipten sbot yapımcısı olan arkadaşım vardı. Geliştirmesine ve yayılmasına destek vermiştim. oda sınırsız hesaplar verirdi bana.

adımı kullanan oldu 3 tane dava açtım aracılık olaylarında ismimi kullanıp hırsızlık yapan bir sürü kişi vardı. bende suç duyurusunda bulundum fakat bizim ülke de işini düzgün yapan insan çok az olduğu için devlet de de yan gelip yatma mevcut olduğundan herhangi birşey çıkmadı. ve zaman aşımından belgeleri geri geldi. USB belleği de vermediler geri...

2009 da aracılıktan toplamda 2 bin TL civarı para toplamışımdır. sonra askere gittim geldiğimde DeepBlue nin kardeşi aracılıkta ısrarcı olunca bende sinirlenip üyeliğimi silip ayrıldım ordan. ve 2 gün sonra ve hala çalıştığım firmaya bilgi işlemci olarak girdim. ve hala devam etmekteyim.

bir üyenin bir forumdan atılmasından dolayıdır MaxiGame nin bu kadar büyümesi

sadece size tavsiyem şudur;

Bir kapı size kapatılıyorsa bunda bir HAYIR olduğunu görün. Allah mutlaka size daha HAYIRLI bir kapı açmıştır ama farkında değilsinizdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Giriş