Bilet fiyatları:

Deluxe Lounge - 2000.00 TL (4 kişilik)
VIP Lounge - 350.00 TL
Girls Lounge - 150.00 TL
Vodafone Saha İçi Ayakta - 130.00 TL

Sıradaki etkinliğimiz, 7 Haziran gecesi Parkorman'da gerçekleşecek Tiesto performansı.

Hollandalı DJ, prodüktör, gelmiş geçmiş en önemli elektronik dans müziği temsilcilerinden Tiesto, bugüne kadar toplamda 5 stüdyo ve 2 derleme albüm olmak üzere 7 albüm yayınladı. House, progressive house ve elektro dans müziklerinde kendini kanıtlayan Tiesto ayrıca kendi tarzında yarattığı müziği ile uluslararası müzik arenasında bir marka haline gelmeyi başaran ender isimler arasında yerini alıyor.

Sayısız başarılara imza atan Tiesto özellikle Grammy adaylığı, kazandığı onlarca MTV Müzik Ödülü, 2004 Atina Olimpiyatları'nın açılış performansını sergilemesi – ilk defa bir DJ'in olimpiyatlarda performans sergilemesi ile tarihe geçti - ve Madame Tussauds müzesinde yer almaya hak kazanması ile akıllarda kalmayı başardı. Mixmag tarafından 2011'de gelmiş geçmiş en iyi DJ seçilen Tiesto, bugüne kadar Kanye West, Coldplay, Katy Perry, Nelly Furtado gibi dünya starlarıyla aynı projelerde yer aldı.

Sosyal medya dünyasında en çok tanınan ünlüler listesinde ilk sıralarda yer alan Tiesto, Facebook'ta 13 milyondan fazla fan, Twitter'da 1,5 milyon takipçi, YouTube'da 400 milyon üzeri tıklanma ile global bir fenomen haline gelmeyi başardı.

Son olarak Twitter'da canlı yayınla yaptığı konser serisi, YouTube ortaklığı ile yayınlanan "In The Booth" belgeseli ve DÜNYA AIDS GÜNÜ yararına "Dance, Save Lives" adında çıkardığı derleme albümü ile 2012 yılını kariyeri adına unutulmaz kıldı.

ÖN GRUPLAR:

FUCHS & CERVUS

7 Haziran günü Tiesto konserinin açılış performansı olarak Türkiye'nin elektronik müzik ve rap alanlarında yetiştirdiği en yetenekli isimlerden ikisi karşı karşıya geliyor. Türkiye'de ve yurtdışında birçok festivalde sahne almış olan Fuchs ve Cervus, Parkorman'I dolduran binlerce kişilik kalabalığı Tiesto konserine hazırlayacak. Dinamo FM'in kurucularından deep house'un hakkını veren Fuchs ve drum & bass, techno, leftfield gibi janrları tek potada eriten Cervus'un kapışması gerçekten büyük sürprizlere gebe!

FUCHS

Fuchs, hobi olarak ilk müzik çalma deneyimleri 1980 yılında Ömer Karacan ve Mehmet Garan'ın Uludağ'da işlettiği Beta Diskotek'in yanısıra lise ve arkadaşş partilerinde gerçekleşti. 1195 yılında Chicago WNUR 89.3 FM'de başladığı radyoculuk kariyeri daha sonra Türkiye'de FG ve Dinamo FM'de devam etti. Profesyonel dj'liğe 1998 de Cantina'da başlayan Fuchs, yurtdışı ve yurtiçinde yüzlerce klüp ve festivalde performans gösterdi. Amsterdam (Queensday), Londra (Ministry Of Sound, Cable), New York (Liquid, Bar 13, Nublu), Paris (Rex), Chicago (Spy Bar), Saraybosna, Zürih gibi şehirlerde çaldı.