• Spectre Online | 90 Cap CH | Görülmemiş Yeni Sistem | EU Etkinliği | 07.12.2018
 • Konu: BP tırt

  1. #1
   Guess Who's Back
   Happy4Ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   21 Aralık 2013
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   114
   Mesajlar 
   1,705
   Beğenme 
   61
   Beğenilme 
   90
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive

   Merhabalar,

   Bildiğiniz üzere 22.07 tarihinde "Saltuk" sunucumuz JoySRO platformu adı altında kapılarını sizlere açmıştır. Herkesinde tahmin edebileceği üzere, şuana kadar silkroad private tarihinde hiç bir server sorunsuz şekilde açılmamıştır, bizde dahil olmak üzere. Fakat bu noktada, tecrübe devreye girer, problemlere ve sorunlara karşı duruşumuz çözümlerimiz bizim kim olduğumuzu yansıtır.

   Şimdi ise bizim, bütün serverların yaşadığı zorlukları yaşarken, fütursuzca sanki tasmasız bir yarı evcilleştirilmiş bir köpek gibi, bize atıp tutan, saldıran, kendi platformları ile ilgilenmeyi bırakıp sadece bizi baltalamaya çalışan hatta oyuncular ile anlaşıp serverımıza gönderip etrafı karıştırıran kişi hakkında, yeni açtığı sunucusunda ki rezillikleri sizler ile paylaşmak istiyoruz.

   Bu konu çok uzun bir konu olacaktır ve bu konu, MAXİGAME, BLACKPEARL, SUNSHİNE ve Ümit Dursun isimli şahıs ve bu şahsın işleri ile alakalı olacaktır.

   Öncelikle dün açtıkları içler acısı serverın, oyuncular gözünden gözüken halini sizlere aktarıyorum.


   Evet gelelim 1. konuya, hadi biz serverımızı açtığımız zaman problemler vardı inkar etmedik, elimizden geleni yaptık. Sen bu problemleri gördün bizi eleştirdin,
   yok 5 yıllık tecrübeymiş 6 yıllık tecrübeymiş diye afkurdun, bu problemi çözmek aklına gelmedi mi ? Oturduğun yerden bize dil uzattın, doğru veya yanlış eleştirdin.
   Ee bizi eleştirmekten en büyük ve aslında en basit şekilde fixleyebileceğin şeyi çözemedin ? Server sadece bu problem yüzünden 2 saat kaybetti.


   Ufak tefek problemler yüzünden 30-45 dk bakıma alınmıştır ? Neden bu ufak tefek problemlerin aslında, ufak tefek olmadığını söylemiyorsun ? Bu problemlere geleceğim


   Ee, biz böyle yazarken bize beceriksiz diyordun ? Serverımızda adamlarını salıyordun ? Soğuk kanlılığını korumuyordun ? Noldu şimdi para kazanmaya başlarken mi efendi adam haline büründün ? Atıp tutarken, etrafa salyalarını saçarken hiç böyle değildin ?


   Her serverın başlangıcında olacak şeyler ? Aa şimdi kendini, oyuncularına acındırmaya mı çalışıyorsun ? Bu ufak tefek sorunlar başka serverlarda olurken havlamayı biliyordun ? Şimdi empatimi kuruyorsun ?


   Vah vah vah, noldu bunu atladın heralde ? O kadar bizle uğraş laf et onu yap bunu yap, sonra gel bu problemlerle karşılaş ? Hadi bunlarıda geçtimde, öyle bir konuşuyordun ki, sanki biz hiç bir şey beceremedik de sen öyle bir server yapacaksın 0 problem. Daha serverın açılır açılmaz problemler baş gösterdi ?


   Açıkcası iyi olduğu kaldırdığın becerememen, yağmurlu zamanlar için üyelik almak daha kolay oldu Ama anlamadığım o kadar server üzerinde uğraştın ettin, bizim hatalarımızdan ders çıkardın süpersin ama nasıl böyle bir şeyi beceremedin ? Bu hali ile birlikte toplamda 1500 kayıtlı kullanıcın var, HADİ ODA DOĞRU OLSUN.


