Bu bölüme yalnızca forum adresi için öneri, istek ve şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Bu bölüme JoySro hakkında olan hiçbir soru, sorun, istek, öneri veya şikayet konusu açmayınız. JoySro hakkında gerçekleştireceğiniz herhangi bir öneri, istek ve sorunları JoySro forum kategorisine konu açarak belirtiniz. (JoySro ile ilgili tüm bölümlere ulaşmak için tıklayınız!)

Bölüme botlar hakkında konu açmak yasaktır. Her botun alt kategorisinde sorun ve istekler bölümü vardır sorularınızı o bölümlere konu açarak sormanız gerekmektedir. (Botlar bölümüne gitmek için tıklayınız!)

Bu bölüme ihbar ve şikayet konuları açmak yasaktır. Kural ihlali içeren uygunsuz bir konu veya mesaj varsa yöneticilerden birine özel mesaj atın gereken en kısa sürede yapılacaktır.

Bölümde başkalarını suçlayıcı, küçük düşürücü, rencide edici konular açmak yasaktır. Herhangi bir kimse ile bir sorununuz olduğunda forum yöneticilerinden herhangi birine özel mesaj atarak bildirin buraya bu tür konuların açılması kesinlikle yasaktır.

Bu bölüme kişisel istekleriniz için konu açılması yasaktır. Örneğin; internetinizdeki bir sorun nedeni ile ilgili buraya konu açıp yardım istemek kişisel bir istektir ve yeri burası olmadığı için silinecektir. Bu tür isteklerinizi Teknik Yardım (Bölüme gitmek için tıklayınız!) bölümüne açmanız gerekmektedir.

Bölüme site hakkındaki istek ve önerilerin dışında herhangi bir paylaşım amaçlı konu açılması yasaktır. Örneğin; Mediafire'dan nasıl dosya indirildiğini açıklayan bir konunun burada paylaşılması yasaktır. Örneğin: LoL Rehberi anlatan bir konunun burada paylaşılması yasaktır (Bu tür konuları kendilerine ait bölüme açınız.) Herşeye tek tek örnek veremeyeceğimiz gibi bu 2 maddeye bakıp neleri burada paylaşmamanız gerektiğini unutmayınız.

Aslında tüm maddeler ilk maddeden ibarettir ama çoğu kişi tek tek yazıp açıklamayınca anlamadığı için bu kadar uzatıp tek tek ihlal edilen şeyleri yazdık. Kısacası burada sade ama sadece site hakkında görüşleriniz ve site ile ilgili istekler ve önerileriniz yer alabilir bunun dışındaki tüm konuların buraya açılması yasaktır ve bu kurala uymayanların konuları uyarılmaksızın silinecektir.

Bu bölüme kural dışı konu açılaması durumunda 2 ceza puanı ile cezalandırılırsınız.