• Advertising Here (Bu Alana Reklam Verebilirsiniz)
  • [Ravin Online] Cap 100 - D10 - CH & EU - Grand Opening 20-8-2019
  • XEON Online | 130 Cap - CH * EU - 1500+ Online Player!
      BT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      31
      Beğenme 
      14
      Beğenilme 
      14
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Merhabalar , bugün sıkça başımıza gelen mBot login sorununun açıklamasını ve çözümlemesini yapıyoruz.

Bizzat kendi başıma gelmesinden dolayı uzun uğraşlar sonucunda bir kaç çözüm buldum umarım sizdede işe yararlar !

1.Çözüm

- Ağ Bağlantılarım > Sağ tık , Özellikler > Yerel Ağ Bağlantısı > Özellikler > İnternet Protokolü Sürüm 4(TCP/IPv4) Seçeneğine Tıklıyoruz

- daha sonra > Otomatik olarak bir IP adresi al ve DNS Sunucu adresini otomatik olarak al . Seçeneklerini doğruluyoruz ,tamam ve uygula diyerek çıkış yapıyoruz
      .

Doğru bir şekilde ayarlarımızı yaptıktan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıp '' JOYSRO - Silkroad Private Server'' adresinden mBot'u tekrar indirerek giriş yapmayı deniyoruz .
      Eğer ayarlamalar başarısız olduysa ,hala login sorunu yaşıyorsanız ikinci çözümümüze geçebiliriz !

2.Çözüm

''Bilgisayarım >Sağ tık Özellikler > Gelişmiş Sistem Ayarları > Gelişmiş > Ayarlar > ''Veri Yürütme Engellemesi'' Seçeneğini '' Sadece önemli windows programları ve hizmetleri için DEP 'yi aç '' olarak düzeltiyoruz , tamam ve uygula diyerek çıkış yapıyoruz .

- Doğru bir şekilde ayarlarımızı yaptıktan sonra tekrar bilgisayarımızı yeniden başlatıp ''JOYSRO - Silkroad Private Server'' adresinden mBot'u tekrar indirerek giriş yapmayı deniyoruz !

- Eğer bu ayarları yaparak çözümü yakalayamıyorsanız , modem ayarlarınızı kontrol ediniz ,sistemden modemi yeniden başlatarak veya fabrika ayarlarına sıfırlayarak bir çözüm elde edebilirsiniz .

Umarım faydalı olmuştur...

NOT

Sorun hala düzelmediyse , büyük ihtimal ile Virüs programınızdan dolayıdır ! Programı pasif hale getirin ,veya kısa bir süreliğine sistemden kaldırıp deneyin!

Buda işe yaramadıysa son olarak Sistem Geri Yükleme seçeneğini kullanarak bilgisayarınızımBot'un çalıştığı bir tarihe almayı deneyin !

Konular 
      31
      Beğenme 
      14
      Beğenilme 
      14
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

#Güncel

hakalamak07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      1
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

ya sen adamsın adam net.

mhmetilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      2
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

m bot da bu hatayı alıorum'' WSA 0 at step 3'' giriş yaapamıyorum yaklaşık 3 aydır böyle diğer pc de format ile düzelmişti ama bunda oda işe yaramadı
      yardım ederseniz sevinirim
      Alıntı BT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhabalar , bugün sıkça başımıza gelen mBot login sorununun açıklamasını ve çözümlemesini yapıyoruz.

Bizzat kendi başıma gelmesinden dolayı uzun uğraşlar sonucunda bir kaç çözüm buldum umarım sizdede işe yararlar !

1.Çözüm

- Ağ Bağlantılarım > Sağ tık , Özellikler > Yerel Ağ Bağlantısı > Özellikler > İnternet Protokolü Sürüm 4(TCP/IPv4) Seçeneğine Tıklıyoruz

- daha sonra > Otomatik olarak bir IP adresi al ve DNS Sunucu adresini otomatik olarak al . Seçeneklerini doğruluyoruz ,tamam ve uygula diyerek çıkış yapıyoruz
      .

Doğru bir şekilde ayarlarımızı yaptıktan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıp '' JOYSRO - Silkroad Private Server'' adresinden mBot'u tekrar indirerek giriş yapmayı deniyoruz .
      Eğer ayarlamalar başarısız olduysa ,hala login sorunu yaşıyorsanız ikinci çözümümüze geçebiliriz !

2.Çözüm

''Bilgisayarım >Sağ tık Özellikler > Gelişmiş Sistem Ayarları > Gelişmiş > Ayarlar > ''Veri Yürütme Engellemesi'' Seçeneğini '' Sadece önemli windows programları ve hizmetleri için DEP 'yi aç '' olarak düzeltiyoruz , tamam ve uygula diyerek çıkış yapıyoruz .

