1. #1
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead
  JoySro Resmi Site Linkleri

  Saltuk için indirme linkleri yayınlanmıştır. Aşağıdaki alternatif linklerden indirebilirsiniz.

  Server Açılış Tarihi: 22 Temmuz 2017
  Server Açılış Saati: 19.00

  Download 1 (Exe)
  http://link.joysro.com/saltukdownload

  Download 2 (Exe)
  http://link.joysro.com/saltukalternatif

  Download 3 (Zip)
  http://link.joysro.com/saltukalternatif2

  Download 4 (Zip)
  http://link.joysro.com/saltukzip

  JoySro Tanıtım :
  2011 yılından beri siz değerli oyuncularımıza kesintisiz bir şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. An itibari ile 3 adet serverımız bulunmaktadır, Tibet(80-Cap) Hazar(120-Cap) ve İris(110-Cap) bu serverlarımız aktifliğini korumak ile beraber sizlere kesintisiz hizmetine devam edecektir. Bununla kalmayıp, oyuncularımızdan gelen yoğun istek üzerine yeni bir server açmaya karar verdik ve bu konu hakkında yeni serverımız olan Saltuk(110-Cap) serverımızı sizelere tanıtmak istiyoruz.  Amacımız :
  JoySro olarak amacımız size lag olmayan bir oyun ve platform sunmak istiyoruz. Evet eski serverlarımızda bazı hatalarımız oldu bunu kabul ediyoruz fakat değişen datacenterımızla beraber bütün problemler ortadan kalkmıştır. 2017 yılı JoySro'nun yılı olacak dediğimiz zaman bu konuda ciddiydik. Şimdi ise tahmini olarak "22 Temmuz" günü açılacak serverımız JoySro'nun tekrardan eski, güzel ve klasik zamanlarına geri döneceğini umuyoruz. Sizlerle buluşmamızı sağlayan eski Saltuk serverımıza döndüğümüzde tarih 2011 yılını gösteriyor şimdi ise Silkroad Online private server topluluğunda güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimizi kanıtlamamız ile birlikte 6 yıl aradan sonra tekrar Saltuk ile sizlerle buluşmak istiyoruz.


  Saltuk Hakkında :
  Tahmini olarak "22 Temmuz" günü açılacak olan Saltuk(110-Cap) serverımız hakkında size kısa bilgiler vermek istiyoruz. Saltuk serverımız her zaman olduğu gibi tamamen emeğe dayalı bir server olacaktır. Emeğe dayalı olacak derken şunu da vurgulamak istiyorum ki, ne kadar fazla çabalarsanız o kadar güçleneceğiniz bir sistem demektir bu. Çoğunuzun bildiği gibi piyasada devam etmekte olan çoğu private serverların aksine biz hiç bir zaman oyunumuzu baştan sona özel editler ve itemler ile donatmıyoruz çünkü bize göre bu bir online oyun ve sıradan bir oyun değil. Bizde sizler gibi zamanında günlerimizi aylarımızı bu oyunu oynayarak geçirdik ve tahmin ediyoruz ki sizde bu eski Silkroad yapısından ve sisteminden uzaklaşamıyorsunuz. Ayrıca göreceli olarak Türkiyede silkroad online piyasasında lider olduğumuzu düşünürsek bu eski ve muhteşem zamanların kıymetini bilmek istiyoruz ve piyasada her zaman bunu yaşatmak istiyoruz.  Başlangıç İtemleri :

  • Return Scroll 20x
  • Damage and Defence Scroll 5x
  • White Elephant 5x
  • HP Potion 1000x
  • MP Potion 1000x
  • 50% Speed increase 5x
  • %100 Exp Ticket 1 day 1x
  • Reverse Return Scroll 10x
  • 10.000 Skill Point
  • 100.000 Gold

  Eski Cape :
  Sizler gibi bizde bu eski pvp cape'lerin özlemini yıllardır çekiyorduk ve Saltuk(110-Cap) serverımıza bu sistemi getirmeyi uygun gördük. Artık günümüzde pvp'ler de görünüş olarak sadece dresslerden ibaret olan bir Jangan önü istemiyoruz ve bunun yerine o hepimizin hayranlıkla karşıladığı 110 Cap güncellemesi ile birlikte gelen bütün itemlerin her zaman gözümüz önünde olmasını istiyoruz. Ayrıca eski sistemde olduğu gibi bu capeleri satın almak yerine artık menüden üstünüze giyebilirsiniz ve böylelikle çantanızda ekstra yer kaplanmamış olacaktır.  Togui Haritası :
  Bu harita size tamamen farklı bir haritada Trader, Thief ve Hunter mesleklerinizi sergileme imkanı sunacaktır. Bu sistemi getirmemizin en büyük sebebi ise malesef bazı oyuncularımız özel botlar kullanarak otomatik bir şekilde kervan çekip serverda ki gold dengesini tamamen altüst etmektedirler. Fakat Togui kervan haritası ile birlikte bu botu kullanılamaz hale getirdik ve oyunda ki mesleklere saygımızı gösterdik. Bu harita içerisinde ki rotalar sınırlı ve belirli olduğundan dolayı artık meslekler daha da zor hale gelmiştir. Fakat şanslıyız ki serverımız 110-Cap olacaktır ve bu "Meslek" özelliğinin en ön planda olduğu bir Cap olması ile birlikte bu haritada kendinizi kuracağınız birlikler ile daha rahat bir şekilde koruyup daha çok eğlenebileceksiniz. Ayrıca traderlar sahip oldukları malları npc'ye satarken thief kullanıcılar savunmasız bir şekilde mallarını satan traderlara saldıramayacaktır.


