HeroTurks guildi 12 yıla yakın isro deneyimi olan, dostluk ve arkadaşlığı temel almış, muhabbetli birbirine sıkı bağlı kemik kadrosu ile Saltuk da başlıyoruz. Burayı Joysro nun kalitesini bildiğimden takip ettiğimden seçtim. Bir guild masterı olarak arkadaşlarımın yaptığı yatırımların boşa gitmesinden bıktım. Guild Masterı olarak sorumluluğumuz bizi takip eden insanlar için önemlidir. Çünkü bizim seçtiğimiz serverlerde başlayan arkadaşlarımzın boşa giden yatırımları oldukça üzüyor. Saltuk'un açılışını duyar duymaz hiç düşünmeden karar verdim ve tüm Guildim burada kalıcı olarak ikamet edecektir.

Guildimiz sistemli bir yapıya sahiptir. Başına buyruk hareket edilmez. Bu sistemler Aşağıda sıralayacağım.
- 110 Capın en güzel yanı FGW sisteminde Emek partisi kuruyorum. Bu emek partisi içinde FGW gelenler asla değerli kartları şayet kendinde aynısı varsa satamaz, değiştiremez, partisindeki kişilere vermek zorundadır. Bu sistem ile tüm arkadaşlarımızı kıısa sürede EGY silahlarını almaya çalışıyoruz. Solo Şekilde FGW gidenler kartları dilediği gibi kullanabilirler.
- Silahların fighta çevirilmesinde toplanacak Coinler Sıra ile 1 kişiye toplanır ve kişilerin hızlı bir şekilde Fight silahlarını alması sağlanır.
- Guildimiz tek tip bot kullanılır ( MBOT ) farklı botlara izin verilmez
- Guildimiz TS kullanır, Ayrıca Facebook Fan sayfası ve youtube kanalı vardır. Whatsapda grubumuz vardır ve çok eğlenceli oyun harici paylaşımlarımız sürekli devam eder.
- Guildimizde Tek tip Job seçilir. Server durumna göre Trader-Theif te karar kılınır. Guild içindeki herkes gerektiğinde yardım alabilmesi için tek tip Job zorunlu hale getirdim.
- Kale savaşı bizim olmazsa olmazımızdır. Geçerli bir sebebi kazbela olmazsa kale savaşına katılımımız zorunludur. ekip Halinde hareket etmemizin meyvelerini Savaşta birçok kez topladık. Zaten bence oyunun en zevkli kısmı FW'dir.
- Tüm bunların yanı sıra guildimiz milliyetçi, ülke değerlerine bağlı, dil din ırk ayrılı yapmayan, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı bireylerden oluşturmaktayız
- Hiçbir guild ile küfürleşme, kolay düşman edinme gibi basit insanları aramızda tutmayız. HeroTurks her guildin rakibidir ancak düşmanı asla olmaz.
- Oyunu oyun gibi oynamayı seven, kavga ve düşmanlıktan nemalanan değil, dostluk kardeşlik ve zevk amaçlı oynayan tüm arkadaşlarımızı Saltukda guildimiz ve ekibimizle tanışmaya davet ederim Master pm: HeroMaster pm atabilirsiniz.

Guild tanıtım videosu biraz hızlıca hazırladım (Saltuk için) video geliştirilecektir.

Fan Sayfamız da yenidir desteklerinizi beklerim.
https://www.facebook.com/heroturksguildi

Saygılarımla
HeroMaster