   Gülme abine, gelir başına SAYGILARIMIZLA


   [GM] Deepblue: Ben artık bıraktım zaten bir şey bilmiyorum millete yaptırıyorum editleri, panelleri, siteleri. Neden oturup para kazanmak varken çalışıp para kazanayım. 2 tane [GM] aldım onlar çalışır ben para kazanırım.

   [GM] Castiel : Valla bende takılyorum rahatım, ümütle para yiyeceğiz hiç bir sorununuza bakmayacağım.

   Evet şimdilik bu kısım bu kadar yeterli, birazda oyun içinde göze çarpan noktalara bakalım.

   1-) Oyunda çoğu oyuncunun şifreleri otomatik olarak değişiyor, sistemlerinizde hata var. Onlarca oyuncu hesabına giriş sağlayamıyor.

   2-) Ya mevcut silkleri nasıl kaybetmeyi başardın ? Hadi bize saldırdınız, öğeyi denetle olarak onu geçtim de mevcut silki neden siliyorsunuz ?


   3-) Serverın açılalı neredeyse 48 saat oldu ama, toplam online olma süreniz 3-4 saati geçmez. Kaldı ki zaten lag&delay olsun oyunda geceleri kitlenmeler olsun hepsini bütün kullanıcılar biliyor.

   Şimdi gelelim forum adreslerine :

   Para umrunda değil mi ? Silkroad online pvp server işindesin, bayiliklerin var ? Nasıl parasında değilsin ? Madem parasında değilsin aç bir free silk server ? Madem bütün kullanıcılarını düşünüyorsun, aç beleşe bir server oynat ?


   Ulan hadi bu senin MaxiGameden kazandığın para, serverları saymıyorum etmiyorum bak. Ne burada duygu sömürüsü yapıyorsun ? Sen dilencimisin ? Kendin istiyorsun gelip burada para kazanmak server açmak etmek ? Ulan bu nasıl bir mantık ? Geliyorsun bayilik oluyorsun onu bunu yapıyorsun server açıyorsun millete gömüyorsun, 2 GM ile server yönetmeye çalışıyorsun milletin hakkını yiyorsun, sonra burada yok o benim ekmek param yok ilaç param ? Kardeşim madem paran yok ilaç parası lazım gir işe çalış ? Gerizekalı gerizekalı ne duygu sömürüsü yapıyorsun ? Biz mi dedik sana git bayilikleri al server aç para kazanmaya çalış, az kazan sonra gel giderlerini buraya yaz yetmiyor de ?


   Birde utanmadan, yok para benim için önemli değil yok bilmem ne atıp tutuyorsun ? Bize ne kardeşim ? Neden oyuncularının duygusal yönünü kullanarak duygu sömürüsü yapıyorsun ? Millet sanki sana sadaka diyemi para veriyorda gidip burada ihtiyaçlarını giderlerini harcıyorsun ? Eğlenip zevk almak için sana para veriyorlar.

   Gelmiş birde 5-6-7k oyuncu beklemiyoruz diyor, sen hangi akla hizmet bunu diyorsun ? Serverı açtın maksimum 150 oyuncu girdi servera sen ne 5-6k sından bahsediyorsun ? Sana dedik gel sunucu erişimi verelim bak fake usermı değil mi bizim serverlarımız ? Neden sesin çıkmıyor ? Al buda sana kapı gibi oyuncu sayın( belki fake user koymaktan aklın sulanmıştır )


   Gidip neden oyuncularının mesajlarını siliyorsun forum adresinden ? Hani senin gözün parada değil de müşteri memnuniyetinde ? Madem öyle abarttığın kadar büyük bir forum adresisin ?
   Hani bizde sorunlar varken atıp tutuyordun ? Yok bilmem ne yok o yok bu ? Kendi serverını unuttun tabii arada ?

