Ülkemizin önde gelen oyun takımlarından Team Turquality, ek olarak yeni bir League of Legends kadrosu oluşturma kararı aldı. Hal böyle olunca genç ve yetenekli oyuncular arayan Team Turquality yönetimi; bu konu hakkında bir bildiri yayınladı. Yayınlanan bildiri ışığında, verilen bilgiler gösteriyor ki Team Turquality, geleceğini sağlama almaya; ilerleyen dönemde daha başarılı bir ekip olmaya çalışıyor. Siz de Team Turquality bünyesinde oynamak istiyorsanız Team Turquality Takımlar Koordinatörü Sertan Kay’ın açıklamalarına göz atmalısınız. Bakalım Sertan Kay neler demiş?

'' Kurulacak olan B takımı kesinlikle yedek veyahut altyapı takımı değil, League of Legends arenasına kök söktürecek, keşfedilmemiş yıldızlar ve tecrübeli genç oyunculara ulaşmayı hedeflemektedir. Tabi bu yetenekler zamanı geldiğinde A takımına da yükselebilecekler. Buna takım kaptanımız ve Team Turquality B Takımı k**u beraber karar verecek.

B Takımı yapılanmamız ekstra zaman, çaba ve eğitim hayatını etkilemeyecek oyunculara yönelik bir oluşumdur. Bunun için de yurtdışında olduğu gibi büyük turnuva tecrübesi yaşamış, kaliteli oyuncular ile birlikte oynama şansı bulmuş, oyun bilgisi geniş ve karakter olarak takımımıza en uygun isim olan Mustafa “ForTurkey” Uzyon ile anlaştık. Mustafa Uzyon artık Team Turquality B Takımı k**u olarak oyun hayatına devam edecek. Global e-Sporlar arenasının vazgeçilmez kültürlerinden biri olan Takım K**’u kavramını uygulamak içinde tercihimiz Team Turquality B takımı ve artık onun yeni patronu olan Mustafa”ForTurkey” Uzyon’dur.

Team Turquality B takımı k**unun sorumlulukları ise takım disiplini, yeni taktik ve formasyonları uygulattırmak, ideal yetenekleri keşfetmek ve takım ruhunu tüm Team Turquality B takımına kazandırmaktır.
Bunların yanında tabi en önemlisi ise sahip olduğumuz saygın, alçak gönüllü Team Turquality duruşunu yeni ekip arkadaşlarımıza entegre edilmesini sağlamaktır.

Başvuru yapacak oyuncuların önceliği kesinlikle başarı olmalıdır. Team Turquality B takımı oyuncuları ise çizgi üstü başarılar kazanıp kendilerini ispatladıktan sonra her Team Turquality takımı gibi dünyaca ünlü Puma ve Razer imkanlarından kuşkusuz faydalanacaklar.

Yeni projemizin tüm Türk e-Sporlar camiasına örnek ve hayırlı olmasını temenni ederiz.
Saygılarımla. ''