Truva Online 25 Ocak'ta açık betasıyla bomba gibi geri dönüyor. 5 yeni etkinlikle bizi ödüle ve Oyuna doyuracaklara benziyor. Biliyorsunuz Truva Online, 20 dakika'da bir gelen savaşlarıyla bizi, PVP'ye doyurmuştu. Her gün gelen Toplu Savaş'la aynı anda tüm oyuncuları, tüm haritalar üstünde geçen 2 saatlik bir savaşa almış ve PVP konusunda diğer oyunların arasından sıyrılarak, ben buradayım demişti.Şimdi etkinlikler hakkında biraz bilgi vereyim;

İLK TİTAN

En büyük etkinlikleri olan bu ilk Titan 120 liralık Hanpara ödülü veriyo. Katılımı gayet kolay ama tamamlaması zor, ilk 59 level'e ulaşan karakter, bu ödülü alıyor.

50 OL DA GEL

Adından da anlaşılacağı gibi , ilk 50 level olan Truva'dan 10'ar ve Sparta'dan 10'ar kişiye, 60 liralık hanpara ödülü veriliyor.

ONUR MADALYASI

Oyunda 25 Ocak ve 25 Şubat tarihleri arasında, en yüksek Onur Puanını kasan, 5 oyuncuya oyun içinde çok işe yarayan, Kutsallık veriliyor.

SAVAŞ BAĞIMLISI

Bu katılması ve kazanması en kolay etkinlik. 20 dakikada bir gelen savaşlardan, günde sadece 12 tanesine katılıp(sadece savaşa git demek yetiyor) hediyeleri ertesi gün veya hafta sonuysa Pazartesi günü alıyoruz. Hediyeler ise kapalı betada herkesin aradığı item geliştirme taşları, 10 dk'lık bufflar ve sunak adakları.

KARNEYİ GETİR, HEDİYEYİ GÖTÜR

Bu da adından belli bir etkinlik okulların tatile girdiği gün açılan Truva Online, okullu oyuncularını da unutmamış, karnesinde yüksek notu olanları daha fazla ödüllendirerek de, oyuncuların Hem Truva Online'da hem de, derslerinde başarılı olmasını sağlamaya çalışmış.

Takdir alan oyunculara,Kosinos At arabası ve 12 tane saf demir.
Teşekkür alanlara Kosinos at arabası ve 5 tane saf demir.
sadece karnesini gönderenlere, kosinos at arabası ve 2 adet saf demir veriyorlar.