   Hadi gelelim buna, ulan hadi bize saygın yok, iş etiğin yok bilmem neyin yok. Sen utanmıyormusun senin platformunda bu zamana kadar oynayan oyuncuların şifrelerini MD5 olarak tutmamaya da gidip normal bir şekilde log almaya ? Kimin neyin ne olduğunu kim anlayacak ? Kimsenin bir şey anlamasına gerek yok, biz haftalar öncesinde duyurumuzu yaptık zaten sen bizim serverımızda oynayan kişilerin hesaplarını soyarken al buda kanıtı sana.

   ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN !

   Senin ne yapacağını, ne yaptığını biz 1 ay öncesinden anladık, heralde senin aklına yeni geldi daha ?


   Ya bak her şeyi bıraktım, bu ne peki ? Bize laf atıyorsun ama, biz 24 saat boyunca forum, facebook mail adreslerimizden AMA İYİ AMA KÖTÜ destek veriyoruz. Bak bakalım kendi forumuna veya facebook adresine bizim kadar postun var mı ? Bizim kadar oyuncularımı bilgilendirmeye çalışıyormusun ? HANİ PARA SENİN İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL YA ? EVET HARBİDENDE ÖNEMLİ OLMAYABİLİR VERDİĞİN HİZMETE BAKINCA.

   Biraz da günümüzü güzelleştirecek görüntüler atayım, hani biz demiyoruz kendi forumunda ki oyuncular diyor.
   Harbi neden ch charlar samarkandda doğuyor ? Noldu bütün server eu açacak diye, game serverı samarkanda mı gömdün ? Janganı boş bırakıp ? 5 dolar verip forumuna bir koruma almaktan aciz bir kişi 1 tane az sunucu alayim de milleti samarkand dan başlatim janganıda kapatim der valla.

   Ya sen ne kadar akılsız bir adamsın ? Başka serverlarda problem olunca torba gibi açılıyor kendi serverına gelince, ya yok efendim farkındayız, düzgün durun banlarım onu yaparım bunu yaparım. NOLDU KARDEŞİM NOLDU ? MİLLETE DİL UZATIRKEN O DİLİN BİR YERE Mİ KAÇTI ?

   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

   İlk önce biraz iç açıcı ve komik bir görsel ile başlayalım. Çünkü konunun geri kalanında içinizi karartacak bir şizofrenin dengesiz yazıları bulunuyor. Bu yazımızda Ümit Dursun adlı şahıştan yezid olarak bahsedilmiştir.   Pardon daha komikleri varmış. Lagsız, delaysız 7.2k player oynattım diye sağda solda konuşuyordun, ne oldu? Neyse ki yerli yabancı herkes gördü balon olduğunu Tahmini açılış süresi 20.09.2023. Postta şöyle olur; Patatespearl efsanesi geri dönüyor   Öncelikle kendini acındırdığın ilaçlarıma para yetmiyor acındırmasının ne kadar güzel bir sallamasyon olduğunu gösterelim.   Bu resimde gördüğünüz üzere yezid kendini acındırmak için gelir tablosunu paylaşıyor. Fakat bu tablonun 1 aylık olma ihtimali yok. Neden mi?
   1)https://www.maxigame.org/konu/73-max...-hakkinda.html linkte görüldüğü üzere satışını yaptığı serverlardan %10 komisyon alıyor, fakat kar bölümünde normalde olması gerekenden %40 daha az yazıyor. Hadi entegrasyon gideri vs olsa yine bu kadar olamaz.
   2)Resimde toplam 1.000+ dolaylarında banner reklam geliri olması gerekirken bu yok
   3)Yine private server reklamlarının geliri 50 tl olarak gösterilmiş. Ee, o kadar sattığın global konular, sabit konular ve normal konuların gelirleri nerede? Ayrıca bu konuları açmanın neredeyse hiçbir gideri olmadığı için neredeyse tamamı kardır.
   4)Alt kategori olarak açılan private server konusunun geliri yok.
   Ayrıca şöyle yazdığın yazıdan bir cümleyi şuraya koyalım. Sıralar oluşurken, herkes sana geliyor fakat bu gelenler reklamları parasız veriyor sanırm ((
   Hmm, bakalım burada ne varmış? Bir söylediğin ile diğer söylediğin tutmuyor.   Gelelim online sayısına, yine burada tutarsızlıklar abidesi patatespörl ekibi karşınızda. Yezid party from üzerinden player sayısı çıkarımı yapıyor.
   -Söylemlerine karşılık SMC'den attığımız ekran görüntüsü için oradan göstermen kanıtlamaz diyor fakat kendi ekibinden bir şahış kendi serverınız için SMC'den gösterirdik diyor
   -Bu tartışmalara nokta koymak amacıyla forumlarına gidip yazdığım tek bir yorumda online oyuncu sayısını istediği şekilde kendisine göstereceğimi söyledim ama yorum 1 saniye içinde silindi Yemedi mi?
   -Party match üzerinden player sayısı çıkarımı yapıyor isek, 7 ADET party oluşturulan serverında sitede 1.1k player gözüküyor.
   -Şimdi sen mi anlamıyorsun yoksa editlerini yapan arkadaş mı ?