  Meslek simgeleri, üye olduğunuz mesleğin satış noktalarını belirtmektedir.


  Traderlar bu bölgeden sonra attack yapılamaz hale gelecektir ve mallarını kolay bir şekilde satabilecektir.  Tokmak :
  Kale savaşında, kapılara vurmak için kullanacağınız bu item, Donwhang Guild Manager'dan satın alınabilir. Bu tokmakla 2300-3500 arası bir hasarla kale kapılarına vurabilirsiniz.


  Devil Alchemy :
  Sahip olduğunuz devil spritinizi item-mall'da bulunan Sabakun's Jewel isimli item ile güçlendirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken Lucky-Powder kullanmanızı öneriyoruz.  Stack :
  Saltuk serverımızda stackler aşağıda ki gibidir.
  Npc İtemler:
  Saltuk serverımızda 8DG'ye kadar olan itemler ve weapon her iki ırk içinde npc'lerde sun+6 olarak satılacaktır. Alış ve satış değerleri ise 80.000 gold olarak ayarlanmıştır. 9DG içinse bu itemler aynı şekilde moon+0 olarak npc'ye koyulmuştur.

  Guild ve Union Limit :
  Kale savaşlarının daha eğlenceli ve zorlu geçmesi için guild ve union limitlerinde ayarlamalar yapıldı. Bu ayarlamaların sebebi ise oyun içerisinde kale savaşlarında bütün guildlere eşit derecede şans vermeyi istememizdir. Guild Limit : 32 ve Union Limit : 3 olarak ayarlanmıştır.


  Trade Pet :
  Trader ve Thief mesleklerinin kullandığı bütün trade petlerin inventory kısımları azaltılıp aldığınız malların stackleri yükseltilmiştir. Bu işlemle beraber mallarınızı satarken en ufak bir lag bile olmayacaktır. Ayrıca artık daha hızlı ve kolay bir şekilde mesleklerinizi yerine getirebilirsiniz.
  Saltuk Coin :
  Şüphesiz ki 110-Cap'in en önemli özelliği Egypt setlerdir. Immortality itemler sizi serverın en güçlüsü yapmakla kalmayıp sizi neredeyse dokunulmaz bir hale getiriyor. Peki bu kadar önemli bir özelliğin elde edilmesi biraz daha zor olmamalı mı ? Bizce olmalı ve bu yüzden bütün Egypt itemler gold ve silver coin harici 30 adet Saltuk coin istemektedir. Yani gold ve silver coinlerin yanı sıra ekstra olarak 180 adet Saltuk coin'de toplamanız gerekmektedir. Bu şekilde hem bu itemlerin elde edilmesi daha zor olacaktır ve bu itemleri elde etmeye çalışırken artık oyuncular daha büyük bir rekabet içerisinde olacaktır.
  Saltuk Coin Nasıl Elde Edilir :
  Saltuk coin tüm normal unique'lerden düşmektedir. Ayrıca saltuk coini, job-cave'de bulunan SETH adlı uniqueden 3-4 adet olacak şekilde temin edebilirsiniz.


  Job Suits :
  Herkesin bayıldığı o eski job suitler artık size 1 adım uzaklıkta. Her iki ırk içinde mevcut olan bu job kıyafetleri Ali-Baba npc de 5 saltuk coin karşılığı satılacaktır. Aldığınız suit'lere blue eklemek için Ali-Baba npc de satılan blue ekleme scrollunu satın alabilirsiniz.


  CH Pasif Skiller :
  Avrupa karakterlerin oyuna katılması ile birlikte Çin karakterlerde gözle görülür bir düşüş olmuştur. Saltuk serverımız da ise bu konuyu birazda olsa eşitlemek için Çin karakterlerin sahip oldukları Cold,Light ve Fire pasif skilleri 2 kat güçlendirdik. Örnek olarak Çin pasif fire skilli düzenlemeden önce 11Lv.(Max) konumdayken %11 Fiziksel hasar artışı veriyorsa artık bu değer %22 olmuştur. Diğer pasif skiller de bu şekildedir.  Yararlı Scroll'lar :
  • Silk Scroll : Oyun içi alışverişlerini daha kolay ve güvenli bir şekilde yapmanız için silk scrolları oyuna ekledik. Bu silk scrolları item-mall'dan temin edebilirsiniz.
  • Stats&Skill Reset : Bu scrollar ile birlikte stat pointlerinizi ve skill'lerinizi kolay bir şekilde 0 layabilirsiniz.
  • Job Bu scroll ile birlikte job cezanızı sıfırlayabilirsiniz.  Serenes Drop :
  Serenesten düşen fight itemlerin dropları kapatılmıştır.  Etkinlikler :

