PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 56 lvl str glav ve 54 lvl ınt spear satılık

sevecan
04 Haziran 2019, 17:34
MERHABA ARKADAŞLAR STR OLAN CHAR GLAVİEDİR. 56 LVL OLUP SUN +4 GLAVİ VARDIR. SETI CHEST HARIC HEPSI SUN GARMENTTIR VE STR HPSI BASILIDIR. CHARIN DRESSI OLUP PRESI 17 GUN KALMIS OLUP TOPLAYICI PETI 20 GUN CIVARIDIR. CHAR FF OLUP SPSI 80 K CIVARIDIR. 400 SILKI OLUP AYRICA GELINLIK DRESSİ SET OLARAK FEMALE MEVCUTTUR. 20 KUSUR GLOBAL 20 KUSUR REV DAMAGE HP MP SCLER 200 ER TANE ELIXIRLERI MEVCUTTUR. ELİX WEP 90 CIVARIDIR. BU CHARI HERSEYIYLE BIRLIKTE 100 TL YE BIRAKIYORUM . SATMA NEDENIM AILE DUZENIM BOZULUYOR COK VAKIT AYIRAMAYACAGIMI ANLADIM . SAYGILAR. NOT : ARACI ILE SATARIM KENDIM SAGLIK MEMURUYUM GUVENEN OLURSA ARACIYA GEREK KALMADAN HESABIMA PARAYI ATAR VE HERSEYINI VERIRIM. CHAR NAME AKMiNA .

INT 54 LVL OLAN CHARIM SPEARDIR . PRESI VS BIRSEYI YOK. SETI ISE KASMALIK YETERLIDIR. ELINDEKI 52+4 SPEAR DIR . TAM BIR BOT CHARIDIR FF DIR. CHAR NAME : VEFAM BUNUDA 50 TL YE BIRAKIYORUM .

NOT : BU OYUNA 150 TL PARA YATIRDIM YAKLASIK 15 GUNDUR EMEK HARCIYORUM VE HICBIR KARIM OLMADAN AYRILACAGIM DAHA DUSUK FIYAT ISTEYENLER YAZMASINLAR.

TEL: 542 695 87 38