   Yine yezid ve yine bir yorum silme olayı Ağlama bu kadar ya.
   Büyük umutlarla açtığın iftira konularında seni desteklemeyen yorumları sil, yoruma kapat
   Bize değil fakat, yezid para aşkıyla sağ sola saldırdığı için bayağı bir iftira konusu açmış Sonuç değişmiyor, yezid iftira atıyor, başkaları savunuyor ve yorum siliniyor.
   Bakın, gerçekler yezidin umrunda değil, forumunda toz kondurmadığı serverlardan birine yaptığı yorum. Fark ettiyseniz yezidin konu açtığı kişiler hep kendince kendine rakip gördüğü kişiler fakat kendisini dev aynasında görmekten vazçemesi gerekiyor. Cehennemsro ile falan denksin


   Gelelim reklamını yaptığı ve türkiye e-pin distribütörlüğünü aldığı fakat daha sonra LT tarafından iptal edilen anlaşma sonrası delirmesi
   -Konuyu yezid dışında kim bu şekilde düzenletebilir ? Kimse.
   -Yine ''kendisinin açmadığı'' bir konuya müdahil olmak istemiyor, hesapta.
   -Normalde böyle şeylere izin vermediğini söyleyen yezid, kendine rakip gördüğü kişiler hakkında yine çoşturuyor
   -Dediğim gibi git kendi liginde oyna.
   -Konuda salladığı Fatih gelip açıklamasını yaptı fakat yine silindi

   Yoldan çıktığın ve saçmaladığını herkes anladı.   Farklı bir konu ama tedbirli olmanız için paylaşalım.
   Şair burada eğer bana yeterince para verirseniz neler olur neler
   İnanın konuyu açmakta zorlanıyoruz. Bu sal*k herif her gün söylediği sözleri yediği, rezil olduğu için sürekli güncelleme yapmamız gerekiyor. Hani serverınızı son oyuncuya kadar tutacaktınız? Senin için herşeyin para olduğunu herkes gördü artık. 7.2k player var yalanıyla övündüğün 80 cap serverın artık para getirmeyince onu da bırakıp kaçtın. Çok konuşuyorsun ama boş konuyorsun, balon ü*it. Editörün db kullanmama sebebi olarak emeğine saygı diye yalan söylemişsin Şuna güvenmediğimden dolayı desene! Terki diyarın dediği gibi bunların yöneticisine de modun da güvenmeyin.
   Açıklaması; Oyunda player yoktu, kapadık.  2. #2
   Just A Guy
   Eolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   12 Ocak 2012
   Şehir 
   Istanbul
   Konular 
   234
   Mesajlar 
   6,350
   Beğenme 
   0
   Beğenilme 
   539
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Dead
   Hollanda patatesi