- Doğru bir şekilde ayarlarımızı yaptıktan sonra tekrar bilgisayarımızı yeniden başlatıp ''JOYSRO - Silkroad Private Server'' adresinden mBot'u tekrar indirerek giriş yapmayı deniyoruz !

- Eğer bu ayarları yaparak çözümü yakalayamıyorsanız , modem ayarlarınızı kontrol ediniz ,sistemden modemi yeniden başlatarak veya fabrika ayarlarına sıfırlayarak bir çözüm elde edebilirsiniz .

Umarım faydalı olmuştur...

Konular 
      0
      Beğenme 
      2
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

m bot da bu hatayı alıorum ''WSA 0 at step 3'' giriş yaapamıyorum yaklaşık 3 aydır böyle diğer pc de format ile düzelmişti ama bunda oda işe yaramadı
      yardım ederseniz sevinirim

Konular 
      31
      Beğenme 
      14
      Beğenilme 
      14
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Aslında o bir hata değil ,o uyarıyı aldıktan sonrada giriş yapabilirsiniz normal şartlarda , tahmin ediyorum ki internet bağlantı problemlerinden kaynaklı ! Çözüm bulamadıysanız 3. ve 4. çözüm yollarını konuya ekleyebilirim ? @mhmetilik

TurKKillS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      15
      Beğenme 
      14
      Beğenilme 
      54
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Öncelikle emeğinize saygı, uğraş verip bir konu anlatmışsınız lakin bunu daha önceki mbot konusunda yazıldı(benimde buna benzer fotoğraf ile belirtiğim mesajlar oldu) fakat sorun bu değil yani. Eski mbot crak dosyası yerine Ali'nin gerek facebook üzerinden gerekse siteye koymuş olduğu yeni mbot crak dosyasını indirip kurmanız bot sorununu ortadan çözecektir.(şayet kendim denedin bir sorun yok)

ek olarak virus programı açık ise onu kapatıp botu deneyin aksi halde hata verebilir.

Tekrardan konu için teşekkürler
      Bizler, yeni Hunlar'ız; Bizler, yeni Göktürkler'iz; Bizler, Genç Kuvay-i Milliyecileriz; Türkçüleriz !

http://i.hizliresim.com/nMNbJ1.jpg

Riko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      232
      Beğenme 
      490
      Beğenilme 
      341
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Şu an bilgisayarınızda kurulu olan mBOT RAR ve mBOT Klasörlerinin hepsini silip , sıfırdan, forum adresimiz üzerinden kurarsanız hiçbir problem kalmayacaktır.
      https://i.hizliresim.com/2EOBzq.png
      "Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır, ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir."
      - Mustafa Kemal Atatürk

Konular 
      0
      Beğenme 
      2
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

bence 3. ve 4. yü denyelim hatta varsa 10. ya kadar deneyalim olacaksa eğer ??
      Alıntı BT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Aslında o bir hata değil ,o uyarıyı aldıktan sonrada giriş yapabilirsiniz normal şartlarda , tahmin ediyorum ki internet bağlantı problemlerinden kaynaklı ! Çözüm bulamadıysanız 3. ve 4. çözüm yollarını konuya ekleyebilirim ? @mhmetilik

The_1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      40
      Beğenme 
      97
      Beğenilme 
      100
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

#Güncel
      Ölüme Beş Kala Hatırla beni.

The_1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      40
      Beğenme 
      97
      Beğenilme 
      100
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

#Güncel
      Ölüme Beş Kala Hatırla beni.

zermut29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      0
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

Windows Defender win7 win8 ve win10 a entegre yüklüdür. Onları pasif yapıp yeni bir klasör oluşturun. Antivirüs programı başka bişey yüklü olsada o arka planda durur. O uygulamaya da denetim masasından ulaşabilirsiniz. Ben en son wsa step hatasını bu şekilde çözmüştüm. Programı açın programın üstteki menülerine teke teker girin yahut yandaki. Kapalı konuma yahut bunu kapat konumuna getirin bütün kutucukları yahut ibreleri.O kadar. Sonrasnda yeni bot klasörleri oluşturun.

lamar21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Konular 
      8
      Beğenme 
      0
      Beğenilme 
      0
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

mbot stop work

He had previously worked for no reason stop

Konular 
      31
      Beğenme 
      14
      Beğenilme 
      14
      Rep Gücü 
      Sosyal Ağ

#Güncel

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)