  Battle Arena Random;

  10:35-10:45
  11:05-11:15
  11:35-11:45
  12:35-12:45
  15:35-15:45
  19:05-19:15
  19:35-19:45
  20:15-20:25

  Battle Arena Party;

  18:20-18:45
  21:20-21:45

  Battle Arena Guild;

  16:10-16:40

  Battle Arena Job;

  13:50-14:15
  16:50-17:15

  Medusa saatleri;

  10:30 ve 22.30
  [/CENTER]


 2. #2
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Download linkleri 10-14 temmuz arası paylaşılacaktır. Konu %90 oranında tamamlanmıştır ve eklemeler yapılacaktır lütfen konuyu takipte kalın.

 3. #3
  Spy
  Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Owner
  Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Mayıs 2011
  Şehir 
  localhost
  Konular 
  494
  Mesajlar 
  13,382
  Beğenme 
  312
  Beğenilme 
  279
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Aggressive

  110Lvl olmak sanıldığı kadar aylar sürmüyor, bilginize.

  CH/EU ile ilgili çalışma devam etmektedir.
  adanarap16, Yigitbrs16, Muko1616 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/JoymaxFan

  Twitter Hesabımızı Takip Edin www.twitter.com/JoySro1

  Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.listofserver.com

  "KALİTELİ İNSAN İŞİYLE, BOŞ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR"

 4. #4
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Tanıtım konumuza etkinlikler kısmı eklenmiştir.

 5. #5
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  #Güncel

 6. #6
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Güncel çin karakterler için yapılan düzenlemeler konuya eklenmiştir.

 7. #7
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Güncel, download linkleri yayınlanmıştır.

 8. #8
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Güncel

 9. #9
  Spy
  Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Owner
  Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Mayıs 2011
  Şehir 
  localhost
  Konular 
  494
  Mesajlar 
  13,382
  Beğenme 
  312
  Beğenilme 
  279
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Aggressive

  IP Limit 4 olarak düzeltilmiştir.
  tayfurarslan ve GeneralSmoker bunu beğendiler.
  Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/JoymaxFan

  Twitter Hesabımızı Takip Edin www.twitter.com/JoySro1

  Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.listofserver.com

  "KALİTELİ İNSAN İŞİYLE, BOŞ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR"

 10. #10
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  Konu güncellenmiştir, lütfen detaylı bir şekilde okuyun.

 11. #11
  Spy
  Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Owner
  Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Mayıs 2011
  Şehir 
  localhost
  Konular 
  494
  Mesajlar 
  13,382
  Beğenme 
  312
  Beğenilme 
  279
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Aggressive

  # Tanıtım konusunu lütfen okuyun.
  Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/JoymaxFan

  Twitter Hesabımızı Takip Edin www.twitter.com/JoySro1

  Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.listofserver.com

  "KALİTELİ İNSAN İŞİYLE, BOŞ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR"

 12. #12
  Spy
  Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Owner
  Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Mayıs 2011
  Şehir 
  localhost
  Konular 
  494
  Mesajlar 
  13,382
  Beğenme 
  312
  Beğenilme 
  279
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Aggressive

  Client indiremeyenler için yeni link : JOYSRO_SALTUK_SETUP
  Phoenix bunu beğendi.
  Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/JoymaxFan

  Twitter Hesabımızı Takip Edin www.twitter.com/JoySro1

  Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.listofserver.com

  "KALİTELİ İNSAN İŞİYLE, BOŞ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR"

 13. #13
  Spy
  Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Owner
  Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Mayıs 2011
  Şehir 
  localhost
  Konular 
  494
  Mesajlar 
  13,382
  Beğenme 
  312
  Beğenilme 
  279
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Aggressive

  "SALTUK(110CAP)" serverımız açılmıştır, oyuna giriş yapabilirsiniz.

  İYİ EĞLENCELER
  Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/JoymaxFan

  Twitter Hesabımızı Takip Edin www.twitter.com/JoySro1

  Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.listofserver.com

  "KALİTELİ İNSAN İŞİYLE, BOŞ İNSAN KİŞİYLE UĞRAŞIR"

 14. #14
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead

  NPCde satılan sun ve moon itemlerin gold değeri 80k olarak ayarlanmıştır.

 15. #15
  Game Master
  Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  11 Ocak 2012
  Şehir 
  Istanbul
  Konular 
  156
  Mesajlar 
  6,099
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  293
  Rep Gücü 
  Sosyal Ağ
   
  Ruh Hali 
  Dead  Bu bölgeye 107 level moblar eklenmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş

Giriş


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427