  3. #3
   Uzaklaştırıldı
   Hoslex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   05 Ocak 2013
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   57
   Mesajlar 
   1,595
   Beğenme 
   294
   Beğenilme 
   234
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive

  4. #4
   E & Ö
   MAFIATR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   14 Şubat 2017
   Şehir 
   Hollanda / Amsterdam
   Konular 
   36
   Mesajlar 
   181
   Beğenme 
   55
   Beğenilme 
   77
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Yaa hala kapatmadıysa aylık maaşı bağlim kapatsın şu oyunun şu adam silkroad'ı lekeliyoooor başka birşey yaptığı yok bu işi professional'ere bıraksa artık mesela ) @JoySro !
   Spy bunu beğendi.
   - DUMAN MARKET A.Ş / CEO !

  5. #5
   Spy
   Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   Owner
   Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   24 Mayıs 2011
   Şehir 
   localhost
   Konular 
   522
   Mesajlar 
   13,309
   Beğenme 
   793
   Beğenilme 
   597
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   Binlerceee dansöööözzz vaaarrr ) Silk iadesi yapılacak dendi şimdi de silk iadesi yapılmayacak diyor hahahahahahahhaahaha
   MAFIATR bunu beğendi.

  6. #6
   JoyGamer
   saltukking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   23 Temmuz 2017
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   0
   Mesajlar 
   23
   Beğenme 
   11
   Beğenilme 
   18
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Hayır 2 serveri batırdı. Şimdi 2 tane yeni server acıyor ulan kepçük senin neyine 2 server aç bi pvp server oynasınlar işte nasılsa para senin için önemli dğeil ya :WQEQWEWQEÇQWEWQE !'+!'^!'
   Spy bunu beğendi.

  7. #7
   Silkroad PvP Server Sahibi
   Sparkle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   16 Ocak 2017
   Şehir 
   Muğla
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   82
   Beğenme 
   25
   Beğenilme 
   54
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Bunlar da burda kalsın
     Spoiler 
   Akıl sağlığı yerinde olan bunun serverinde oynamaz da görev de almaz bu saatten sonra herkesin bu şahısın gerçek yüzünü anlamış olmalı haddini bilmezsen böyle bildirirler.
   Spy bunu beğendi.

  8. #8
   Uzaklaştırıldı
   Hoslex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   05 Ocak 2013
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   57
   Mesajlar 
   1,595
   Beğenme 
   294
   Beğenilme 
   234
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   Alıntı Sparkle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Bunlar da burda kalsın
     Spoiler 
   Akıl sağlığı yerinde olan bunun serverinde oynamaz da görev de almaz bu saatten sonra herkesin bu şahısın gerçek yüzünü anlamış olmalı haddini bilmezsen böyle bildirirler.
   Yüklenmeyin bu kadar, Ağlarlar arkanızdan.

  9. #9
   Silkroad PvP Server Sahibi
   Sparkle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   16 Ocak 2017
   Şehir 
   Muğla
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   82
   Beğenme 
   25
   Beğenilme 
   54
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Alıntı Hoslex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Yüklenmeyin bu kadar, Ağlarlar arkanızdan.
   Doğru söylüyorsun ağlatmayalım o hasta birisi ve ilaç kullanıyor para ihtiyacı vardır.
   MAFIATR bunu beğendi.

  10. #10
   Uzaklaştırıldı
   Hoslex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   05 Ocak 2013
   Şehir 
   İstanbul
   Konular 
   57
   Mesajlar 
   1,595
   Beğenme 
   294
   Beğenilme 
   234
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ruh Hali 
   Aggressive
   Alıntı Sparkle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Doğru söylüyorsun ağlatmayalım o hasta birisi ve ilaç kullanıyor para ihtiyacı vardır.
   O bir Asena
   MAFIATR bunu beğendi.

  11. #11
   Silkroad PvP Server Sahibi
   Sparkle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   16 Ocak 2017
   Şehir 
   Muğla
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   82
   Beğenme 
   25
   Beğenilme 
   54
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Alıntı Hoslex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   O bir Asena
   Asena'ya haksızlık yapmayalım Asena bunu hak edecek kadar kötü bir şey yapmadı kısaca DANNNNNSÖZZZ desek olur

  12. #12
   E & Ö
   MAFIATR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   14 Şubat 2017
   Şehir 
   Hollanda / Amsterdam
   Konular 
   36
   Mesajlar 
   181
   Beğenme 
   55
   Beğenilme 
   77
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ümütcüüüm sitenee 1 TL verimde sat banaaaaaaaaaaa hahahah , ümütcüüüüüüm cok fazla arkamdan konuşuyormuşsun agzınla bi tarıfının yerini degiştiririm haberin olsun canııııııııım
   - DUMAN MARKET A.Ş / CEO !

  13. #13
   JoyGamer
   WongueR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   07 Ağustos 2012
   Şehir 
   Bursa
   Konular 
   24
   Mesajlar 
   293
   Beğenme 
   39
   Beğenilme 
   91
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   yazmayım diyomda ümit bokunu cıkardı bu işin her yorumu siliyor arakdaş forummu ne belli değil '' Bu olaylardan sonra biraz ara verin yazdım '' bunu bile sildi

   Şimdi ukalalık yapıyor size yaramıyoruz felan vermicem aldığınız silkleri diye post atmış be arkadaş sormazmı millet sana 15 günde sw boka soktunuz. Milletin emeği hic oldu sen o para ile nasıl Hastamışın ya sözde ( olabilir ) şifamı bulcan o parayı yerken ?? Böyle yaparak kendin kaybediyorsun şuan ne joysro ne bp oyuncusyum ortam olarak takipteyim Coluk cocuk yok karşınızda kendinizi batırıyorsunuz ne yüzle 10 gün sonra o sw acıp milleti oynatıcan şaşıyorum. Yaptın bi hata otur kenera cekil. 80 cap artık benim değil demene saten hic birşey demiyorum be .. arkadaş Maxigame Bp 80 cap diyip öyle yptık böyle olucak 90 yükselcek diyip orda burda yaz sonra editörlere verdim benim değil sw karışmam de afedersiniz ama ... gidin.

   UNUTMAYIN SİZİN SALAK YERİNE KOYDUĞUNUZ OYUNCULAR SİZE 3 5 K CIKARTIR YERİ GELİR 250 KİŞİ İLE OYNATIR.
   Konu WongueR tarafından (19 Eylül 2017 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.
   Spy, Hoslex ve Libitina bunu beğendiler.

  14. #14
   E & Ö
   MAFIATR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   14 Şubat 2017
   Şehir 
   Hollanda / Amsterdam
   Konular 
   36
   Mesajlar 
   181
   Beğenme 
   55
   Beğenilme 
   77
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Ümüüüüütcüüüüüüüm , boş bi insansıııın para vermemek icin kendi serverına ayakta tutmak icin milleti tehditi bırak yoksa o klavyeyi yutururum sanaaa ��
   - DUMAN MARKET A.Ş / CEO !

  15. #15
   JoyGamer
   Zetain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Üyelik Tarihi 
   07 Eylül 2017
   Şehir 
   Moskova
   Konular 
   1
   Mesajlar 
   7
   Beğenme 
   1
   Beğenilme 
   12
   Rep Gücü 
   Sosyal Ağ
    
   Merhabalar,
   Bir kaç kelam etmek isterim. Diktatörlük, hiçbir şekilde kabul edilemez. Siyasate giriş yapacağım ama, kimi ilgilendirir? En azından bu forumda düşüncelerimi aktardığım bu uzun postlarımın bir tık ile silinmeyeceğini biliyorum. AKP Hükümeti'ne FAZLASIYLA benzerlikleriniz gün geçtikçe gün yüzüne çıkmaktadır ve ben AKP Hükümetinden zerre haz etmem? Electus'un kaç tane server açtığı sizi zerre ilgilendirmez. Siz kimsiniz ki buna karışıyorsunuz? Adamlar isterlerse 500 tane server açarlar, haddinizi bilin. Bu postum sonrası Maxigame forumundan banlanacağım, biliyorum ve arkamdan diyecekler, para aldı kesin! Çok zengin bir ailenin TEK ERKEK çocuğuyum ben(görgüsüz gibi salak saçma yorumlar yapmayın durumu açıklıyorum), zerre paraya ihtiyacım yok. Yani, forum üzerinden DJITEX falan para fazanmaya çalışıyor olarak görüyorsunuz ama işin aslını anlatayım; DJITEX'in yegane amacı ortağıma destek olmaktır. Ailesine baktığı için (evet durumu kötü) para kazanmak zorunda. İnanmak ya da inanmamak size kalmış, DJITEX'ten beş kuruş para almıyorum. Tamamen zevk için çalışıyorum. Yani, Joymax'te bu postu atmak için para almadım ya da birazdan açıklayacağım olay için.

   Sabah uyandım(sabah dediğim öğleden sonra) foruma giriş yaptım(maxigame) bir de ne göreyim? BİZZAT açtığım Electus konu içeriği silinmiş, saçma sapan karalamalar başlatılmış! Bende Futuristic unionunda oynuyordum(artık değil) ve Electus Grafikeriyim, oyun içerisinde koskoca Graphic Designer Zetain diye de yazıyor. Realityde de sonralarda Supporter olmuştum ama kimsenin umurunda değil ki bunlar? Neden Fatih'in herhangi bir server ile bağlantısı olması sizi ilgilendiriyor? Yani bana kalsa, şimdi gelseler deseler ki LastThief aslında Fatih, derim ki helal olsun güzel. Banane yani kim ne serverı açıyormuş, kim kimin kadrosundaymış? EternalGlory'e herhangi bir lafım yok, kimseyle tartışma içerisine girmek istemiyorum ama direkt EternalGlory oyuncularına konuyu teslim edip, onlarla bir olup yardırmışsınız Electus'a. Onlar zaten Electus'tan banlandıkları için böyle bir an bekliyorlardı, vermişsiniz fırsatı. En son bir postunu gördüm tam okuyamadım demişsin LastThief gibi hasta mıyım ben işte adamları banlayıp sonra forumdan sağlıklı düşünemiyorum falan filan diyen birisiyle beni kıyaslamayın diye yazmışsın. Ee, sende çok fazla duygu sömürüsü yaptın Hakan'ın attığı posta cevap verirken? Bir insana laf atarken düşün, ben bu adama laf atıyorum ama ben acaba böyle bir şey yaptım mı daha önce diye. Bir kaç kişi gelip bana yazdılar ki NEDEN ATILDIN BLACKPEARL takımından ya da neden çıktın? Baktım yönetim kadrosundan adım silinmiş. Hayır yanlış anlamayın, zaten zerre umurumda değil. Toplasan ne kadar ilgilenmişimdir zaten olaylarla ama yine de önce yapılması gereken gelip bana söylenmesiydi önce benim bilmemdi, değil mi?

   En son Electus olayıydı. Özelikle yukarıda SS'i bulunan Fatih'in kendi savunma yorumunu silmeniz. Adamı ve Electus'u yerden yere vuruyorsunuz(biliyorsunuz Electus ekibi Türkçe öğrenip, gelip kendilerini savunacak değil) Fatih gelip kendisini savunuyor(ki savunmasına gerek bile yok) adamın yorumunu yazdığı gibi siliyorsunuz. Siz kimsiniz? Maxigame forumu, yönetimi yolundan ve hedeflerinden şaşmış, hedeflerini KARALAMA ve BLACKPEARL olarak bellemiştir. DJITEX ve Zetain olarak Maxigame forumuyla hiçbir alakam kalmamıştır. Yakın zamanda Maxigame takipçilerininde gözlerini açmalarını temenni ediyorum.

   Saygılarımla,
   Güney Duraman.
   Spy, BlackStyle, Hoslex ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

  Konu Bilgileri

  Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

  Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Giriş  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488